Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Przeczytałem wszystko co napisałeś dwa razy. Pocieszę Cię - nie jesteś chory psychicznie - jesteś po prostu diablocholikiem - a to żadna choroba :P Kolejne pocieszenie dla Ciebie z mojej strony - mam podobne odczucia, też już szukam możliwości dostania L4 na uczelnie, a narzeczona już wie, że będzie nowy diabełek i sama zaczyna szukać o nim informacji, więc nie zdziwię się na jej słowa - kochanie zamów dwie sztuki bo też chciałabym pograć. Marzy mi się takie zdanie padające z jej ust. Każdego dnia o poranku odpalam PC i sprawdzam stronę D3 na BN oraz polskie strony poświęcone nadchodzącemu diabełkowi, a czynność tą powtarzam co 2-3 godziny :) To moja historia - nazywam się Krzysiek i jestem diablocholikiem jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Chciałoby się więcej informacji dotyczących D3. Chciałbym żeby BETA wreszcie wystartowała,
aby móc czytać o wrażeniach tych szczęśliwców, którym udało się wylosować klucz.

Beta "Friends and Family" już wystartowała jakiś czas temu, nie ma nałożonego NDA, więc jest mnóstwo filmików z bety na youtube.

Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Chciałbym poznać zawartość edycji kolekcjonerskiej D3, aby można było wspólnie dyskutować
o zasadności/niezasadności jej kupna.

Znając Blizzarda i jego ubogie edycje kolekcjonerskie, w D3 CE można spodziewać się:
- artbook,
- płyta z soundtrackiem,
- minipet do WoWa

Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Chciałbym wiedzieć czy szykować sobie dłuższy urlop na święta czy może na początku 2012 roku. /ciach/

Tego prawdopodobnie przed Blizzconem (do którego został trochę ponad miesiąc) się nie dowiemy.

Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Wreszcie chciałbym aby na tym jak i innych forach dotyczących D3, ludzie w zmorzyli swoją
aktywność już teraz, aby te tak odległe, pełne cierpienia i wyczekiwania na premierę
dni, chociaż trochę zostały nasycone ukojeniem przez nas samych :)

Zapraszam na diablo.incgamers.com w takim razie, na ich forum ilość osób odwiedzających nie spada poniżej 2000 (w tym co najmniej 200 zarejestrowanych użytkowników) o dowolnej porze dnia i nocy. Polecam http://diablo.incgamers.com/forums/forumdisplay.php?f=165 gdzie ludzie noonstop dyskutują i gdzie bez problemu pytać beta testerów o wszystko, w szczególności w tym temacie:
http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?t=810033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie nazwy Witch Doctor na Szaman - jeden z pierwszych znaków, że nie warto będzie grać w polskie tłumaczenie. Niby jest to samo i można te nazwy tłumaczyć wymiennie, ale tutaj mówimy o świecie fantasy i u Blizzarda tak nie jest. W Warcrafcie np. Shaman i Witch Doctor to dwie zbliżone, ale nieco inne klasy. W Diablo pamiętam upadli mieli szamanów. Trochę to się może kłócić z realiami, gdzie dwie klasy mogą w tłumaczeniu mieć tę samą nazwę - http://diablo.wikia.com/wiki/Fallen_Shaman
W rezultacie spotka przeciwnika z nazwą swojej klasy, która w oryginale ze względu na nieco inną nazwę nie będzie tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 21:03, KERMIz napisał:

Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co kaman? ;-)


Prawdopodobnie jest to rezultat użycia zwoju "Scroll of Companion", przyzywającego (zgodnie z opisem) "przyjazne stworzenie, które będzie zbierało złoto". Pierwsze użycie przyzwało króliczka, drugie - ową stonogę czy co to tam jest, jednocześnie "zabijając" przyzwanego wcześniej królika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szaman - Szaman
http://en.wikipedia.org/wiki/Shaman - Shaman

http://pl.wikipedia.org/wiki/Znachor - Znachor
http://en.wikipedia.org/wiki/Witch_doctor - Witch Doctor

Akurat w tym przypadku tłumaczenie na język polski jest jak najbardziej poprawne.

Ja w polską wersję przynajmniej raz na pewno zagram. Potem, w zależności od jakości, albo przy niej pozostanę, albo przeinstaluję na język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

...

>

Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Powyższe stanowi głos Diablo fana, który aby nie zwariować, musiał się uzewnętrznić a
teraz oczekuje na słowa, które potwierdzą, że inni też tak mają i nie jest on osobą chorą
psychicznie ;-)


Też tak miałem... mniej więcej do momentu kiedy Blizzard nie ogłosił radośnie tych swoich super pseudo-innowacji w postaci RM AH i paru innych rzeczy. W tym momencie już wiedziałem, że nie chcę mieć z tą grą nic wspólnego.
I to już nawet nie ze względu na same te zmiany, bo na normalu w "singleplayer" można by się jeszcze pobawić i z tym wszystkim, ale dlatego że Blizzard zaczął zwyczajnie przeginać. Staje się powoli niczym samo EA, do którego zwykło się go porównywać z punktu widzenia "ogólnego nastawienia do klienta". Wcale się nie zdziwię, jeśli po wydaniu TOR role te odwrócą się o 180 stopni.
SC2 zawiódł mnie pod względem tego co w BW było najsilniejsze czyli fabuły. Poprzez Diablo 3 (jak również kuriozalne decyzje w Cata) Blizz stara się przekazać graczom jedno założenie: Our way or the highway.
OK, so be it. Wybieram to drugie, może zjadę gdzie indziej. Good luck thou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 22:40, Dann napisał:

(...)
OK, so be it. Wybieram to drugie, może zjadę gdzie indziej. Good luck thou.


Myślę, że trochę przesadzasz. SC2 ma bardzo ciekawą fabułę, a w SCI wcale najmocniejszą stroną nie była imo fabuła, tylko multi.
Co do nowych pomysłów blizza na temat RM AH to wolę, żeby każdy miał możliwość kupowania za real money niż tak jak to było w D2, gdzie tak czy siak kupowano itemy za real money. Nie widzę różnicy. Spójrzmy prawdzie w oczy, blizz sobie z tzw. "gold sellerami" nie radził i mimo licznych banów było sporo osób biegających na real money booscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już dostał zaproszenie do beta testów Diablo 3 ? Ja się zapisałem i dzisiaj dostałem od blizzarda email, że zostałem zaproszony. Ale linka, co i gdzie nie ma. Ktoś coś takiego miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:13, vegost napisał:

Ktoś już dostał zaproszenie do beta testów Diablo 3 ? Ja się zapisałem i dzisiaj dostałem
od blizzarda email, że zostałem zaproszony. Ale linka, co i gdzie nie ma. Ktoś coś takiego
miał ?

Z tego co wiem jeszcze nie zaczęli zapraszać, aczkolwiek może dostałeś jeden z pierwszych i wieść się jeszcze nie rozeszła.
Jeżeli jest to prawdziwy e-mail, wystarczy że wejdziesz na swoje konto battle.net''owe i sprawdzisz czy masz dostęp do bety. Blizzard nie będzie wysyłał żadnych kluczy, po prostu dodadzą betę na twoim koncie i wyślą e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:13, vegost napisał:

Ktoś już dostał zaproszenie do beta testów Diablo 3 ? Ja się zapisałem i dzisiaj dostałem
od blizzarda email, że zostałem zaproszony. Ale linka, co i gdzie nie ma. Ktoś coś takiego
miał ?


Uważaj bo to może być fake. Czy przypadkiem nie proszą Cie o podanie loginu i hasła? Jeśli tak to na 100% oszustwo.

Czy mógłbyś wkleić treść lub screena z tego maila na forum? Oczywiście dane wrażliwe możesz wygwiazdkować/wymazać. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:13, vegost napisał:

Ktoś już dostał zaproszenie do beta testów Diablo 3 ? Ja się zapisałem i dzisiaj dostałem
od blizzarda email, że zostałem zaproszony. Ale linka, co i gdzie nie ma. Ktoś coś takiego
miał ?


Jeśli nie masz informacji na swojej stronie BN że masz Diablo III beta w grach to jest to fake, przez który możesz stracić konto. Poczytaj forum d3 na BN - nie jesteś pierwszą osobą która coś takiego dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:51, KERMIz napisał:

Uważaj bo to może być fake. Czy przypadkiem nie proszą Cie o podanie loginu i hasła?
Jeśli tak to na 100% oszustwo.

Czy mógłbyś wkleić treść lub screena z tego maila na forum? Oczywiście dane wrażliwe
możesz wygwiazdkować/wymazać. Z góry dzięki.


Raczej fake, ale proszę bardzo:

Greetings from Blizzard Entertainment!

We’re gearing up for the forthcoming launch of Diablo III and would like to extend you an invitation to participate in the beta test. If you are interested in participating, you need to have a Battle.net account, which you can create on our Battle.net website.

We will flag you for access to the Diablo III beta test when we begin admitting press. You do not need to go through the opt-in process.

To secure your place among the first of Sanctuary’s heroes,Please use the following template below to verify your account and information via email.

* Name:
* Battle.account name:
* Password:
* Country:
* E-mail Address:

Thanks and see you all in the Burning Hells!

To tyle. Zaznaczam, że wysłano to z supportu blizzarda. Ogólnie gmail zawsze mi mówi czy to fake czy też prawdziwy email. Tym razem nic nie pisało. Na stronie battle netu niestety nic nie pisze o pobieraniu klienta itp. Pewnie fake... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 22:24, vegost napisał:

Raczej fake, ale proszę bardzo:


Fake na 100%. Blizz nigdy nie prosi o hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to fake. Kurcze kiedy ta beta się rozpocznie.

Najbardziej dziwi mnie fakt a wręcz nie mogę wyjść z podziwu jak blizzard to robi, że nikt z jego pracowników anonimowo nie wyjawi kiedy planują rozpocząć betę. Jest to dla mnie nie do pomyślenia - zero przecieków.

Ciekawe w jaki sposób ich motywują do trzymania języka za zębami? Może mają obiecane jakieś premie, jeżeli nikt nie puści pary z gęby ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 22:49, KERMIz napisał:

Szkoda, że to fake. Kurcze kiedy ta beta się rozpocznie.

Najbardziej dziwi mnie fakt a wręcz nie mogę wyjść z podziwu jak blizzard to robi, że
nikt z jego pracowników anonimowo nie wyjawi kiedy planują rozpocząć betę. Jest to dla
mnie nie do pomyślenia - zero przecieków.

Ciekawe w jaki sposób ich motywują do trzymania języka za zębami? Może mają obiecane
jakieś premie, jeżeli nikt nie puści pary z gęby ;-).


Wiesz, praca w tak prestiżowej firmie już daje atuty. Więc nie wiem kto chciałby z niej odejść na własne życzenie. Tak mało nie zarabiają. Przykładem dla innych był gość, który opublikował video gdzie pokazał menu, opcję wybierania postaci itp. Już tam nie pracuje :) Cóż czas oszustów nadszedł, w raz betą D3. Mam nadzieję, że już nie długo zaczną rozsyłać prawdziwe zaproszenia :)

@Isildur a co napisałeś do Blizza i po co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się