Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 12:34, Wojman napisał:

Diablo III na pewno nie zobaczymy w 2009 roku. Polityka Blizzarda to wydanie jednej gry
na rok. W tym roku bedzie to drugi dodadek do World of WarCraft, w przyszlym prawdopodobnie
StarCraft II, znajac Blizzarda to jeszcze w nastepnym nalezy spodziewac sie dodatku do
StarCraft II, wychodzi wiec na to, ze Diablo III wyjdzie najwczesniej w 2011 roku niestety.


Czy to nie czasem lekka teoria spiskowa z tą jedną grą na rok.
Ja sądzę, że Diablo II to rok 2009... Aż takich poprawek i wykończeń nie będzie, a nie będą chyba czekać dla samej ideii jednej gry na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:34, Wojman napisał:

> ja myślę, że gra ukaże się w maju bądź czerwcu 2009.

Diablo III na pewno nie zobaczymy w 2009 roku. Polityka Blizzarda to wydanie jednej gry
na rok. W tym roku bedzie to drugi dodadek do World of WarCraft, w przyszlym prawdopodobnie
StarCraft II, znajac Blizzarda to jeszcze w nastepnym nalezy spodziewac sie dodatku do
StarCraft II, wychodzi wiec na to, ze Diablo III wyjdzie najwczesniej w 2011 roku niestety.


Najwcześniej 2011??? Toż to mało obiektywna opinia. Wyobrażasz sobie grę premierową w2011 roku posiadającą rzut izometrzyczny? Kto wie jak ewoluuje hardware do tego czasu. Antycypując Twoją odpowiedź; twórcy Blizzarda są genialni, bo takie rzeczy robi albo geniusz, albo idiota. Na boga podejdźmy do sprawy realnie.

Edit
Modok
Nie w samym Diablo, a we wszystkich grach Blizzarda. Będziesz mógł zobaczyć, że koleś gra dużo w Starcrafta a w Diablo w ogóle, troche zaś pogrywa w WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:50, Kawosz napisał:

Najwcześniej 2011??? Toż to mało obiektywna opinia.


Opinia ma to do siebie, ze jest subiektywna, a nie obiektywna.

Dnia 04.08.2008 o 12:50, Kawosz napisał:

Wyobrażasz sobie grę premierową w2011
roku posiadającą rzut izometrzyczny?


Tak. Diablo III na przyklad. :)

Dnia 04.08.2008 o 12:50, Kawosz napisał:

twórcy Blizzarda są genialni, bo takie rzeczy robi albo geniusz, albo
idiota.


Coz ludzie z Blizzarda to geniusze, co juz przy okazji praktycznie wszystkich wydanych do tej pory gier udowodnili.

Dnia 04.08.2008 o 12:50, Kawosz napisał:

Na boga podejdźmy do sprawy realnie.


No wlasnie. Nie ma co sobie robic nadzieii na to, ze Diablo III bedzie w 2009 roku, wiedzac, ze przed ta gra w kolejsce jest chocby StarCraft II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 13:03, Wojman napisał:

No wlasnie. Nie ma co sobie robic nadzieii na to, ze Diablo III bedzie w 2009 roku, wiedzac,
ze przed ta gra w kolejsce jest chocby StarCraft II.


Twój realizm różni sie od mojego. Twoje zdanie - Twoja broszka ;) Premiera Starcrafta nie ma nic wspólnego z premierą Diablo biorąc pod uwagę fanów obu gier. Niewątpliwie z aspektu producentów i deweloperów jest to utrudnienie, ale nie do tego stopnia, żeby nie dało się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III na bank nie ukaże się przed Starcraftem II. A o tym nadal wiadomo, że ukaże się "when its done".
A dlaczego najpierw SC II ? Czytałem wypowiedź jednego z pracowników Blizza, że nowy Battle.net zostanie zaprezentowany wraz z premierą nowego Starcrafta, a Diablo III ma też z niego korzystać. Linka nie podam bo musiałbym spędzić kilka godzin na poszukiwaniach, ale jak trafie to podam.
Dla mnie premiera Diablo III będzie na przełomie 2010 i 2011. Aczkolwiek to są tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę wątpię aby było to 2010 i 2011 choćby ze względu na to że Diablo 3 powstaje już 4 Lata a Blizzard nie robi swoich gier 6 lat czyli moim zdaniem premiera będzie 2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Starcraft II ma korzystać z nowego Battle.net jako pierwszy:) Jestem ciekaw czy nareszcie będzie można mówić do przyjaciół z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:04, Modok napisał:

Ja tam trochę wątpię aby było to 2010 i 2011 choćby ze względu na to że Diablo 3 powstaje
już 4 Lata a Blizzard nie robi swoich gier 6 lat czyli moim zdaniem premiera będzie 2009r.


Stawiam albo 4 kwartal 2009 albo 1 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:08, Rokuto napisał:

Potwierdzam, że Starcraft II ma korzystać z nowego Battle.net jako pierwszy:) Jestem
ciekaw czy nareszcie będzie można mówić do przyjaciół z osobna :)

powiedz mi, że teraz nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:13, szypek26 napisał:

> Potwierdzam, że Starcraft II ma korzystać z nowego Battle.net jako pierwszy:) Jestem

> ciekaw czy nareszcie będzie można mówić do przyjaciół z osobna :)
powiedz mi, że teraz nie można :P

no jak gram w diablo II to jakoś dalej komendy znaleźć nie mogę żeby napisać do jednego kolegi tak żeby drugi nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:15, Rokuto napisał:

no jak gram w diablo II to jakoś dalej komendy znaleźć nie mogę żeby napisać do jednego
kolegi tak żeby drugi nie widział :)


O ile dobrze pamiętam to:
/w *nazwa_konta wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki myślałem, że się nie da :) jeszcze wiele rzeczy muszę się dowiedzieć:P Jeśli będą poziomy trudności to powinni wprowadzić możliwość wybierania właśnie tych poziomów bo jednak jak ktoś się pospieszył, a chciał pograć na łatwiejszym to musiał tworzyć postać nową, ale dla chcącego nic trudnego (tylko mi nie mówcie, że da się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:21, Jeggred napisał:

O ile dobrze pamiętam to:
/w *nazwa_konta wiadomość

dobrze pamiętasz :)
przykład: /w *kontoXYZ czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Diablo 3 wyjdzie jeszcze w tym roku i to prosto pod choinkę w końcu prace blizzarda są już na zaawansowanym etapie pracy , a więc kto wie kto wie pozostaje nam wierzyć, że Diablo 3 wyjdzie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:34, Wojman napisał:

> ja myślę, że gra ukaże się w maju bądź czerwcu 2009.

Diablo III na pewno nie zobaczymy w 2009 roku. Polityka Blizzarda to wydanie jednej gry
na rok. W tym roku bedzie to drugi dodadek do World of WarCraft, w przyszlym prawdopodobnie
StarCraft II, znajac Blizzarda to jeszcze w nastepnym nalezy spodziewac sie dodatku do
StarCraft II, wychodzi wiec na to, ze Diablo III wyjdzie najwczesniej w 2011 roku niestety.

Niby coś w tym jest jednak jak słyszę że pracę nad Diablo III są na zaawansowanym etapie to nie chce mi się wierzyć, że będą nam kazali czekać na niego jeszcze 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:40, juhyter napisał:

Według mnie Diablo 3 wyjdzie jeszcze w tym roku i to prosto pod choinkę w końcu prace
blizzarda są już na zaawansowanym etapie pracy , a więc kto wie kto wie pozostaje nam
wierzyć, że Diablo 3 wyjdzie jak najszybciej.

Cóż, StarCraft II był zapowiedziany rok wcześniej, a o ile mi wiadomo to prace nad nim trwają troszkę dłużej. Diablo III został oficjalnie zapowiedziany stosunkowo niedawno, więc sam ten fakt wyklucza jego pojawienie się na święta Bożego Narodzenia. Jak ktoś wcześniej powiedział, najbardziej prawdopodobna data premiery nowego "Diabełka" to 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 15:32, Metalhead86 napisał:

Cóż, StarCraft II był zapowiedziany rok wcześniej, a o ile mi wiadomo to prace nad nim
trwają troszkę dłużej. Diablo III został oficjalnie zapowiedziany stosunkowo niedawno,


Gwoli ścisłości, prace nad Diablo 3 rozpoczęły się w roku 2003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zasada tworzeni Diablo III jest taka sama jak z "dwójką". Czyli: poprawiamy wszystkie błędy, polepszamy grafikę i rozbudowujemy to co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się