Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 13:30, Kawosz napisał:

Premiera Starcrafta nie ma nic wspólnego z premierą Diablo biorąc pod uwagę fanów obu gier.


Nie zgadzam się. Jest bardzo wiele osób, w tym ja, które namiętnie grają we wszystkie gry Blizzarda (chyba że grają w WoW, wtedy nie ma już czasu na inne, to też wiem po sobie;) i umiejscowienie premier dwóch takich tytanów wśród gier obok siebie mogłoby się źle odbić, może nie tyle na kieszeni (bo fanom Zamieci kasy raczej nie szkoda), co na realnym życiu fanów Zamieci ;) Chyba żeby zrobić premierę SC2 na początku 2009, a D3 na Boże Narodzenie, ale jakoś się na to nie zanosi (aby SC2 wydali tak szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, moim zdaniem Blizzard wyda SC II po 6-9 miesiącach zacznie się mówić o jakimś dodatku, a po roku od premiery SC II pojawi się na półkach Diablo III. Blizz będzie dozował adrenalinę graczom, a sobie zapewni stałe wpływy ze sprzedaży powyższych tytułów. Wiele osób będzie chciało zagrać w obie z tych gier, a do najtańszych napewno nie będą należały.

PS. I jeszcze czas na lokalizację... kolejne pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:55, Modok napisał:

A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
a obstawiam 2015.

Hehe... albo jeszcze później, skoro nawet D2 jeszcze nie jest XK Hit. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:55, Modok napisał:

A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
a obstawiam 2015.


Po co takie spekulacje gdy gra nie wyszła, a nawet premiery nie znamy... Pragnę zauważyć jak kolega wyżej, że diablo 2 wciąż nie jest w XK Hit, a ma już te 8 lat... zresztą nie wiadomo co będzie po wydaniu d3... czy wciąż będą takie wydania gier jak teraz czy coś zmienią... czy gra okaże się hitem czy może klapą, bo nie udałoby się odwzorować klimatu 2... (jeśli by tak było to szybko by staniała). więc po prostu nie ma co wychodzić tak daleko w przyszłość ;P, bo za dużo czynników na to wpływa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:55, Modok napisał:

A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
a obstawiam 2015.


Za Diablo II liczą sobie jeszcze 50zł, a ty mówisz o D3 w extra klasyce. Nie dożyjesz tego:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 18:08, tomoliop napisał:

> A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
> a obstawiam 2015.
>

Za Diablo II liczą sobie jeszcze 50zł, a ty mówisz o D3 w extra klasyce. Nie dożyjesz
tego:P.


Tiaa Diablo ogólnie nie jest grą która sprzeda sie jakiejś gazecie (loki w cd-action) tera jedymka, dwójka kosztują po 5 dych i nigdy taniej nie będzie (o piractwie nie pisze :P). Diablo 3 to pewnie szybko stanieje z np 120zł do 100zł ale to nadal drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:55, Piwomaniak napisał:

> > A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
> > a obstawiam 2015.
> >
>
> Za Diablo II liczą sobie jeszcze 50zł, a ty mówisz o D3 w extra klasyce. Nie dożyjesz

> tego:P.

Tiaa Diablo ogólnie nie jest grą która sprzeda sie jakiejś gazecie (loki w cd-action)
tera jedymka, dwójka kosztują po 5 dych i nigdy taniej nie będzie (o piractwie nie pisze
:P). Diablo 3 to pewnie szybko stanieje z np 120zł do 100zł ale to nadal drogo.


Drogie to są gry na konsole, 120, 100 nie wydaje mi się dużą kwotą za taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamesblog.ugo.com/index.php/gamesblog/more/diablo_iii_development_update/ - na tej stronie jest krótkie sprawozdanie z wywiadu przeprowadzonego z 3 projektantami Diablo III.
Najciekawsze z tego są dwie rzeczy:
1. Wysyłanie przedmiotów przez "whispera":
"There are additional plans to streamline item-sharing between different characters, one suggestion being to allow items to be traded or sent through whispers."

2. Chyba najważniejsze dla co po niektórych ... Najprawdopodobniej nie będzie Pay to Play dla Battle.net.
"Pricing for the game is still being decided, but don’t expect to pay subscription fees for access to Battle.net. Sure, there’s always the possibility that different membership tiers will be introduced later on, but nothing we heard during our chat suggested that the team has anything other than a free-to-play model in mind for Diablo III’s online play. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Diablo 3 będzie odpowiednia. i czy będzie kosztowała 150 zł czy 100 zł to i tak jej sprzedaż osiągnie miano jednej z najlepiej sprzedającej się gry na rynku. A w ogóle to mam nadzieję, że będzie edycja kolekcjonerska bo mam na nią chęć wielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:27, gitarka napisał:

> A teraz wyobraź cię sobie kiedy Diablo 3 będzie w Extra klasyce Hit.
> a obstawiam 2015.
>
Hehe... albo jeszcze później, skoro nawet D2 jeszcze nie jest XK Hit. :P


A ja obstawiam że trafi do Platynówki i niżej nie zejdzie. :) i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:20, Piwomaniak napisał:

A ja mam pytanie. Czy kogoś zadowoliłoby to gdyby Diablo (1,2 lub 3) dało sie wystawić
w takiej gazecie jak CDA czy Play?


Mnie nie, nie lubie gazet staja w gardle i sie bez popitki ciężko je trawi. A gazeta z diabłami?! Herezja!

Widze ze nie wiesz, że CDA... to nie gazeta, lulz !!! >:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:24, Mroku21 napisał:

> A ja mam pytanie. Czy kogoś zadowoliłoby to gdyby Diablo (1,2 lub 3) dało sie wystawić

> w takiej gazecie jak CDA czy Play?

Mnie nie, nie lubie gazet staja w gardle i sie bez popitki ciężko je trawi. A gazeta
z diabłami?! Herezja!

Widze ze nie wiesz, że CDA... to nie gazeta, lulz !!! >:3


E tam, nie pytałem czy to gazeta czy nie. Dla mnie to Diablo nie powinno tam trafić bo jak utrzymuje cene na 60zł to ma jakiś szacunek do siebie, a nie wystawia sie w łapy za 2 dychy jak te głupie Loki w CDA. Diablo nie potrzebuje czasopism żeby sie dobrze sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:28, Piwomaniak napisał:

> > A ja mam pytanie. Czy kogoś zadowoliłoby to gdyby Diablo (1,2 lub 3) dało sie
wystawić
>
> > w takiej gazecie jak CDA czy Play?
>
> Mnie nie, nie lubie gazet staja w gardle i sie bez popitki ciężko je trawi. A gazeta

> z diabłami?! Herezja!
>
> Widze ze nie wiesz, że CDA... to nie gazeta, lulz !!! >:3

E tam, nie pytałem czy to gazeta czy nie. Dla mnie to Diablo nie powinno tam trafić bo
jak utrzymuje cene na 60zł to ma jakiś szacunek do siebie, a nie wystawia sie w łapy
za 2 dychy jak te głupie Loki w CDA. Diablo nie potrzebuje czasopism żeby sie dobrze
sprzedawać :)


To, że cena Loki tak szybko spadła niekoniecznie oznacza, że to słaba gra, wg mnie jeden z najlepszych hack''n slash''ów po D2. A cena to kwestia polityki cenowej wydawcy, hipotetycznie gdyby to Blizz wydał Loki to z ceną byłoby tak jak z D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:40, Szak00 napisał:

PS. I jeszcze czas na lokalizację... kolejne pół roku...

A skąd ty te pół roku wytrzasnąłeś? Czyżbyś zapomniał w jakim trybie wydano Diablo II. Dlaczego z DIII miałoby być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:35, tomoliop napisał:

To, że cena Loki tak szybko spadła niekoniecznie oznacza, że to słaba gra, wg mnie jeden
z najlepszych hack''n slash''ów po D2. A cena to kwestia polityki cenowej wydawcy, hipotetycznie
gdyby to Blizz wydał Loki to z ceną byłoby tak jak z D2.


Strategia cenowa to jak najbardziej sprawa wydawcy, ale to nie zmienia postaci rzeczy - Loki to shit. Nie sądzę, że zasługuje na porównanie choćby do Diablo 1.
Nie wydaje mi się, że Blizzard wydałby tak słabą grę. Na szczęście to jedna z niewielu, jeśli nie jedyna firma, której każda gra jest światowym, wieloletnim i nieśmiertelnym hitem. Podobnie sprawa będzie się miała jak mniemam z trzecią odsłoną Diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się