Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Kolejna ciekawa, aczkolwiek nie wnosząca prawie nic nowego rozmowa:
http://diablo.phx.pl/news/bashiok--szybkie-odpowiedzi/

Jedyne, czego można się spodziewać to powrót do systemu aktów.

Nastąpi zmiana w wyświetlaniu bonusów do statystyk. To jest to, czego zawsze brakowało mi w tej grze. Wreszcie twórcy pomysleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 09:19, Kawosz napisał:

Kolejna ciekawa, aczkolwiek nie wnosząca prawie nic nowego rozmowa:
http://diablo.phx.pl/news/bashiok--szybkie-odpowiedzi/

Jedyne, czego można się spodziewać to powrót do systemu aktów.

Nastąpi zmiana w wyświetlaniu bonusów do statystyk. To jest to, czego zawsze brakowało
mi w tej grze. Wreszcie twórcy pomysleli.

No faktycznie niewiele wnosi. W końcu będzie cykl dzień/noc? I jeszcze dynamiczne zmiany pogody by sie przydały... Mam nadzieję, że w inventory wróci "paper doll". Nie ogłosili innych lokacji? W FAQ bodajże pisali, że będzie można odwiedzić miejsca znane z poprzednich części. Jakoś nie wyobrazam sobie, że zostaną pominięte tereny z pierwszych trzech aktów DII.

A co do premiery to po obejrzeniu gameplaya pomyślałem, że wkrótce... ale jednak... trzy profesje do dorobienia. Interfejs do przeróbki i wyszlifowania. No i cały system dropów.
Sądzę, że najszybciej to gwiazdka 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:05, flymar napisał:

W końcu będzie cykl dzień/noc? I jeszcze dynamiczne zmiany
pogody by sie przydały...


Jesli ogladałeś gameplaya to nie mogło ci umknąć zjawisko zmian pogodowych.

Dnia 07.08.2008 o 10:05, flymar napisał:

Nie ogłosili
innych lokacji?


Istnieją przesłanki ku zaistnieniu miejsc z D2 w D3. Przykładem może byc krąg kamieni wyświetlany na przezentacji z developer panel WWI. Nie mam czasu szukać, ale chyba to jest właściwy link
http://pl.youtube.com/watch?v=LTuyvTKyCVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:37, Kawosz napisał:

> W końcu będzie cykl dzień/noc? I jeszcze dynamiczne zmiany
> pogody by sie przydały...

Jesli ogladałeś gameplaya to nie mogło ci umknąć zjawisko zmian pogodowych.

Tak, ale czy będą uzależnione od lokacji (jak np. w DSII), czy samodzielnie sie zmieniające (DII).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na to żeby dowiedzieć się jakie będą kolejne trzy profesje. Oby twórcy nie zrobili tak że dopiero ten kto kupi gierkę się dowie hehhe.
Ps. Moim zdaniem będzie to Zabójca/Zabójczyni Czarodziejka/Mag i Paladyn bądź rycerz/nie wiem może wojowniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:03, juhyter napisał:

Ps. Moim zdaniem będzie to Zabójca/Zabójczyni Czarodziejka/Mag i Paladyn bądź rycerz/nie
wiem może wojowniczka .

Natomiast moim zdaniem Łotrzyca, znane pewnie wszystkim weteranom części pierwszej, powinna powrócić. Przydałaby się też klasa miotająca młotkami - Paladyn. Mag też byłby ciekawym rozwiązaniem, aczkolwiek wolę jakieś nowe klasy (czy raczej nazwy). Nie chcę połączenia klas z dwóch poprzednich części, a grę, która wniesie powiew świeżości do serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 19:23, Piwomaniak napisał:

A ja obstawiam że trafi do Platynówki i niżej nie zejdzie. :) i dobrze.


Prawie na pewno nie zejdzie. Blizzard nie sprzedaje swoich gier do tanich serii. Parokrotnie ktoś z CDP wspominał o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:23, Metalhead86 napisał:

> Ps. Moim zdaniem będzie to Zabójca/Zabójczyni Czarodziejka/Mag i Paladyn bądź
rycerz/nie
> wiem może wojowniczka .
Natomiast moim zdaniem Łotrzyca, znane pewnie wszystkim weteranom części pierwszej, powinna
powrócić. Przydałaby się też klasa miotająca młotkami - Paladyn. Mag też byłby ciekawym
rozwiązaniem, aczkolwiek wolę jakieś nowe klasy (czy raczej nazwy). Nie chcę połączenia
klas z dwóch poprzednich części, a grę, która wniesie powiew świeżości do serii.


Łotrzyca została juz dawno odesłana do piekła w D2. Gwoli ścisłości występowała pod postacią Krwawej Orlicy. Twórcy otwarcie przyznają sie do braku sentymentów z przeszłości odnośnie klas postaci. Nie sądzę, aby klonowali hammera z ''dwójki''. Zapewne jest jeszcze wiele ciekawostek do ujawnienia, ale niewątpliwie to, czego się dowiemy może być dużym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:41, Kawosz napisał:

/cut/

Hmm, o ile mnie pamięć nie myli to Łotrzyce jak najbardziej istnieją. Nie pamiętasz najemniczek z pierwszego aktu? Czy może Charsi, Kashyi, Akary? Krwawa Orlica również była Łotrzycą, ale nie była ostatnią reprezentantką tej frakcji. Paladyn (lub jego odpowiednik - Rycerz anyone?) to postać wręcz obowiązkowa - wojownik światłości, walczący z pomiotami piekieł. Zresztą teraz możemy jeno spekulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:48, Metalhead86 napisał:

> /cut/
Hmm, o ile mnie pamięć nie myli to Łotrzyce jak najbardziej istnieją. Nie pamiętasz najemniczek
z pierwszego aktu? Czy może Charsi, Kashyi, Akary? Krwawa Orlica również była Łotrzycą,
ale nie była ostatnią reprezentantką tej frakcji. Paladyn (lub jego odpowiednik - Rycerz
anyone?) to postać wręcz obowiązkowa - wojownik światłości, walczący z pomiotami piekieł.
Zresztą teraz możemy jeno spekulować...


Heh koledze chyba chodziło o to, że nie można było grać łotrzycami :). Z drugiej strony ciekawe czy ich posiadłość pojawi się w D3 i czy będzie można spotkać jakąś ;), co do Charsi ona nie było łotrzyca chyba... tylko kowalem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by były Łotrzyce albo Amazonki do grania - obie były przedstawicielkami ugrupowań wyłącznie kobiecych, a w D3 płeć będzie można wybierać. Jestem jednak gotowy się założyć, że będzie postać posługująca się łukami jako główną bronią i w tym sensie nawiązująca do Łotrzyc/Amazonek. Mogą się też spokojnie pojawić jako NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:16, garrick napisał:

co do
Charsi ona nie było łotrzyca chyba... tylko kowalem ;P.

Była i Łotrzycą (choć mówiła też coś o jej powiązaniach z Barbarzyńcami) i kowalem. Łotrzyce to jedna z frakcji świata Sanktuarium, więc czemu nie mogłyby mieć kowali czy kapłanek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:26, Metalhead86 napisał:

> co do
> Charsi ona nie było łotrzyca chyba... tylko kowalem ;P.
Była i Łotrzycą (choć mówiła też coś o jej powiązaniach z Barbarzyńcami) i kowalem. Łotrzyce
to jedna z frakcji świata Sanktuarium, więc czemu nie mogłyby mieć kowali czy kapłanek?
;)

No cóż najwidoczniej coś mi się pomyliło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:25, Dark Demon napisał:


> A ja obstawiam że trafi do Platynówki i niżej nie zejdzie. :) i dobrze.

Prawie na pewno nie zejdzie. Blizzard nie sprzedaje swoich gier do tanich serii. Parokrotnie
ktoś z CDP wspominał o tym na forum.

Jedynie raz do CDA trafił ,,Warcraft II Battle Net"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:42, Piwomaniak napisał:

>
> > A ja obstawiam że trafi do Platynówki i niżej nie zejdzie. :) i dobrze.
>
> Prawie na pewno nie zejdzie. Blizzard nie sprzedaje swoich gier do tanich serii.
Parokrotnie
> ktoś z CDP wspominał o tym na forum.
>
Jedynie raz do CDA trafił ,,Warcraft II Battle Net"

Był on też w Extra Grze swego czasu. Ale to wyjątek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc według mnie otrzymamy na pewno jedną postać w postaci klasycznego magic-usera, coś na kształt rouge''a, i możliwe że takiego all-around jak paladyn czy druid, zapewne pod trochę innymi nazwami i specyfikacją, ale ogólna koncepcja pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim oczekującym, a przede wszystkim marudom, którym tak bardzo się nie podoba obecny styl graficzny Diablo III i podpisali się pod pewną petycją w tej sprawie, polecam przeczytać ten krótki wywiad:
http://diablo3.battlenet.pl/portal/d3/1/56/Slow_pare_o_stylu_Diablo_III.htm l - szczególnie fragment o tęczy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jaki wygląd Barbarzyńcy . i miło było by jeszcze jakby barbarzyńcy użyczył ten sam Facet co w Diablo2. wiem , że starszy ale jego głos pasuję najlepiej.

20080807191047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się