Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

>[...]

Dnia 26.02.2012 o 00:54, Szymon666 napisał:

Ależ rozczarowanie ...


Meteor nie robi wrażenia, ale zakładam, że przy użyciu jakieś runy animacja się zmieni na jakieś większe pier.... :)
Chociażby z pierwszej "... Increase the damage of the meteor impact to 325%..." więc wygląda, że przywali porządnie.

Mnich to rzeczywiście jak spowolniony, ale może to zwykłe ciosy, żadnego skilla. W każdym razie o to bym się nie martwił, w ostatecznej wersji będzie ok.

Tekstury jak tekstury, chyba nie są najważniejsze, a skoro już tyle czasu robią to pewnie się zestrzały troszkę.

Będzie dobrze, trzeba uwierzyć w Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 11:08, Kermit napisał:

Będzie dobrze, trzeba uwierzyć w Blizzarda.


Tak sobie myślałem, że gdyby każdy skill trząsł ziemią, odrywał jej kawałki i wysyłał w powietrze to gra zyskałaby na efektowności ale z drugiej strony pewnie przy 4 graczach byłaby zbyt duża zadyma i byłoby to wszystko mało czytelne.
Co innego oglądanie suchego nagrania a co innego jak sam już będę ratował świat :D

Jak na razie dla mnie barbarzyńca trzyma poziom i to mój nr 1 :] tak jak mówisz, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach!

Dnia 26.02.2012 o 00:54, Szymon666 napisał:

Ależ rozczarowanie ...

Hmmm
Mnich to rzeczywiście wygląda.... eee jakby jakiś osobnik z XXI wieku wpadł w jakiś portal czasoprzestrzenny i niechcący trafił w chmarę potworów i próbuje coś tam nogami kopać.
Ale myślę podobnie jak user Kermitt. To są najprawdopodobniej pierwsze, zwykłe ataki bez żadnych efektów ale i tak wyglądają trochę słabo. Mam nadzieję, że w późniejszych fazach [już tych lepszych] rozwoju postaci. Postać Mnicha będzie taka jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=31VpcWV2R9E ^^. Tu już robi wrażenie.

Dnia 26.02.2012 o 00:54, Szymon666 napisał:

Tak sobie myślałem, że gdyby każdy skill trząsł ziemią, odrywał jej kawałki i wysyłał w powietrze to gra
zyskałaby na efektowności ale z drugiej strony pewnie przy 4 graczach byłaby zbyt duża zadyma i byłoby to > wszystko mało czytelne.
Co innego oglądanie suchego nagrania a co innego jak sam już będę ratował świat

Właśnie ^^. Wyobraź sobie jakieś party na 4 osoby. Każda postać już w miarę wyskillowana. Pełno potworów. Efektów to na ekranie będzie pełno a dookoła będą latać ich flaki i reszki + otoczka w postaci bumm uderzeń i innych "fajerwerków" z każdej klasy. Oby takie coś nie crashowało gry. Bo w Diablo ][ to problem do dziś. Jest za dużo syfu na ekranie w postaci magii i innych rzeczy = Crash game ;/.
Skoro już mowa o klasach postaci. Z pewnością zagram wszystkimi. Ale z miejsca gdy dorwę się do gry to gram Wizardem :]. Zdecydowałem się na tą postać po licznych gameplayach typu Let''s Play itp itd. ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 15:55, Braveheart napisał:

Mnich to rzeczywiście wygląda.... eee jakby jakiś osobnik z XXI wieku wpadł w jakiś portal
czasoprzestrzenny i niechcący trafił w chmarę potworów i próbuje coś tam nogami kopać.

Na tych filmikach mnich używa zwykłego ataku, zero skilli atakujących. Te filmiki miały na celu pokazać konkretne skille, a że pokazywały umiejętności defensywne Blizzard nie chciał ich przykryć umiejętnościami ofensywnymi.

Tak wyglądają skille dostępne w becie razem ze "skill rune":
http://www.youtube.com/watch?v=Wb9ns6CIkOY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się pochwalić, że od około 10 minut jestem szczęśliwym posiadaczem bety :) Wygrałem kluczyk na fansicie battlenet.pl

Pierwsze wrażenia, po dojściu tylko do miasta są piorunujące :) Ten klimat jest wszechobecny. Nie da się tego porównać z oglądaniem filmików. Jedyne, co mnie martwi, to freezy przy pierwszym użyciu jakiejś umiejętności czy oskryptowanych wydarzeniach, jak pojawienie się potworków przy bramie miasta :(
Wrzucam kilka screenów. Na jednym z nich widac opcję ustawienia prywatności gry, o czym jakiś czas temu rozmawialiśmy :)

Jak już nagram się do syta, pomyślę o udostępnieniu bety niektórym z wam :) Nie chcę oblać semestru przez Diablo :P Ale o tym pomyślimy za około tydzień.

20120227175903

20120227175916

20120227175930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista już jest wyżej, ale to jeszcze wszystko będzie do ustalenia. Póki co tylko tak wspominam. Będę udostępniał całe konto b.net, więc oczywiście nie dam go wszystkim, bo są tam inne moje gry oraz moje dane. Tak jak mówię, pomyślę nad tym przez ten czas, kiedy będę sam testował diabełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 18:09, Hartus napisał:

Jak to zrobiłeś, że wszystko Ci działa? :P


Wszedłem na konto battle.net, dodałem klucz i tyle :P Klienta ściągnąłem już wczoraj, żeby nie czekać, ale to chyba nie ma nic do rzeczy. Jak już odpalisz, to może ustawimy się na granie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej oficjalnej stronie i forum Battlenet nie ma chyba co na klucz liczyć .... a myślałem, że będą trochę bardziej chojni

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3225593922

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3429933068

cóż, nigdy nie grałem jeszcze w żadną grę z serii i mimo że doskonale znam gatunek to chciałbym na własnej skórze sprawdzić ten legendarny już tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na linku od Ciebie mnich wygląda zdecydowanie lepiej ale jakoś i tak do mnie ta postać nie przemawia.
Dokładnie, bedzie duże zamieszanie w party i nie będzie wiadomo gdzie jest kursor :]


Barbarian to mój pierwszy słuszny wybór :D później albo wizard albo witchdoctor. Reszta w ogóle mnie nie interesuje.

@ Macios
@ Hartus


Panowie gratuluję!!

Jak już wrócicie do świata żywych, proszę o informację jak jest z płynnością gry. Na jakim sprzęcie gracie i czy w party przy sporej zadymie gra trzyma fps ?

I gdybyście mogli zwrócić uwagę na crafting. Czy opłaca sie na początku inwestować, czy może wypadające przedmioty z potworków są lepsze ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 08:36, Szymon666 napisał:

Jak już wrócicie do świata żywych, proszę o informację jak jest z płynnością gry. Na
jakim sprzęcie gracie i czy w party przy sporej zadymie gra trzyma fps ?

I gdybyście mogli zwrócić uwagę na crafting. Czy opłaca sie na początku inwestować, czy
może wypadające przedmioty z potworków są lepsze ?


Nie ma sprawy. Ja co prawda jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale Blizzard powoli opanowuje sytuację z tym błędem i dzisiaj powinienem zacząć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 18:09, Hartus napisał:

Ja też dzisiaj otrzymałem swój kluczyk. Jednak gdy próbuję się zalogować to wyskakuje
mi błąd 3150300, z którym boryka się masa ludzi ( http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4079839022?page=60).
Jak to zrobiłeś, że wszystko Ci działa? :P

LOL Harti i Ty też się załapałeś ? ;/ no to graty wielkie. Gdzie żeś otrzymał keja ? :> Na tej samej stronie co Macios ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem konkurs na zapowiedz - niestety jest błąd po stronie serwerów blizza i wszyscy ktorzy niedawno zmieniali maila lub zakładali maja błąd 315300. Jeśli macie jakieś konto sprzed paru miesięcy to po prostu zamieńcie i bedzie działać. Reszta musi czekać - niestety nie wiadomo jak długo. Błąd jest obecny od 14 dni i nic nie dzieje się w kierunku jego naprawy.

Takżę mam betę ale grać nie mogę : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się