Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 11:19, Elhan napisał:

Mając taki token - każde logowanie wiąże się z wpisywaniem losowo generowanego pinu?


Nie, możesz przełączyć na tryb że podajesz kod raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 10:33, Kafar napisał:

No albo można to. Ja jednak wolę tokena. Ale pewnie sobie z czasem sprawie to i to. Ogólnie
trochę olewałem to ale od kiedy mi przejęli konto (a nie logowałem się nigdzie poza domem!)
mam fioła na punkcie bezpieczeństwa konta BN tym bardziej że wartość jego to ostro prawie
1K.


Ja mialem taki token w Star Warsie i strasznie mnie denerwowal, w koncu zeby go nie szukac przypialem go do kluczy, potem znowusz ciagle szukalem kluczy ;) no ale to chyba bardziej moja wina. Czasami tez zbyt szybko znikal mi ten kod i musialem generowac nowy wpisujac wszystko od nowa. Gdzies tam w szufladzie mam tokena do BN zamowiony chyba z rok temu ale go nigdy nie uzylem, konto Battle.net mam od samego poczatku i jak narazie nigdy mi sie nikt nie wkradl, choc byly proby mailowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:19, Elhan napisał:

Mając taki token - każde logowanie wiąże się z wpisywaniem losowo generowanego pinu?


Nie. Domyślnie trzeba wpisać kod raz na tydzień. Jednakże w ustawieniach konta battle.net można włączyć opcję, zeby kod z tokena był potrzebny za każdym razem gdy chcesz się do gry zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tokena w szufladzie obok biurka. Mało kiedy loguje się na ważne dla mnie konta poza domem. A jak tak robię to biorę tokena. Chociaż teraz przełączyłem sobie że trzeba podać kod raz na tydzień. Myślę że to wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 12:05, Kafar napisał:

Chociaż teraz przełączyłem sobie że trzeba podać kod raz na tydzień. Myślę że to wystarczy ;)


Ojej...raz na tydzien, jak znam siebie po kilku dniach nie uzywania juz bym go nie znalazl :D

Edit : z drugiej strony mam praktycznie wszystkie gry Bllizarda na BN wiec jest troche warte, wliczajac to wszystkie dodatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a telefon ma się zawsze przy sobie, to też plus takiego tokena :) Podobnie mam też aplikację tokenową do konta bankowego. Zawsze to większe bezpieczeństwo. Generalnie bardzo polecam. Sporo moich znajomych w WoW''ie padło ofiarą włamania na konto. Zawsze kończyło się to szczęśliwie dla nich (Blizz daje radę jeśli chodzi o support), jednak mimo wszystko jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wliczałem dodatkowo miesięcy jakie opłaciłem w wowie i męczyłem się nad postaciami. Teraz dojdzie Diablo 3. No ale tak czy siak warto. Koszt niewielki, kłopot niewielki i jest git ;)

Dobra panowie. Jeszcze siedem dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowałem się :) Jako, że do premiery SC2 HoTS jeszcze trochę to "zmarnuje" 200zł :). W dwójkę nie grałem i mam nadzieję, że trójka pochłonie mnie do reszty :)

Trzeba jeszcze zdecydować się kto zawita w świat diabełka i przemierzy go wzdłuż i wszerz.

Czrodziej odpada bo na pierwsze podejście chcę kogoś niemagicznego.
Szaman również.

Zastanawiam się na Łowcą. Tyko, mam pytanie, czy on używa tylko kusze i łuki?
Monk, może na niego padnie wybór. Jaki jest jego gameplay? W wielkim skrócie.

No i Barbarzyńca. Na jakieś 90% na niego padnie wybór.

No i najważniejsze :) mAnge#2315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 16:26, Mange napisał:

Zastanawiam się na Łowcą. Tyko, mam pytanie, czy on używa tylko kusze i łuki?

Głównie na nich opierają się jego umiejętności ,ale... może używać też pułapki , bomby i jakieś rakiety po ulepszeniach runami. Ale to na późniejszych poziomach.

Ja tradycyjnie zacznę jakąś postacią która na początku nie wymaga dużo ofensywnego sprzętu ,dlatego zacznę WD :]
Dopiero potem DH i Barb w tej kolejności :]

Mistic#2706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 16:26, Mange napisał:

Dobra zdecydowałem się :) Jako, że do premiery SC2 HoTS jeszcze trochę to "zmarnuje"
200zł :).

Pudełko możesz dostać za maksymalnie 179 a pewnie można gdzieś będzie znaleźć też taniej. Natomiast same klucze wychodzą jeszcze mniej. Np. 164.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 16:37, Arcling napisał:

Pudełko możesz dostać za maksymalnie 179 a pewnie można gdzieś będzie znaleźć też taniej.
Natomiast same klucze wychodzą jeszcze mniej. Np. 164.90.

A taką grę 200zł to jeszcze nie majątek :) Majątek to ja wydam na EK dla dwóch kolejnych części StarCraft''a.
Tak sobie oglądam materiały dot. postaci i postawie na Barbarzyńcę :) Eh wczoraj podjąłem decyzję o zakupie o już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mi do głowy wpadła.
Zajedwabista opcja było by w D3 ustawienie czegos na wzór tego co jest np w TORze czy w wielu innych mmo, mianowicie opcja "Hide Helmet/Head Slot", czyli po naszemu opcja "ukrycia" wizualnego EQ na łepetynie postaci.
Niektóre hełmofony dla Barba, Monka czy Wizza są wręcz komiczne [te dla DH i WD natomiast są dla odmiany bardzo spoko], taka opcja to by było coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Jeśli nie trafiłem z tematem to przepraszam. Mam pytanie odnośnie preordera Diablo 3. Czy możliwe jest zamówienie więcej niż dwóch kopii ze sklepu gram.pl ?
Niestety jak chcę zamówić więcej, otrzymuję komunikat: "Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 2 sztuki Diablo III."

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się