Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Generalnie DPS jako statystyka jest bardzo niemiarodajny.
Już raz pisałem, że wbicie w broń np gema co dodaje 50-60% do krytyków podbija dps dosyć znacznie [w moim wypadku coś ponad 1.5k bodajże] ale co z tego jeśli szanse na crit mamy powiedzmy 5% ?
To nam nie daje +1.5k do dmg, bo dps w statystyce jest zliczany odgórnie na zasadzie strasznie głupiego algorytmu.
Można wykręcić powiedzmy +10k dpsu samym gearem z crit dmg +, mając jednocześnie beznadziejnie niską szanse na crit efekt jest taki, że nie zadajemy o to 10k więcej na sekundę, zadajemy dobry dmg tylko jak trafi szczęśliwy crit.

Przykład z brzegu - mam 23k dpsu, większość skręcona intem i dmg boostem, zabijam znacznie szybciej niż mój kolega który ma 34k ale skręcone w zasadzie głównie cirt dmg+.

Swoja droga sam mam cirt dmg podbity ale mam tez podbitą crit chance [i faktycznie już przy +110% do crita jak walnę czasem fartowne 3-4 krytyki na disintegrate to dmg leci aż miło]

Generalnie dużo bym dał za rozbicie statystyki dpsu na bardziej szczegółowy opis niż tylko sumaryczne zliczenie wszystkiego przez niewidzialny algorytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:26, Isildur napisał:

Ale trzeba mieć kartę by zapłacić... A nie będę specjalnie dla jednej operacji zakładał...

Poza tym sklepem to nie wiem gdzie można kupić w rozsądnej cenie. Ja sobie właśnie tam zamówiłem i mam nadzieję, że token przyjdzie szybciej niż w ciągu trzech tygodni (bo tyle wynosi maksymalny czas przesyłki). :P Coś pouciekały te authenticatory - przed premierą Diablo widziałem sporo aukcji na Allegro po 40 złotych, teraz widzę dwie i to po 70. No chyba że źle szukam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były na Allegro po 50 zł z przesyłką, ale aukcje się zakończyły i pare godzin później juz były po 70 zł :/ Niepotrzebnie zwlekałem z kupnem. Może w MM albo Saturnie coś mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szukałeś.. Ceny na Allegro przerażają, chyba będę musiał kogoś poprosić kto ma kartę by mi zapłacił a ja mu oddam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:39, MadoY napisał:

Były na Allegro po 50 zł z przesyłką, ale aukcje się zakończyły i pare godzin później
juz były po 70 zł :/ Niepotrzebnie zwlekałem z kupnem. Może w MM albo Saturnie coś mają


Komputronik miał (ma?) w rozsądnej cenie: http://www.komputronik.pl/product/137465/Strefa_Gier/Gry_na_PC/World_of_WarCraft_Authenticator_PC_.html Niby piszą, że niedostępny, ale w zakładce"Dostępność" widnieją 4 sztuki w Ciechanowie, możliwe że mogą przerzucić do innego salonu. Odbiór w salonie jest darmowy, sam tam zamawiałem jakiś czas temu. Aha, wzór na zdjęciu jest nieaktualny, mój ma po prostu napis Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:47, matiz123 napisał:

To moze tutaj: http://www.go2arena.com/games/product/id/2499/Blizzard-Authenticator.
Tylko nie wiem, ile się za wysyłkę u nich płaci i czy da się płacić inaczej niż kartą.
:P

52,90 zł za wszystko, ale listem ekonomicznym w sumie nieźle tylko nie wiem jak z tą przesyłką bo to chyba Poczta Polska, a z nią to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że w praktyce to można mieć ten autentyfikator za darmo? Potrzebujemy tylko wersji na Androida. Nasz telefon tego nie ma? Żaden problem:

http://gadgets.softpedia.com/news/How-To-Run-Google-039-s-Android-OS-On-Your-Windows-PC-3897-01.html

To co nas interesuje to Method 2 tak aby mieć na naszym PC-cie jednocześnie włączonego Androida i Windowsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, mogę ci zrobić transakcję jak chcesz, zgadamy się na privie i git majonez [zwłaszcza, że sam chyba też zakupię]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:22, Jeggred napisał:

Ta, a w angielskiej wersji ma nazwę Kymbo''s Gold.


Przez takie "smaczki" jak to właśnie, pastorał Natanka czy mięsny jeż ta lokalizacja naprawę mi się podoba noi jeszcze głos łowczyni demonów który imho po prostu wymiata, głos kobiecy lecz bardzo zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a obok fajny EE masz takie wspaniałości jak "Jondara" =P
Sam dociągnąłem polska wersję celem przetestowania jej i "Jondar" mnie powalił.
Wniosek - dub jednak ssie [ale to tylko moja opinia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:54, Pietro87 napisał:

Tak a obok fajny EE masz takie wspaniałości jak "Jondara" =P
Sam dociągnąłem polska wersję celem przetestowania jej i "Jondar" mnie powalił.
Wniosek - dub jednak ssie [ale to tylko moja opinia]

"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
taki dubbing też jeszcze nie powstał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2012 o 21:06, gracz_155 napisał:

"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
taki dubbing też jeszcze nie powstał ;-)



Były z 2-3 do których nie miałem zastrzeżeń w historii naszej branży :)
Były tez kolejne 2-3 do których miałem zastrzeżenia minimalne lub prawie zerowe, co ciekawe jednym z takich dubów prawie idealnych był dla mnie Warcraft 3 [czyli paradoksalnie tez dzieło blizza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:52, gracz_155 napisał:

Przez takie "smaczki" jak to właśnie, pastorał Natanka czy mięsny jeż ta lokalizacja
naprawę mi się podoba noi jeszcze głos łowczyni demonów który imho po prostu wymiata,
głos kobiecy lecz bardzo zimny.

Mi się przez takie smaczki lokalizacja właśnie nie podoba. Dlatego gram wyłącznie w angielskiej. Wciskanie różnych meme tylko psuje tłumaczenie. Mają one zbyt krótki żywot, więc po czasie i tak przestaną być śmieszne/zostaną zapomniane, tylko głupio będą wyglądać. Zwłaszcza, gdy zupełnie zmienia to pewne nazwy. Dla przykładu: w oryginale jest zwyczajnie "quill fiend", a nie "mięsny jeż". Poza tym z tego, co słyszałem na yt, to większość pobocznych postaci już skopano i kwestie są wypowiadane jakby od niechcenie. Nasz profesjonalny dubbing ma też za mało aktorów, w kółko słychać te same głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się