Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2012 o 17:59, Dann napisał:

Co do podziału MF... niech się lepiej zajmą czymś ważniejszym

Tylko że oni się tym nie zajmują raczej, skoro ten podział jest od premiery gry (przynajmniej tak mi się wydaje) i nie ma sensu, żeby coś z nim zmieniać, bo jest ok. :P Jedyne nad czym myślą, jeśli chodzi o MF, to kwestia gear swappingu, o czym pisali na stronie jakieś 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 18:15, matiz123 napisał:

> Co do podziału MF... niech się lepiej zajmą czymś ważniejszym
Tylko że oni się tym nie zajmują raczej, skoro ten podział jest od premiery gry (przynajmniej
tak mi się wydaje) i nie ma sensu, żeby coś z nim zmieniać, bo jest ok. :P Jedyne nad
czym myślą, jeśli chodzi o MF, to kwestia gear swappingu, o czym pisali na stronie jakieś
2 tygodnie temu.


No tak, trochę źle to ująłem...
Podział MF jest rozwiązaniem IMO całkowicie w porządku, ale co z tego skoro tyle innych, znacznie ważniejszych rzeczy zostało skopane... ja tam daję Blizzardowi czas do końca wakacji. Jeśli się z tym burdello nie ogarną, kupuję GW2 lub nowe buty do biegania. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 18:40, Dann napisał:

ja tam daję Blizzardowi czas do końca wakacji.

Oj, wątpię, żeby wszystko (albo chociaż większość) naprawili do końca wakacji. :P Ja bym się spodziewał jednego większego patcha do tego czasu. Z tego co pamiętam, to w 1.0.4 mieli się zająć przede wszystkim tymi nieszczęsnymi "legendarnymi" przedmiotami i przypuszczam, że wybiorą jakieś rozwiązanie na gear swap. No i pewnie coś tam jeszcze zrobią. :)

Dnia 22.07.2012 o 18:40, Dann napisał:

Jeśli się z tym burdello nie ogarną, kupuję GW2 lub nowe buty do biegania. ;-)

W sensie że buty z +12% Movement Speed? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 18:49, matiz123 napisał:

Oj, wątpię, żeby wszystko (albo chociaż większość) naprawili do końca wakacji. :P Ja
bym się spodziewał jednego większego patcha do tego czasu. Z tego co pamiętam, to w 1.0.4
mieli się zająć przede wszystkim tymi nieszczęsnymi "legendarnymi" przedmiotami i przypuszczam,
że wybiorą jakieś rozwiązanie na gear swap. No i pewnie coś tam jeszcze zrobią. :)


No właśnie liczę na ten nieszczęsny 1.0.4. Legendarki to raz. Gear swapping ? /care... jak dla mnie mogą nawet usunąć z gry cały MF. Mają jeszcze ponoć przebalansować parę skilli i to chyba tyle... z tych bardziej istotnych zmian.
Niestety obawiam się, że niewiele to im pomoże, bo: co po lepszych epikach skoro nadal będą się dropować jak krew z nosa. A skille ? Zapewne zboostują tylko te najrzadziej używane, np. u maga whirlwind, a i tak nadal nikt nie będzie ich używał. :-)
Naprawdę w tym roku miałem w planach zakup tylko ME3 i Diablo 3, a tu taki fail ze strony Blizza. Teraz za karę niech mi fundują GW2... i nowe buty też. ;-D

Dnia 22.07.2012 o 18:49, matiz123 napisał:

> Jeśli się z tym burdello nie ogarną, kupuję GW2 lub nowe buty do biegania. ;-)
W sensie że buty z +12% Movement Speed? :D


Haha, pamiętam filmik gdzieś na YT, gdzie facet chciał uciekać przed policją i krzyczał coś w stylu: "I got boots of speed...". :-D
Niestety jak dotąd żadne sensowne buty z +12% speed mi się nie trafiły, a te na AH kosztują miliardy ojro.


PS. Pamiętam gdzieś ktoś napisał takie zdanie: Te dwa itemki udało mi się znaleźć, a resztę wydropiłem na AH. :-D Śmiałem się z tego dość mocno, w zasadzie to podsumowuje całość najnowszej produkcji Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę lokację Lykeion w I akcie? Kilka tygodni temu przeczytałem na jakimś forum, że
lokacja jest rzekomo zabugowana i nie pojawia się, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 07:28, Dark_elves napisał:

Gdzie znajdę lokację Lykeion w I akcie? Kilka tygodni temu przeczytałem na jakimś forum,
że
lokacja jest rzekomo zabugowana i nie pojawia się, prawda to?

Ona była zbugowana właśnie kilka tygodni temu :D.
Któraś z łatek poprawiła jej występowanie. Musisz szukać na Południowych Wyżynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:46, matiz123 napisał:

O, widzę, że teraz na streamach króluje glitch, dzięki któremu Wizard nie otrzymuje żadnych
obrażeń. :D



Jaki glitch ?
Chodzi ci o build pod masę krytyczną ?
To żaden glitch, ludzie dobijają 40-50% crita i spamuja tornada które procują crity jak szalone jednocześnie biorą nove i diamonda i tez go spamują.
Imho efektywny build ale koszmarnie nudny, polega na staniu w miejscu i mashingu wszystkich 6 skrótów naprzemiennie.

Ten build ma tez spory minus - nie ma praktycznie jak walczyć z elitami które maja freeze i cudne laserki :)
Jego użytkownicy z reguły mają dobre resy [500-800] ale tragiczne hp [przeważnie poniżej 30k bo czymś trzeba wbić te 50% crita i 300% crit dmg] niektóre kombinacje elit sa praktycznie nie do ruszenia tudzież są bardzo trudne do ruszenia tym buildem.

Do tego przynajmniej moim zdaniem bardzo kiepski build do co-opa bo generuje stosunkowo średni dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:46, matiz123 napisał:

O, widzę, że teraz na streamach króluje glitch, dzięki któremu Wizard nie otrzymuje żadnych
obrażeń. :D



Dobra mały research - już wiem o co chodzi [nowy cacyk pod archont glitcha] zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tego buga, pograłem tak może ja wiem z 30min i niemiłosierna nuuuudaaaa o.0
Jasne kumam ultra farma wiadomo o co chodzi.
Jedyne zastosowanie tego buga to chyba tylko do wbicia bez trudu aczików na hardkorze.

Swoją drogą jestem ciekaw czy tez dostanę jakiegoś bana-osta za ten "haniebny czyn".. a podczas gry dropnał mi omfg 1 hand sword całe 250 dmg =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda i to niemiłosierna. Podziwiam Blizzarda za to, że endgame zrobił w taki sposób, że nie chce mi się w niego grać nawet z god-mode :D Odpuściłem po piątej paczce elit, których zdjęcie każdej z osobna zabierało mi minutę i kończyło się dropem żółtych, które zaraz potem lądowały z powrotem na podłodze, bo akurat o kasę martwić się nie muszę, przynajmniej w kontekście napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 17:37, Pietro87 napisał:

Sprawdziłem tego buga, pograłem tak może ja wiem z 30min i niemiłosierna nuuuudaaaa o.0
Jasne kumam ultra farma wiadomo o co chodzi.

To chyba zrozumiałe, że taka gra szybko się nudzi. Sam Wizarda nie posiadam na 60 poziomie, także na sobie nie sprawdzę, ale farmienie bez absolutnie żadnego przejmowania się przeciwnikami nie może być zbyt fascynujące. :P "Uczciwe" Inferno oferuje jakieś wyzwanie (nawet jeśli sztucznie wywoływane przez nieprzyjemne affixy i inne tego typu sprawy) i przynajmniej w jakimś stopniu angażuje w rozrywkę - z nieśmiertelnością zdecydowanie tak nie jest. :P

@Mercuror

Dnia 23.07.2012 o 17:37, Pietro87 napisał:

endgame zrobił w taki sposób, że nie chce mi się w niego grać nawet z god-mode :D

A Tobie chce się grać w jakąkolwiek grę z god-mode? Bo dla mnie takie coś jest bez sensu i zabija całą zabawę i to w każdym tytule.

[b@misioo
Nie wiadomo, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 18:23, misioo napisał:

Wiadomo kiedy zostanie w końcu wprowadzone pvp?

Jak Blizzard uzna, że mu ciśnienie w rurze z kasą spadło, czyli całkiem niedługo. Obstawiam do końca września.

@matiz123 - o tak, po Gothicach i Morrowindach i ogólnie RPGach bardzo lubię śmigać z god-mode. Z FPSami trochę gorzej, ale jak można slow-mo załączyć to też ujdzie. Ogólnie żałuję, że w dzisiejszych czasach praktycznie nie ma już czegoś takiego jak "tajne kody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi akurat takie granie absolutnie się nie podoba i brak kodów mi nie przeszkadza ani trochę. :) Ja chcę, żeby gry stanowiły dla mnie jakieś wyzwanie, a korzystając z kodów nie da się tego osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, i tu się różnimy i może właśnie stąd nasze inne podejście do kwestii Diablo III. Ja nie traktuję gier jako wyzwanie, nie muszę sobie niczego udowadniać ani pokazywać, że coś jednak potrafię. Gry mają mi dostarczyć dobrej zabawy, mają nie irytować, mają zachwycać fabułą, miodnością gameplaya i ogólnie pojętą satysfakcją. Oczywiście lubię wyzwania, ale w umiarze i nie na zasadzie "gra, która nie dostarcza mi wyzwania jest zła!". Wręcz przeciwnie, gra, która dostarcza mi zbyt dużo wyzwań (chociażby testując cierpliwość jak Diablo III) jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wnioskując po tym co napisałeś, ta gra nie jest dla ciebie, szukając fajnej fabuły w grze, znajdź sobie jakiegoś fajnego erpega.A jeśli chcesz mieć satysfakcję z gry, to może znajdź sobie jakiegoś casuala i po sprawie, skoro nie szukasz wyzwań w grze, a diablo jest taką marką, co trzeba trochę pograć aby coś osiągnać, trzeba mieć trochę cierpliwości, no i rzecz jasna jako gra nie każdemu podpasuje, jest kilka marek których ja osobiście kompletnie nie trawię, a np. takie diablo jest marką któej jestem fanbojem, więc wiesz ;)
aha, a po za tym diablo akurat ma spoko fabułę, nie jest jakaś superancka, ale jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się