Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wystarczyło pograć chwilę dłużej i zdobyć kilka przedmiotów, które dzięki nowemu systemowi odstawiają te stare o kilka długości. Gra była świetna, a teraz jest jeszcze lepsza. Jeżeli mam na coś narzekać, to nie podoba mi się nowa czcionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 01:40, Gumisiek2 napisał:

* - siły potworów już nie ma w grze, prawda?

Przynajmniej nie w takiej postaci.
Ale za to jest poziom Torment I-VI, do któych przeliczniki były już podane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 17:23, Sipso napisał:

Dat Calanthe xd
Fajnie się grało. I o dziwo zauważyłem, że jak graliśmy we dwóch leciała nam masa legendarek.
Dziś pograłem nieco i nie wypadło mi nic. Na torment 2.

Random loot is random.

Bodaj 2-3 dni temu robiliśmy we czwórkę właściwie A1-3 na T4 i dostałem całą masę lootu - 2 zielone, z 8 pomarańczy + 2-3 recepty.

Dzisiaj (a właściwie to wczoraj) zrobiłem A3-A1 T3 oraz A3-4 T1 (inną postacią) i dostałem 4 pomarańcze (wliczając dwa pewniaki za Diablo po resecie). Co najgorsze, wszystko na disenchant (serio, bronie dwuręczne z 1100 DPS, bez socketu i beż żadnego unikatowego bonusa...).

No cóż, przedmioty i tak raz-dwa się za tydzień wymieni, a tak to zawsze paragon rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, oram ostatnio barbarzyńcą i dopiero teraz zauważyłem pewną nieścisłość. Otóż w łapach mam dwie bronie, ale zobaczyłem, że gdy zmienię broń w lewej ręce na tarcze, to zyskuje DPS - w każdym razie w liczbach. Zobrazuje to w trzech screenach, gdzie na pierwszym jest moj domyślny setting broni, w drugim zamieniłem je miejscami, a w trzecim zamieniłem drugą broń na tarczę. Czy to tylko zły przelicznik gry, czy faktycznie mogę łotać mocniej mając tarczę?

20140315104343

20140315104351

20140315104437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPS z dwóch broni się nie sumuje [nie tak jak by sobie tego gracze życzyli czyli nie skaluje się w 100%], bijesz wtedy naprzemiennie prawą ręką i lewą ręką dlatego :

- jak zamienisz bronie miejscami dps jest różny
- jak wykonasz jeden atak mając dwie bronie [jedno cięcie = jeden klik myszą] dps się zmieni [bo zmieniasz rękę którą atakujesz]
- tak z tarczą czasem dps w karcie może wyjść wyższy

Natomiast czy będziesz bił mocniej w ustawieniu z tarczą - nie zawsze [nawet pomimo wyższego dpsu w karcie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale graliśmy z Isildurem na expercie. Ten bonus serio tak wielki, że dwóch graczy na ekspercie zbiera większy drop niż jeden na t2? Chyba pora przestać robić gry prywatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też że możesz mieć pasywkę, która, w zależności od tego co masz w main handzie, daje różne bonusy. Np. axe daje +8% crit chance itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mieliście zwyczajnie sporo farta [ja ostatnio kilka dni wstecz wyłapałem 3 legendy w ciągu 15min grania solo na t3 a 4tą złapałem 35min później]


@Isildur

Rzuć mi inv w grze [BT jest na gsie i w liscie w podpiętym] bo jak mi wyczyściło kiedyś po jednym z patchy friendlistę to chyba cie nie dodawałem ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 15:50, Sipso napisał:

Ale graliśmy z Isildurem na expercie. Ten bonus serio tak wielki, że dwóch graczy na
ekspercie zbiera większy drop niż jeden na t2? Chyba pora przestać robić gry prywatne...

No bo masz mnoźniki do expa, mf''a i gf za kazdą osobę... ale teraz jest zasada że musicie trzymać się razem aby licznik prawidłowo naliczał, co nieczęsto się zdarza w grach publicznych xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 19:09, MisticGohan_MODED napisał:

No bo masz mnoźniki do expa, mf''a i gf za kazdą osobę... ale teraz jest zasada że musicie
trzymać się razem aby licznik prawidłowo naliczał, co nieczęsto się zdarza w grach publicznych
xp


Akurat z tym problemu nie było ja tankowałem a Sipso doskonale mnie wspierał z odległości swoim szamanem ;)

@Pietro87

Zaproszenie wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:37, Braveheart napisał:

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA @KrzysztofMarek

Nie wiem dlaczego dopiero teraz załadowało mi obrazek który załączyłeś w swoim poście.
Teraz widzę, że to Kryształowa Pięść. Przed patchem była totalnym crapem [śmieciem].
Teraz.... jak dla mnie jest tylko crapem i w ogóle jest crapem /.../

Teraz mam coś lepszego, ale pewnie i tak masz jeszcze lepsze...

20140315203724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 20:37, KrzysztofMarek napisał:

Teraz mam coś lepszego, ale pewnie i tak masz jeszcze lepsze...

Without socket = crap ;-)

Ale lepszy rydz niż nic a od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma wyrollowane CD. Nie jakieś wielkie [bo to chyba obecnie max dla nowych broni, ale lepsze to niż jakiś inny badziewny bonus. Socket można dorollowac w RoSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 22:03, Pietro87 napisał:

Ma wyrollowane CD. Nie jakieś wielkie [bo to chyba obecnie max dla nowych broni, ale
lepsze to niż jakiś inny badziewny bonus. Socket można dorollowac w RoSie.

Właśnie.. nie dość, że to CD wręcz woła o pomstę do nieba to zauważ, że CD po łacie został znerfiony. W to miejsce wolałbym już czystego main statu. Gdzie jakby mu wyrolował to na bank by miał 300 dexa +

:)

PS: Trzymaj się tam i pozdrów resztę z TSa no i of kors miłej farmy Tobie w RoS życzę jak i reszcie tutaj zgromadzonych. Mnie od jutra nie ma w kraju a laptopa nie posiadam [Może czas zainwestować... chociażby tylko po to aby za granicą go mieć :D] . Miałem tu jeszcze ogólnie posta napisać ale nie wiem czy się wyrobię.

PS2: Swoją drogą taki "Detoks" komputerowy jak i internetowy za razem to jednak zajedwabista sprawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2014 o 23:38, Braveheart napisał:

Właśnie.. nie dość, że to CD wręcz woła o pomstę do nieba to zauważ, że CD po łacie został
znerfiony. W to miejsce wolałbym już czystego main statu. Gdzie jakby mu wyrolował to
na bank by miał 300 dexa +


Ani w tym patchu ani w RoSie NIC nie boostuje DPSu tak jak socket albo zrollowane 80-100 CD [wysokie Cd może rollować na amuletach], zwłaszcza przy nerfie %dmg gdzie rubin idzie do lamusa [bo jak bronie losowały do 50% to rubin niszczył system, natomiast teraz jak rolluja po 5-10% to szmaragd jest topowym kamykiem]

Dnia 15.03.2014 o 23:38, Braveheart napisał:

PS2: Swoją drogą taki "Detoks" komputerowy jak i internetowy za razem to jednak
zajedwabista sprawa jest :)


Ja taki detoks mam 5 dni w tygodniu jak pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2014 o 21:20, Braveheart napisał:

> /.../> Ale lepszy rydz niż nic a od czegoś trzeba zacząć :)

Biegam zaledwie na ekspercie, bo nie lubię się stresować i to co mam, w zupełności mi wystarcza, Wyposażenie zmieniam tylko wtedy, kiedy daje coś więcej do leczenia - dzięki temu nie muszę ratować zdrowia, bo samo dochodzi do normy.
W sumie mam już 27 przedmiotów legendarnych i 4 zielone. Nie pozbywam się ich, bo skoro mam miejsce w skrzynce, to niech sobie leży. Kilka legendarnych już zniszczyłem, kowal też potrafi zrobić kilka przedmiotów legendarnych i zielonych - niestety, nie dla Mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chomikowałem przedmioty legendarne w skrzynce, ale stwierdziłem, że szkoda mi miejsca, zostawiłem kilka tych ważniejszych a resztę przerobiłem u kowala ;)

Ja begam na Udręce I i nie jest tak tragicznie czuje, że jakbym włączył Udrękę II też nie byłoby większego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Mięsny Jeż został usunięty z gry? W changelogu tego nie ma, ale w Zawilgoconej Piwnicy zamiast niego znajduje się tylko grupka ożywieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się