Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2014 o 23:10, Pietro87 napisał:

Torchlight, Torchlight 2, Titan Quest (...)

No ok, ale mi bardziej chodziło o wyjaśnienie na czym aktualnie polega, według mnie, przewaga PoE, jeśli chodzi o endgame i "rzeczy do robienia", a nie o to, kto, co i od kogo skopiował i czy coś jest innowacją w gatunku. :)

Dnia 12.03.2014 o 23:10, Pietro87 napisał:

Co jest nędzą przy systemie modyfikacji z RoSa [bo ten pozwala na większy wachlarz customizacji]
lub z innych geir vide Titan Quest.

Tu nie jestem pewien, czy się rozumiemy. Bo system skill gemów i crafting w PoE to dwa odrębne aspekty gry. W grze istnieją 23 (pomijając zwoje identyfikacji i portalu) przedmioty, które jednocześnie stanowią walutę, jak i modyfikują przedmioty w określony sposób. Także to raczej Enchanterka wygląda słabo w tym przypadku. :P No chyba że porównujesz tutaj inne rzeczy, bo nie mam co do tego pewności.

stg_Olo
Ja to rozumiem - sam zresztą napisałem wcześniej, że target tych gier nie jest identyczny. I zdecydowanie nie chcę tutaj "nawracać" wszystkich na granie w PoE, jest dla mnie oczywiste, że niektórym bardziej się podoba D3 i nie mam nic przeciwko temu. Braveheart zapytał, jak widzę endgame w tego typu grze, więc mu to wyjaśniłem, przy okazji pokazując inne aspekty, w których dzieło GGG ma dla mnie (kluczowe słowa) przewagę. :) Nie twierdzę, że PoE jest "obiektywnie" (w sensie że dla wszystkich graczy) lepsze, obie produkcje mają swoje dobre i słabe cechy. Ja tu tylko wyjaśniam, dlaczego jedna gra bardziej mi się podoba od drugiej i nie próbuję przekonywać wszystkich do myślenia w identyczny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to ja się wtrącenie wczoraj podczas streama wypadł mi fajny pasek i to ze skrzynki, którą na początku tak każdy farmił.Dałem link żebyście sobie zobaczyli.
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale to nie jest nowy Skorn tylko stary, wiec można go dalej wystawić na AH.

JackXPPL

Skorn bez LS jest niewiele wart, za grosze kupisz taki z intem na AH.
Natomiast Skorn z LS dalej ma wartość - do premiery RoSa i dla tych co nie kupią dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 15:28, Pietro87 napisał:

Przykro mi, ale to nie jest nowy Skorn tylko stary, wiec można go dalej wystawić na AH.

A, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. W sumie nieco mnie zastanawiał brak napisu, że przedmiot jest przywiązany do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 15:17, matiz123 napisał:

Przykro mi, ale teraz przedmioty legendarne są przywiązane do konta, więc sobie nie pohandlujesz.


Ten nie jest, jak i masa innych na AH. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszy Ros kto jest za tym, aby zrobić stream w której będą brały osoby ze społeczności gram.pl. Ja takie coś często robie z moimi ludźmi ze społeczności"Stream u Keśka"oraz z osobami z klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 18:22, Gumisiek2 napisał:

Co oznaczają wartości w nawiasach?


Prawdopodobnie najniższy i najwyższy możliwy roll statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem to w changelogu i wpadłem napisać, że już to wiem :P Ta wartość losuje się przy wejściu do rozgrywki czy przy zdobyciu przedmiotu i pokazuje po prostu, o ile słabszy/silniejszy mógł być dany przedmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 15:31, gumeczka napisał:

Ktoś tu chyba Wiedźmina czytał ;))

Owszem i uważam, że to najlepsza saga ;)
Dlatego też wszystkie moje postacie mają imiona właśnie z książek o Wiedźminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 15:59, Isildur napisał:

>/.../> Dlatego też wszystkie moje postacie mają imiona właśnie z książek o Wiedźminie :)

Tak, ale Dijkstra miałby być Mnichem? Do niego bardziej pasowałby Szelma, tylko, ze, o ile wiem, szelmy, jako głównego bohatera nie ma. Ale Mnich? Chociaż... może masz rację? W końcu on nic nie robił dla siebie, wszystko dla królestwa... tak, Dijkstra mógłby być mnichem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dat Calanthe xd
Fajnie się grało. I o dziwo zauważyłem, że jak graliśmy we dwóch leciała nam masa legendarek. Dziś pograłem nieco i nie wypadło mi nic. Na torment 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy miał pisać tak "treściwe" posty, ten temat miał by 3x tyle stron ile ma teraz...


Sipso

Grając w party masz bonus na exp i drop, to normalne, że więcej towaru ci wypadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj po raz pierwszy w wersję 2.0 i... wcześniej grało mi się lepiej. Swoim Barbarzyńcą na 40 poziomie chciałem zagrać na poziomie Mistrz, ostatecznie zdecydowałem się na poziom Wysoki, a i tak było ciężko (i nawet zginąłem, co wcześniej zdarzyło mi się dwa razy w ciągu rozgrywki - raz przez zabugowanie gry, drugi raz nie dałem sobie rady z Diablo na SP10*). Rozgrywka znacznie straciła na dynamice, gdy najsłabszego potworka tłukę kilka razy, a walki z elitami trwają około dwóch minut. No ale wcześniej gra była wręcz prostacka, więc na zwiększenie poziomu trudności nie narzekam, zresztą zawsze mogę go obniżyć. Nie podoba mi się natomiast obniżenie dynamiki rozgrywki Barbarzyńcą. Może mam tylko takie wrażenie, ale wcześniej wpadałem w grupę wrogów spamując na przemian grzmotnięciem, rozpruciem oraz młotem starożytnych i wszystko ładnie się ze sobą zgrywało. Teraz moja postać dokańcza poprzedni atak przed wyprowadzeniem kolejnego, co sprawia, że nie mogę zaatakować przeciwników młotem starożytnych, dopóki mój wojownik nie przestanie się obracać. Co prawda trwa to ułamki sekund, ale jest wkurzające i spowalnia rozgrywkę. Nie mogę narzekać natomiast na loot - przedmioty są dużo potężniejsze, bardziej sensowne, no i w końcu wypada coś dla mojej klasy. Idę grać dalej, może okaże się, że z tym obniżeniem dynamiki rozgrywki faktycznie mi się przywidziało, bo wcześniej Diablo wciągnęło mnie jak czarna dziura materię i liczę na powtórkę z rozrywki.

* - siły potworów już nie ma w grze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się