Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 12:55, Tyler_D napisał:

Jak już tak mamy rozmawiać to chociaż nie
zmyślaj.


Nie idz w zaparte, bo naprawde nie warto. Pozwol, ze zacytuje twoja wypwoiedz z dzisiaj: ak chcesz żeby ludzie nie narzekali na moderacje to przyczepiaj się do naprawdę sensownych wontów - typu xD_ominik czy spamujący Pawlo. Ja przynajmniej swoje tezy popieram dowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, toczenie walki z Wojmanem jest bezcelowe, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na dwa formularze. moderatorka jest tutaj bardzo wybiórcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 13:01, Wojman napisał:

Nie idz w zaparte, bo naprawde nie warto.

Ehh ... ręce opadają.

Chodziło mi o to że masz nie zmyślać że ja tu prawie zawsze pisze jaki to ja dobry i niewinny na forum a wszyscy są przeciw mnie ... Pokaż mi choć jednego mojego posta pasującego do twojego zdania:

Zazwyczaj to jest lament jacy to inni sa na tym forum zli, a ty krysztalowo czysty.

to pogadamy.

>Ja przynajmniej swoje tezy popieram dowodami.
To bądź tak łaskaw i wyślij mi dziś na gg odpowiedź - gdzie w tamtym poście za którego oberwałem był spam i pseudomoderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te posty i czytam. I nachodzi mnie taka myśl: przecież, jak nie odpowiada mi sposób moderowania forum, to sprawa jest prosta. Zmieniam forum na inne. Nie użeram się więcej z moderatorami, nikt mi nie cenzuruje wypowiedzi, słowem święty spokój.
Chyba, że komuś chodzi o to, żeby postawić na swoim.
Wtedy najlepiej założyć własne forum. Można być na nim moderatorem, każdego postraszyć, zbanować... tylko dlaczego jakoś nikt własnego forum nie zakłada, tylko narzeka na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KM z tego co wiem swojego czasu sam banowałeś forum ale jednak na stałe nie odszedłeś. A ludzie narzekają ale i tak chcą tu zostać. Taka natura ludzka po prostu. Zresztą jak by, nie było narzekania to nic by się nie zmieniało( nie narzekają ludzie to znaczy że wszystko OK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zmieniam forum na inne
Nie wiem jak inni ale ja nie mam zamiaru zmieniać forum przez jednego usera.
>Nie użeram

Dnia 20.11.2009 o 13:21, KrzysztofMarek napisał:

się więcej z moderatorami, nikt mi nie cenzuruje wypowiedzi, słowem święty spokój.

Mam tu swoje ulubione tematy w który lubie się wypowiadać i jeszcze mam z kim więc nie widzę powodu by odchodzić. Gorzej jak ktoś mi próbuje to utrudniać i szuka dziury w całym. Wtedy nie mogę nie zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 12:06, Tyler_D napisał:

Bo ja jestem Tyler, ja zawsze zbieram łomot żeby wrócić potem z tarczą. ;-P

Z tarczą czy może na tarczy ;D


Mam ostatnio cały czas problem z wysyłaniem wiadomości, jest napisane, że poszła a wcale nie poszła :/ i podpis mi co chwile znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 14:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Z tarczą czy może na tarczy ;D

Oczywiście że z tarczą. Ja się nie poddaję tak łatwo.

Dnia 20.11.2009 o 14:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Mam ostatnio cały czas problem z wysyłaniem wiadomości, jest napisane, że poszła a
wcale nie poszła :/ i podpis mi co chwile znika

Z czego korzystasz? Jeśli z FF proponowałbym przerzucenie się na Operę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 13:36, qrex napisał:

KM z tego co wiem swojego czasu sam banowałeś forum ale jednak na stałe nie odszedłeś.
A ludzie narzekają ale i tak chcą tu zostać. /.../

Owszem, to forum miało u mnie czasowego bana. Przez dwa tygodnie chyba. Zresztą, już nie pamiętam, dlaczego. Ale dobrze byłoby, gdyby każdy tak robił. Jaka satysfakcja, zbanować całe forum! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

> KM z tego co wiem swojego czasu sam banowałeś forum ale jednak na stałe nie odszedłeś.

> A ludzie narzekają ale i tak chcą tu zostać. /.../
Owszem, to forum miało u mnie czasowego bana. Przez dwa tygodnie chyba. Zresztą, już
nie pamiętam, dlaczego. Ale dobrze byłoby, gdyby każdy tak robił. Jaka satysfakcja, zbanować
całe forum! ;-D


O ile pamiętam to był ban spowodowany częściowo przez Modków, częściowo przez Wielki Wybuch w Loży. No ale fakt, faktem zbanować całe forum to to wielka satysfakcja :D Chyba kiedyś też zbanuje całe forum :P

A wracając do tematu tematu, to Moderatorzy zawsze będą źli, dopóki biedni użytkownicy nie będą się stosować do tego jakże trudnego regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 14:19, Tyler_D napisał:

Oczywiście że z tarczą. Ja się nie poddaję tak łatwo.

Przerzuć się na mecha ;)

Dnia 20.11.2009 o 14:19, Tyler_D napisał:

Z czego korzystasz? Jeśli z FF proponowałbym przerzucenie się na Operę.

Opera ftw, oczywiście, że z niej korzystam :(
I mam jeszcze taki problem, że nie wszystko chce mi ściągać, klikam odnośnik i dupa, musze mieć specjalnie inną przeglądarkę zainstalowaną, by móc skorzystać w razie problemów.

PS. Wybaczcie offtop, ale w temacie o operze można mówić, a i tak nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 14:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

A wracając do tematu tematu, to Moderatorzy zawsze będą źli, dopóki biedni >użytkownicy
nie będą się stosować do tego jakże trudnego regulaminu.

Zapomniałeś dodać słówko o moderatorach którzy momentami bardzo frywolnie i wybiórczo podchodzą do kwestii regulaminu i samych userów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:06, Tyler_D napisał:

> A wracając do tematu tematu, to Moderatorzy zawsze będą źli, dopóki biedni >użytkownicy

> nie będą się stosować do tego jakże trudnego regulaminu.
Zapomniałeś dodać słówko o moderatorach którzy momentami bardzo frywolnie i wybiórczo
podchodzą do kwestii regulaminu i samych userów ...


Zdawało mi się, że w tym tekście użyłem ironi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:36, Ichibanboshi-kun napisał:

I mam jeszcze taki problem, że nie wszystko chce mi ściągać, klikam odnośnik i pupa,


Może zablokowałeś połączenia z gemuisem? Niektóre linki na gramie są poprowadzone przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:43, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../ > Zdawało mi się, że w tym tekście użyłem ironi...

Zdawało Ci się... ;-D
Zupełnie bez związku opowiem Ci pewną historyjkę. Kiedy byłem na pierwszym roku, na przerwie w ćwiczeniach, kolega, skróćmy nazwisko do "W." opowiedział dowcip. Nawet go nie pamiętam, ale pamiętam, że asystentka prowadząca ćwiczenia spytała: panie W., a kiedy tu trzeba się śmiać?
Pami magister, to był dowcip dla inteligentnych ludzi - odpowiedział kolega W. Kolega W. nie zaliczył roku. To jest prawie zaliczył, ale nie zaliczył ćwiczeń, a bez zaliczonych ćwiczeń nie zaliczył egzaminu.
I ten dowcip jest absolutnie bez związku z tematem wądku. No, może prawie absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bez związku z tematem: Krzysztofie, ortografia Ci na pysk poleciała. I nie piszę tego złośliwie, bo wiem jak gram.pl potrafi człowiekowi poprawne pisanie zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 13:46, Fumiko napisał:

/.../wiem jak gram.pl potrafi człowiekowi poprawne pisanie zepsuć.

Niestety, masz rację. Będę musiał mniej czytać na forum. A to znaczy, że nie będę czytał odpowiedzi na moje posty, tylko pisał swoje... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 13:50, KrzysztofMarek napisał:

Niestety, masz rację. Będę musiał mniej czytać na forum. A to znaczy, że nie będę czytał
odpowiedzi na moje posty, tylko pisał swoje... ;-D


A może czytaj więcej poza forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 13:21, KrzysztofMarek napisał:

Tak sobie czytam te posty i czytam. I nachodzi mnie taka myśl: przecież, jak nie odpowiada
mi sposób moderowania forum, to sprawa jest prosta. Zmieniam forum na inne. Nie użeram
się więcej z moderatorami, nikt mi nie cenzuruje wypowiedzi, słowem święty spokój.


retoryka w stylu: nie podoba mi się rząd, więc wyjeżdżam z kraju. zieeeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 13:53, Fumiko napisał:

>/.../ Tak ogólnie, to sporo czytam, chociaż przyznam się bez bicia, że w tym tygodniu przeczytałem tylko jedną książkę. To tylko 50% mojej aktualnej normy - książki są coraz droższe. Tym niemniej, pisownia na forum bije po oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się