Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls: Prepare to Die Edition będzie wykorzystywać Games for Windows Live

47 postów w tym temacie

Oh god why? Tylko nie to :/
W ogóle ciekawe czasy, ludzie już nie domagają się, aby w ogóle nie było drm, tylko to Steamowe ;) Ale fakt faktem - z steamworks była by szansa zakupienia gry po pewnym czasie w bardziej atrakcyjnej cenie, na innych platformach niż steam (ale te sprzedające klucze do niego), a tak to trochę lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby to był Steamworks to bym się zastanowił nad kupnem... ale GFWL... nie żebym mówił od razu, że gry nie kupię ale trochę zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 11:27, EmperorKaligula napisał:

ręce opadają, albo w Namco nie wiedzą kompletnie w co się pakują, albo mają w dupie port
i powtarzają sobie "i tak się sprzeda"

Albo nie chcą hostować serwerów w celu umożliwienia takiej samej interakcji jaka jest konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepiej niż steam. Będzie można sprzedać lub kupić używkę o ile się nie młuci w multi.
Przeklęty steam nawet tego nie umożliwia.
Nie piszcie o sprzedaży gry z kontem. Ja już jeden raz tak kupiłem, po 3 miesiącach steam mi odebrał tą grę twierdząc że są zgrzyty licencyjne (pieprzony monopolista).
Jakoś 3 miesiące działało, pewnego dnia już nie. Niech ten steam ZDECHNIE wreszcie i wróci zdrowe włóż płytę, zainstaluj i graj na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie miałem problemów z GfWL, więc nadal pozycja figuruje u mnie na liście: Kupić w tym roku tuż po premierze. :)
Do autora newsa: jeśli wedle Ciebie GfWL jest jednym z bardziej uciążliwych zabezpieczeń (z którym akurat ja nie miałem ANI JEDNEGO problemu po dziś dzień) to jak nazwać DRMy od Ubi?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe narzędzie dla gry, której mottem przewodnim jest "Prepare to die!" :D

Z GfWL nie miałem problemów. No chyba jeśli nie liczyć niemożności odpalenia Gears of War PC na Windows 7 64 Bit.

Jedna rzecz co do polskiego wydawcy - fajnie byłoby gdyby zostawili oryginalną wersję (nie wiem jak Capcom podchodzi do innych języków czy naszego) bo język staroangielski mi się w takiej Ultima Underworld podobał.
Jeśli jednak chcą spolszczyć - niech zrobią to jak w Thief:Deadly Shadows - staroangielski tłumaczony na staropolski.

@thiefi
skoro wkładanie płyt i granie zanika także na konsolach (tam prócz instalacji dochodzą patche i aktualizacje czyli to, co kazałoby graczom poprzedniej graczy popukać się w czoło na myśl o czymś takim) to niestety ale także konsole idą w tym kierunki. Deal with it. Jedyne co to ograniczać zakup nowości i cieszyć się przebogatą biblioteką tytułów w dawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 11:27, EmperorKaligula napisał:

ręce opadają, albo w Namco nie wiedzą kompletnie w co się pakują, albo mają w dupie port
i powtarzają sobie "i tak się sprzeda"

Właśnie idealnie opisałeś "wspaniałe" Namco.
Oni potrafili wydać w USA Tales of Eternia zaraz po katastrofie w WTC (kto wtedy myślał o gierkach?), a potem byli obrażeni, że gra się nie sprzedała i doszli do wniosku, że poza Japonią nikt nie kupuje gier 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Rozumiem , że "Prepare to die" to odniesienie do graczy których już czeka upierdliwy games for windows .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thiefi hahaha, nie, bo do GfWL nie muszę przypisać numeru. Sto razy wolę Steam niż GfWL. A odnośnie tego co napisałeś to wierutna bzdura ew. kupiłeś trafne konto, co też świadczy przeciwko Tobie, bo nie potrafisz kupować.

Pajonk78 widocznie nigdy nie przechodziłeś na polski GfWL. Nie wspomnę już o tym, że logowanie do GfWL. I najgorsze - beznadziejnie wyglądające pudełko z wielkim napisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2012 o 13:48, TobiAlex napisał:

Pajonk78 widocznie nigdy nie przechodziłeś na polski GfWL. Nie wspomnę już o tym, że
logowanie do GfWL. I najgorsze - beznadziejnie wyglądające pudełko z wielkim napisem
:P


Akurat mi pudełka z logo GFWL zawsze mi się podobały ;) a problemy z tą usługą miałem tylko i wyłącznie w wypadku gry w " Bulletstorm " a konkretnie chodziło o kłopot z logowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kesik93---> Podaj mi chociaż jedna dobra (w użytkowaniu ) rzecz która owe coś posiada, tak jak pisał autor nawet MS ma w czterech literach ten dziwny niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować