Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2013 o 20:28, Zbylowsky napisał:

będziesz mógł zmienić na angiels


Dzięki za szybką i jasną odpowiedź. Jeszcze jakbyś mi pwoedział czy moge w czasie instalacji czy potem będe musiał coś tam walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 20:32, Anonim_1 napisał:

Dzięki za szybką i jasną odpowiedź. Jeszcze jakbyś mi pwoedział czy moge w czasie instalacji
czy potem będe musiał coś tam walczyć.


Przed instalacją powinna być opcja wyboru języka gry.
Zawsze też można język zmienić w opcjach gry..przynajmniej tak jest w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że od jakiegoś czasu przyglądam się BF4 i materiałom o nim i... sorry, ale jako posiadacz BF3 bez jednego dodatku, poza tym komplet, jakoś nie zamierzam zmieniać na BF4 i mam nadzieję, że sporo ludzi też zostanie i bezie z kim grać. Po prostu nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś za kolosalną cenę (znów 3x tyle bo jeszcze dodatki), próbuje mi wcisnąć dodatkek do BF3 z ciut większymi wymaganiami... nie rozumiem tego i zbyt dobrze jeszcze się bawię trójką (nie rypie codziennie po kilka godzin, więc może mi się tak nie nudzi szybko), żeby zmieniać wszystko i wydawać kolejne 300 - 400 zł na grę plus dodatki, która to gra jest niczym update składów do FIFy. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz kupiony w preorderze na ultimie. Języki jakie pokazało przed rozpoczęciem pobierania: Polski i Rosyjski.

Co robić? Komu nakopać?

Jeszcze nie pobrało, ale ludzie którzy już mają mówią, że zmiany języka na angielski, choćby dubbingu samego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 21:43, Ecko09 napisał:

Nie wiem, gdzie spytać, więc ten temat padnie moją ofiarą. Na stronce origin można dodać
klucz gry do konta? Jak tak to gdzie?


Na stronce raczej nie, za to w kliencie już jak najbardziej. Pierwsze menu (Origin) i tam pierwsza opcja w drop-downie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z keye.pl też pl/ru, na muve też taka akcja.

Głosy multi w BF3 chyba nie były takie złe, a kampanię to trzeba będzie chyba przecierpieć, albo ściągnąć sobie cracka i ang głosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 07:20, zerohunter napisał:

Z keye.pl też pl/ru, na muve też taka akcja.

Głosy multi w BF3 chyba nie były takie złe, a kampanię to trzeba będzie chyba przecierpieć,
albo ściągnąć sobie cracka i ang głosy:D



Edit: też tak macie, że po restarce pc Origin pobiera wam szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz sytuacji chyba, bo żadna podmiana plików ani zmiany w rejestrze nie działają, jak to było w BF3 czy innych poprzednich tytułach EA. Tutaj albo masz PL albo zacinasz się na wczytywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 10:34, arturof napisał:

Pudełko jak by z papieru zrobione, wygina się jak Król Julian i czy wy tez na każdej
płycie macie napisane DISC 1?


Pisali o tym na gramie...komuś się pomotało przy produkcji i na każdej jest disc 1, ale są to normalnie trzy płyty( każda inna ) i normalnie grę zainstalujesz :).
A pudełko...tną po kosztach..to samo było z nowym Mohem..pudełko się wygina na wszystkie strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 11:04, diabolo20 napisał:

dostałes juz swoja kopie?


Nie, bo muszę do miasta śmignąć, a tyłka mi się nie chce ruszyć :).
@arturof
I tak wydaje mi się, że szybciej pobiorę grę, niż instalując ją z moim super szybkim napędem, który chodzi jak odkurzacz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować