Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2013 o 01:24, Agntx napisał:

gdy dolna średniej pojemności dysku to 500GB a przeciętny twardziel ma 1TB albo więcej,
to nie widzę w Twoim poście sensu - co to jest 30GB w takim porównaniu?


Ja mam 200GB dysk twardy -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 09:06, Ecko09 napisał:

Ja mam 200GB dysk twardy -,-''

Ale 6GB na betę to chyba nie problem? Pomijam już zupełnie fakt, że w czasach, gdy każda gra zajmuje około 30GB pamięci, Ty masz dysk o pojemności jeszcze z poprzedniego wieku. Postaraj się kupić sobie coś większego bo reszta Twojego konfigu (przeciętnego aczkolwiek) w ogóle nie pasuje do tego przedpotopowego twardziela. 1TB to koszt około 200zł więc czy jest to coś trudnego do zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 16:15, Agntx napisał:

> Ja mam 200GB dysk twardy -,-''
. 1TB to koszt około 200zł więc
czy jest to coś trudnego do zakupu?


To, ze muszę se najpierw procek, płytę główną i RAM ulepszyć. Wywalone na dysk twardy w tym momencie mam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie moge sie doczekac pelnej wersji bo mam juz dosc ten nednej mapy... w becie bf3 przynajmniej dali samoloty do posmigania xD a tu ciezko upolowac attack heli...a tak przynajmniej samoloty uprzykrzaly im zycie w powietrzu ^^

w bfa4 popykac sobie mozna a z dodatkami to mozna poczekac... osobiscie kupuje zeby sobie nieco skrocic te meczace ciemne wieczory...teraz bedzie ciemno i zimno wiec nie chce sie z domu wylaniac wiec taki time killer od czasu do czasu bo nie mam zamiaru codziennie grac po 3-4h ^^ ale jak bedzie premiera to przelece wszystkie mapki zeby oblukac na ktorej dobrze mi sie gra.....

ale mogli nieco poprawic wyszukiwarke serwerow... bardziej rozbudowac regionalnie... np. europe -> polska i wszystkie serwy z polski by pokazalo

a najlepsze marzenie to serwy przystosowane do danego poziomu.... np. serwer dla klas 1-6lev. zeby jakas rownoiwaga byla a nie ze na serwie gra masa max levelow z wszystkimi odblokowaniami i graja vs. level1 xD bo to czysty bezsens jest.... taka filtracja dobra sprawa by byla i ludziom by sie przyjemniej gralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na gramie zamówić BF4 + Premium razem? Jak próbuje dodać drugi produkt to mi wywala powiadomienie że nie moge zamówic obu w jednym zamówieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 11:27, Aludra napisał:

Jak na gramie zamówić BF4 + Premium razem? Jak próbuje dodać drugi produkt to mi wywala
powiadomienie że nie moge zamówic obu w jednym zamówieniu...


Napisz do gramu wiadomość. Tam powinni Ci pomóc, lub do konsula na forum> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&tpage=656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam oto taki dylemat :)

Rok temu kupiłem BF''a 3. Mało grałem ponieważ miałem gorszy sprzęt. Od wczoraj mam ciut lepszy i mogę grać płynnie. Zastanawiam się nad dokupieniem premium do trójki lub nie inwestować już w trójkę tylko kupić BFa 4 z Premium. Co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 14:57, Sericulum napisał:

NIe kupuj premium do BF3, lepiej poczekać na BF4.


Nie zdążyłem przetestować bety. Jak bardzo różnią się wymagania od trójki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz najpierw jaki masz sprzęt i w jakiej rozdzielczośći grasz. U mnie BF3 działa na wysokie/ultra i mam 50FPS, w BF4 grałem na średnich i miałem po aktualizacjach bety ok. 45~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 15:06, Sericulum napisał:

Napisz najpierw jaki masz sprzęt i w jakiej rozdzielczośći grasz.


AMD A4 3400 2.7 GHz *dwa rdzenie
4 GB Ram
Ati HD 7750 1 GB

W BF''a 3 gram na średnich w rozdzielczości 1280x960 i uzyskuję 30-50 Fpsów.

Jak to może wyglądać z BF 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja się zastanawiam czy w polskiej wersji można wyłączyć polski dubbing? Ciężkjo znależć jakies konkretniejsze info o tym . Tylko na jednym portalu ktoś o takiej opcji wspominał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 09:39, vonArnold napisał:

Edycja premium bf4 zawiera podstawkę, czy nie?



Jeśli mówisz o ofercie z gramu o nazwie "Battlefield 4 premium" to to nie jest edycja premium tylko samo premium:) trzeba do tego dokupic podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować