Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Paragon Lost - zobacz pierwsze dziewięć minut anime

22 postów w tym temacie

Z całej trylogi musieli wybrać boahtera który się pojawia z nikąd w ostatniej cześci i do tego jest mniej ciekawy niż pierwszy lepszy NPC z pobocznego questa... Brawo. Nie wspominając że wcale nie czuć atmosfery ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:46, NeroNarmeril napisał:

Ale już faktu,
że Katana (shotgun) strzela jak karabin maszynowy nie przełknę.


Kurka, czemu w grze nie można było takiego trybu włączyć? xD

Poza tym karabiny na plecach trzymane lufami do góry, nie składające się pistoletny i salta w ciążkich pancerzach jak jacyś... samurajowie? Sorry but I don''t buy it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FUNimation i wszystko jasne. Nie spodziewałem się hitu, ale takiej kupy to już w świecie anime nie widziałem. Nie, nie przekonało mnie to "coś". Niektórych rzeczy nie powinno się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znieść tego gościa w ME3, komicznie był napakowany. Chyba najgorszy członek drużyny trylogii... i już to wystarczy żebym tego nie ruszał, a to jeszcze na dodatek anime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 20:48, tomoliop napisał:

Nie mogłem znieść tego gościa w ME3, komicznie był napakowany. Chyba najgorszy członek
drużyny trylogii...


Biotycy w ME2 byli gorsi, bo nie mogli używać swoich mocy na wrogach (osłony)... Vega to chociaż do tankowania się przydawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 21:29, NeroNarmeril napisał:

> Nie mogłem znieść tego gościa w ME3, komicznie był napakowany. Chyba najgorszy członek

> drużyny trylogii...

Biotycy w ME2 byli gorsi, bo nie mogli używać swoich mocy na wrogach (osłony)... Vega
to chociaż do tankowania się przydawał.

Mi chodziło o osobowość generalnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde a nie dało by się zrobić tego anime o kimś dorosłym, bo to wygląda jak banda jakichś nastolatków bawiących się w rekrutów ... no i ten kretyński koks z ME3, unikałem go jak ognia, jak by się dało używać członków drużyny jako żywych tarcz to on był by pierwszym wyborem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:46, NeroNarmeril napisał:

Kroganie wyglądają jak zmutowane rekiny. Dobra, rozumiem, taka stylistyka. Ale już faktu,
że Katana (shotgun) strzela jak karabin maszynowy nie przełknę.

W dodatku pod koniec szarżujący kroganin strzela z niego ciągłym strumieniem (jakby laser). Film zapowiada się co najwyżej średnio. Naprawdę mogli też wybrać ciekawszą postać. Któż by nie chciał zobaczyć czegoś np. o przeszłości Wrexa czy Garrusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 02:53, Arcling napisał:

Film zapowiada się co najwyżej średnio. Naprawdę mogli też wybrać ciekawszą postać. Któż
by nie chciał zobaczyć czegoś np. o przeszłości Wrexa czy Garrusa.



Po co przeszłosc. Słowa klucz: "Archangel", "Omega", "Pokazanie akcji z akt Handlarza Cieni".
A Vegę wybrali bo a) jest miałki czyli nie ważne jak go pokażą będzie to w postaci. b) Coś tam przebąkiwał o misji gdzie stracił cały oddział - gotowa fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 09:05, Misiekow napisał:

Po co przeszłosc. Słowa klucz: "Archangel", "Omega", "Pokazanie akcji z akt Handlarza
Cieni".
A Vegę wybrali bo a) jest miałki czyli nie ważne jak go pokażą będzie to w postaci.
b) Coś tam przebąkiwał o misji gdzie stracił cały oddział - gotowa fabuła.

Tak, bo chyba od początku to było zaplanowane, że będzie film o tym. W filmie później będą Collectorzy, więc na pewno będzie o tej misji. Co do Garrusa, to był już komiks o wydarzeniach tuż sprzed akcji jego uratowania w dwójce, więc tutaj też by mieli w zasadzie fabułę gotową. Ewentualnie zrobić adaptację historii Illusive Mana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Anime" poza Japonią to japońska animacja, więc jak to coś możecie nazywać anime? Angielskie głosy to już nie anime... całkiem inaczej brzmi całkiem inaczej się na to patrzy. Obrażacie w ten sposób fanów anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Może przynajmniej anime ukażę Wam Vegę w innym, ciekawszym świetle (mnie James w ME3 się podobał i nie uważam go za postać bezpłciową).

""Anime" poza Japonią to japońska animacja, więc jak to coś możecie nazywać anime? Angielskie głosy to już nie anime... całkiem inaczej brzmi całkiem inaczej się na to patrzy. Obrażacie w ten sposób fanów anime."

Już nie bądź taki delikatny, przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować