Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Pójść na konferencję prasową z Kaczyńskim, przebranym za dziennikarza i podczas spotkania wyciągnąć z kieszeni mały ketchup wysmarować się nim w miejscu serca a potem strzelić wyciągniętym z drugiej kieszeni fajerwerkiem i krzyknąć: "O mój boże strzelają. To zamach!" i paść ma podłogę tak żeby było widać niby krew. A gdy zacznie się zamieszanie ulotnić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzecz jakąkolwiek zrobię/zrobiłem? Przede wszystkim należy wspomnieć przy odpowiadaniu na to pytanie, że szaleństwo jest względne i zależy od postrzegania świata przez jednostkę, mimo iż sama istota "wariactwa" tak naprawdę nie jest niczym innym jak zachowaniem, szczególnie wyróżniającym się spośród wszystkich innych czynności, które to przez opinią publiczną są uznane za "normalne". Ale przechodząc do sedna tematu... Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił to prawdopodobnie zainfekowanie całej ludzkości wirusem podobnym do tego w "Resident Evilu", "Jestem Legendą" etc. Tak, dokładnie... "Zombie wszędzie, zombie wszędzie, co to będzie, co to będzie!" Wyobraźcie sobie jak duża odpowiedzialność spoczywa w rękach osoby posiadającej ampułkę z przyszłą przyczyną zniszczenia całej cywilizacji. I nagle ten człowiek, bez jednoznacznie wyjaśnionych przyczyn otwiera puszkę Pandory skazując przy tym samego siebie na niezwykła przygodę i urzeczywistnienie własnych marzeń. Przecież mówi się, że należy zawsze dążyć do ich spełnienia... A co się dzieje gdy nasze marzenia są tak naprawdę z natury szalone?
Dobrze, już dobrze... przystosuję się do konwencji wszystkich prac. Najbardziej szaloną rzeczą jaką do tej pory zrobiłem w życiu było wypicie herbaty z łyżką w kubku. Ocieranie się o śmierć i wielce prawdopodobne wydłubanie sobie oka (zdarza się to przecież niezmiernie często) jest kompletnym wariactwem. Nigdy więcej! A może raczej... Ja chcę jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy w życiu skok na bungee wykonany na prowadzonej przeze mnie imprezie, bo... nie było chętnych i ktoś musiał pokazać, że to jest bezpieczne... Wszystkim skaczącym w przyszłości doradzam: róbcie to PRZED jakimkolwiek posiłkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było kilka lat temu w miejscowości Międzybrodzie Żywieckie. Szedłem sobie po górze Żar na szczyt, ale nie doszedłem wtedy. Ponieważ polatałem sobie na paralotni. Chcą nie chcąc musiałem, bo nagle facet we mnie walnął i złapałem się go pod wpływem strachu. Podniósł czaszę, bo najwyraźniej chciał mnie jakoś ominąć ale mu się lekko opóźniło i polecieliśmy jeszcze kilka metrów dalej. Widok jak się nagle unoszę i oddalam od ziemi, dalej mam od tego gęsią skórę. Żeby nie było nie narobiłem w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okradłbym kogos ze znacznej sumy pieniędzy ,po czym za tą kasę wykupiłbym bilet do Sudany gdzie przyłączyłbym się do rebelii LRA i zaopatrywał ją skradizonymi funduszami w broń , ubiór i żywność. wspinajac się po szczeblach toleracji partyzantki będąc niemal u szczytu zabiłbym przywódcę LRA i ogłosił się nowym liderem,po czym ruszyłbym z nimi na polski rząd okupując ich zmuszając do nałozenia nawych lepszych praw (moich praw^^) stałbym się poslkim dyktatorem i zaopatrzył z funduszy każdego obywatela w stosowna konsolę aby mogli grać w co chcą xD kutfa , jaki ja psychol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłem było powiedzenie dziewczynie że ide z kolegami na piwo, istne tornado.

A najbardziej szaloną rzecza jaką bym chciał zrobić. Skok ze spadochronem oraz Bumboxem przy starym dobrym rapie na glosnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną żecz jaką chciałbym zrobić to skok samochodem do wielkiego kanionu następnie wybicie przedniej szyby stanąć na masce i rozłożyć spadochron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować