Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 17:54, NeVeN napisał:

A jak taki mądry jestes to już Ci mowie dlaczego jej nienawidze. Nie chcialem tego mowic no
ale jak juz sie pytasz.
Przez ta idiotyczna gre stracilem prawie najlepszego przyjaciela. Tak sie uzaleznil od niej
ze wogole nie wychodzil pogadac z kumplami tylko wbijal i wbijal ten porabany LVL. Raz sie
nawet poplakal bo na PoHu prawie zginal. I co mi teraz powiesz. Moze mam kochac ta gre?? Dlatego
jej nienawidze. Bo tracisz to co najważniejsze- PRZYJAZN.

A może to on nie dorósł do grania w tego typu gry? Spojrzałeś na to z tej strony? Poza tym, skąd wiesz że gdyby grał w inną grę (np. WoW, GW, Silkroad) też by się nie uzależnił? Ja kiedyś, dopóki Tibia mi się nie znudziła, grałem w nią dużo (~6h dziennie), a mimo to nie straciłem "przyjaźni". To że grałem w Tibie, nie oznaczało, że do tego ograniczało się wszystko co robiłem. Czasami wychodziłem z kolegami na przysłowiowe (przysłowiowe, bo ja wtedy byłem młody i zamawiałem sobie cole, a oni pili :D) piwo, albo latem szliśmy sobie nad jezioro. Teraz nie gram w Tibię i też chodzę na piwo (niekoniecznie przysłowiowe) i nad jezioro, do cafe pograć w CSa po LANie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:33, Luke Shadow napisał:


> A jak taki mądry jestes to już Ci mowie dlaczego jej nienawidze. Nie chcialem tego mowic
no
> ale jak juz sie pytasz.
> Przez ta idiotyczna gre stracilem prawie najlepszego przyjaciela. Tak sie uzaleznil od
niej
> ze wogole nie wychodzil pogadac z kumplami tylko wbijal i wbijal ten porabany LVL. Raz
sie
> nawet poplakal bo na PoHu prawie zginal. I co mi teraz powiesz. Moze mam kochac ta gre??
Dlatego
> jej nienawidze. Bo tracisz to co najważniejsze- PRZYJAZN.
A może to on nie dorósł do grania w tego typu gry? Spojrzałeś na to z tej strony? Poza tym,
skąd wiesz że gdyby grał w inną grę (np. WoW, GW, Silkroad) też by się nie uzależnił? Ja kiedyś,
dopóki Tibia mi się nie znudziła, grałem w nią dużo (~6h dziennie), a mimo to nie straciłem
"przyjaźni". To że grałem w Tibie, nie oznaczało, że do tego ograniczało się wszystko co robiłem.
Czasami wychodziłem z kolegami na przysłowiowe (przysłowiowe, bo ja wtedy byłem młody i zamawiałem
sobie cole, a oni pili :D) piwo, albo latem szliśmy sobie nad jezioro. Teraz nie gram w Tibię
i też chodzę na piwo (niekoniecznie przysłowiowe) i nad jezioro, do cafe pograć w CSa po LANie
etc.



Masz rację on jest za wrażliwy na takie gry. Ale warto by spojrzeć też z tej strony ze to przez nia sie tak uzaleznil a nie jakas inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 06:47, NeVeN napisał:

Masz rację on jest za wrażliwy na takie gry. Ale warto by spojrzeć też z tej strony ze to przez
nia sie tak uzaleznil a nie jakas inna.

A grając w WoWa mógłby umrzeć przed komputerem. Takie przypadki się zdarzały. Wszystkie gry są dla ludzi, ale ludzie muszą umieć z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 17:04, Luke Shadow napisał:

A grając w WoWa mógłby umrzeć przed komputerem. Takie przypadki się zdarzały. Wszystkie gry
są dla ludzi, ale ludzie muszą umieć z nich korzystać.



Swieta prawda zgadzam sie. Moglby umrzec. Ale raczej jego rodzice by mu zakazali grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:29, NeVeN napisał:

Swieta prawda zgadzam sie. Moglby umrzec. Ale raczej jego rodzice by mu zakazali grac


Zakazy czasami nie skutkują ...od czego w końcu są kafejki internetowe :P. Trzeba pozbawić wtedy takiego osobnika wogóle dostępu do internetu i kompa :P. Na początku nie mogą być na skraju szaleństwa ,ale po 1-2 tygodniu taka osoba zaczyna myśleć o innych rzeczach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:11, mistrz.zywi0low napisał:

Hajka! mam pytanko czy da sie zniszczyc jakos shadow plant ?

a możesz mi przypomnieć co to jest to ci powiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać , ale ja grałem w Tibie. Wcale ona mnie nie uzależniła i normalnie spotykałem się z kolegami itd.
Teraz przerzucilem sie na Guild Wars i nie zamierzam wracac do Tibi. Mozecie w to grac , ale predzej czy pozniej to rzucicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:28, Nertis napisał:

> ja mam 16 lvl a wy

Spamowi mówimy NIE :P. Wystarczy jeden post...


A pseudomoderatorom też mówimy NIE.

Co do tematu , to miałem 7 lvl , ale to expienie mnie nudzilo (bardzo powoli exp lecial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:32, Budep napisał:

A pseudomoderatorom też mówimy NIE.


Eee...jeśli dobrze zrozumiałem to chyba było do mnie skierowane tak?? ;)

Dnia 23.11.2007 o 19:32, Budep napisał:

Co do tematu , to miałem 7 lvl , ale to expienie mnie nudzilo (bardzo powoli exp lecial)


Hehe ;)...to długiej historii z tibią nie miałeś ;). Ja powiem ,że troszkę grałem ,ale nigdy jakoś nie mogłem osiągnąć większego leva niż 30-40 :P. Czy coś mnie blokowało czy co...nie wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:28, Nertis napisał:

> ja mam 16 lvl a wy

Spamowi mówimy NIE :P. Wystarczy jeden post...


Czego się spodziewasz od Tibiomana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, na youtubie jest pełno tych przeróbek reportażu TVN''u o Tibii :) Niektóre są nawet niezłe, ale większość to silenie sięna przekleństwa IVONą. Ale i tak warto zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:07, Falconer napisał:

Czego się spodziewasz od Tibiomana? ;)


Czy odrazu tibioman to nie wiem ;)...przyznam ,że na początku moje posty były tego samego poziomu ;) (czyli kilka miesięcy temu xD)...tylko ,że ja wysyłałem tylko jednego ;).
A co??Na pewno nie przepadasz za tibią nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 20:12, Nertis napisał:

A co??Na pewno nie przepadasz za tibią nie?? ;)


Widać, że jesteś jedynym graczem w Tibię, który jest spoko. :) A Tibia mię odrzuca, że tak powiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jakie gry lubi. Jak dla mnie to szybko się expiło ;] ale też zależy na czym bo jak na 7lev na szczutkach no to naprawdę nudno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:17, Falconer napisał:

Widać, że jesteś jedynym graczem w Tibię, który jest spoko. :)


Hehe...bardzo miły komplement ;).Ja powiem to w ten sposób...byłem graczem Tibii ,który nic nie ma teraz do obecnych graczy Tibii ;).

Dnia 23.11.2007 o 20:17, Falconer napisał:

A Tibia mię odrzuca, że tak
powiem. ;)


Heh...wiele ludzi tibia odrzuca ;)...ale niektórym ta prostota gry i stara grafika jest lepsza niż np. w Lineage 2 ...uszanujmy ich zdanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować