Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

ja Gram w Tibie, ale w porownaniu do np. mojego kolegi to ja gram raz na rok.... fakt! calymi praktycznie dniami gra, a na noc wlancza mod i samo expi... mam z nim jedna postac... w tydzien zrobil z 70lvl na 80 lvl naprawde niezly jest... a ja... dziennie moze po 2h i tyle :P
Aha i moim zdaniem 100 razy lepiej jest grac na serwerach No-Pvp, bo nikt nie lubi jak ginie nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.boty są nielegalne.
2. nikt nie lubi jak ktoś cię wyzywa, wypycha z kolejek, wrzuca ci na dp śmieci ,kradnie lot bagi ,przeszkadza w expieniu,blokuje cie drogi ucieczki na expowiskach a ty nie możesz nic zrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 18:53, albinskia napisał:

1.boty są nielegalne.
2. nikt nie lubi jak ktoś cię wyzywa, wypycha z kolejek, wrzuca ci na dp śmieci ,kradnie lot
bagi ,przeszkadza w expieniu,blokuje cie drogi ucieczki na expowiskach a ty nie możesz nic
zrobić ;]

1)wiem, ale go to nie obchodzi...
2) All mowia ze znaja Gm ktory nas zbamuje.... na niektorych to dziala :P... dotego postaw sie w sytlacji tego "innego" gracza... Blokowanie jest dobre, bo to inny sposob na zabicie gracza.... wystarczy zablokowac jakiegos nooba... czesto (np.na Honerze) jest tak ze ci ktorych sie blokuje maja w sobie z 1k na explowiskach... a co do kradzierzy to ty tez mozesz zabierac innym rzeczy wiec z tym problemu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

druidzi mają głupio wnioskując ,że każdy może sobie wyjść przed depo czy gdzieś gdzie nie ma potworów i włączyć bota by jadł jedzenie i robił runka to runka są mało warte ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:10, rafekx 12 napisał:

dla mnie tibia to szajs:D:D słaba grafika i wogule tej gty nie da sie nigdy ukonczyć:D

Co do tego co mowisz, to twoje zdanie... szczerze mowiac grafika nie jest oszalamiajaca, ale to nie znaczy ze jest kompletnie zrabana... kazdy ma swoje zdanie na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:16, hate mastah napisał:

Tibia 55ie i tyle :P
Dobiłem kiedyś 11 lvl i już nigdy tej gry nie mam zamiaru odpalać.

wiesz co? ja tez dobilem 11lvl i przerwalem granie, potem po roku znowu zaczelem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibia jest o tyle fajna ,że można pograć (np tak jak u mnie) 9leva nudzi się przerywamy grę i zaczynamy dobijamy 15lev no i znowu przerywamy i czekamy jak się odnudzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ostatnio pomagalem koledze wyjsc z Roka :P zrobilem mu 7 lvl i najleprze eq jakie moglo byc... Nie rozumiem go... potrafil pasc nawet na Ratach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:28, hate mastah napisał:

> wiesz co? ja tez dobilem 11lvl i przerwalem granie, potem po roku znowu zaczelem ;)

ale mnie ta gra w ogole nie wciagnela ;p

Szczerze mowiac mnie tez nie wciaga... nawet nudzi mi sie, ale jesli dodam do tego jakas dobra muzyke i kolegow na Tibi jest Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 19:28, hate mastah napisał:

ale mnie ta gra w ogole nie wciagnela ;p

Nie dziwię się. Jak chcesz grać w Tibię namów do tego też znajomych, żeby nie było nudno, inaczej usuniesz tę grę szybciej niż ją ściągałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:33, Luke Shadow napisał:


> ale mnie ta gra w ogole nie wciagnela ;p
Nie dziwię się. Jak chcesz grać w Tibię namów do tego też znajomych, żeby nie było nudno, inaczej
usuniesz tę grę szybciej niż ją ściągałeś.

Dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:31, Cienu napisał:

Szczerze mowiac mnie tez nie wciaga... nawet nudzi mi sie, ale jesli dodam do tego jakas dobra
muzyke i kolegow na Tibi jest Super!


Jeśli miałbym w to grać to tylko po to żeby sellować itemki na allegro :P
Ja gram w mu online ;D chociaż teraz już prawie w 100% odstawiłem mmo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:28, hate mastah napisał:

ale mnie ta gra w ogole nie wciagnela ;p


Powiem tak...ciebie nie musi ,ale innych może ;).Niektórzy nie grają dla przyjemności...a dla kasy :P.Robią to jak Cienu (bot ...jee xD) i sprzedają potem chary :P (jak chamski sprzedawca to ma kasę i z powrotem postać :P).

@Cienu

Dnia 24.11.2007 o 19:28, hate mastah napisał:

Heh... ostatnio pomagalem koledze wyjsc z Roka :P zrobilem mu 7 lvl i najleprze eq jakie moglo byc... Nie rozumiem go... potrafil pasc nawet na Ratach xD,


Po co komu dobre EQ jeśli nie umie z niego korzystać ;).Co prawda w tibii nie ma dużo filozofii ,ale też trzeba się nauczyć grać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:34, hate mastah napisał:

> Szczerze mowiac mnie tez nie wciaga... nawet nudzi mi sie, ale jesli dodam do tego jakas
dobra
> muzyke i kolegow na Tibi jest Super!

Jeśli miałbym w to grać to tylko po to żeby sellować itemki na allegro :P
Ja gram w mu online ;D chociaż teraz już prawie w 100% odstawiłem mmo ;p

Hmm... No po to gra jakies 70% graczy ;) a co do Mu Online to calkiem inna sprawa :P Tez gralem ale przez to mi komp sie spowolinl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować