Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 19:33, Luke Shadow napisał:

Nie dziwię się. Jak chcesz grać w Tibię namów do tego też znajomych, żeby nie było nudno, inaczej
usuniesz tę grę szybciej niż ją ściągałeś.


Bez kumpli nie ma grania praktycznie w żadną grę MMO ;).Jak kumpel zaczął grać w Lineage 2 po jakimś czasie wrócił do Tibii gdzie wszyscy grali (potem wszyscy przenieśli na Lineage 2...i już do Tibii nie wrócili :P).

@Cienu

Dnia 24.11.2007 o 19:33, Luke Shadow napisał:

Hmm... No po to gra jakies 70% graczy ;) a co do Mu Online to calkiem inna sprawa :P Tez gralem ale przez to mi komp sie spowolinl...


Hę??Mu Online ci spowolni kompa??To jakiego ty kompa masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:34, Nertis napisał:

Po co komu dobre EQ jeśli nie umie z niego korzystać ;).Co prawda w tibii nie ma dużo filozofii
,ale też trzeba się nauczyć grać :P.

No... jeszcze chcial zebym mu wyszedl z roka.... powiedzial ze na 8 lvl zabije Minotaur Guard xD i to jeszcze Knightem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:39, Nertis napisał:

Hę??Mu Online ci spowolni kompa??To jakiego ty kompa masz??

Dosc dobrego, ale nie po zainstalowaniu Mu odrazu mi spowalnialo kompa. nawet kiedy nie byl wlaczony ;) dotego zaczol sie przegrzewac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:39, Cienu napisał:

No... jeszcze chcial zebym mu wyszedl z roka.... powiedzial ze na 8 lvl zabije Minotaur Guard
xD i to jeszcze Knightem xD


Niezły z niego Kamikadze xD.Założył się z tobą o coś czy co ;)?? Co do wyjścia z roka...jeśli nie jest zapełniony to raz dwa i jesteś po roku ;).To długo czasu nie zajmuje (chyba ,że serwer jest od niedawna włączony to jest koszmar wyjść z roka...chyba ,że masz Pacc''a :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:42, Nertis napisał:

Niezły z niego Kamikadze xD.Założył się z tobą o coś czy co ;)?? Co do wyjścia z roka...jeśli
nie jest zapełniony to raz dwa i jesteś po roku ;).To długo czasu nie zajmuje (chyba ,że serwer
jest od niedawna włączony to jest koszmar wyjść z roka...chyba ,że masz Pacc''a :P).

Co do pacca, jak myslisz ktory addon jest najlatwiejszy do spelnienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:46, Cienu napisał:

Co do pacca, jak myslisz ktory addon jest najlatwiejszy do spelnienia? :)


Hehe ;)...ja ci na to pytanie nie odpowiem ,bo przestałem grać w tibię przed addon''ami ;)...jakie to były czasy jak całe osiedle grało w tibię xD.Potem wszedł Lineage 2 i było już po tibii :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:04, Nertis napisał:

> Co do pacca, jak myslisz ktory addon jest najlatwiejszy do spelnienia? :)

Hehe ;)...ja ci na to pytanie nie odpowiem ,bo przestałem grać w tibię przed addon''ami ;)...jakie
to były czasy jak całe osiedle grało w tibię xD.Potem wszedł Lineage 2 i było już po tibii
:P.

To zacznij znow grac :D moge ci pomoc... serwer Honera jak cos :P a nick Balcerowicz Pall... mam jeszcze leprza postac ale tu nie podam nicku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duzy problem. Podczas logowania sie do Tibi (podczas oczekiwania w kolejce) bardzo czwesto zacina mi sie komp (wyłacza sie nawet monitor i zamykaja wszystkie aplikacje) co mam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeskanować kompa dobrym antywirkiem, bo napewno masz jakiegoś wirusa.
Radziłbym też ściągnąć z www.tibia.pl program FindIt, który wykrywa i usuwa programy typu "keylogger" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie te nowe moby? jesli nie zobaczcie sie na www.tibia.pl .... mowcie komu, jaki mob sie podoba/niepodoba.... Dla mnie najlepszy jest Mlody smok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:05, Cienu napisał:

Widzieliscie te nowe moby? jesli nie zobaczcie sie na www.tibia.pl .... mowcie komu, jaki mob
sie podoba/niepodoba.... Dla mnie najlepszy jest Mlody smok xD


nom fajny ale dla mnie zamiast zmieniać wygląd trolli mogli dodać nowego potwora ale troll champion jest kozacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:05, Cienu napisał:

Widzieliscie te nowe moby? jesli nie zobaczcie sie na www.tibia.pl .... mowcie komu, jaki mob
sie podoba/niepodoba.... Dla mnie najlepszy jest Mlody smok xD


Nom młode smoki będą fajne tym bardziej, że zrobiłem sobie niedawno druidka, więc będę na nich expił :))
Trolle też teraz bedą wypasione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby PACC mógł kupować zwierzaczki i różne pierdułki dla nich(klatki,zabawki...) i by trzymali je w chatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:53, albinskia napisał:

Fajnie gdyby PACC mógł kupować zwierzaczki i różne pierdułki dla nich(klatki,zabawki...) i
by trzymali je w chatkach.


Chcesz Tibie zamienić na Simsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:44, Prince07 napisał:

Chcesz Tibie zamienić na Simsy?


Haha xD...niektórzy chyba za dużo nagrali się w tą grę xD.
Obadałem trochę jakie zamiany nastąpiły...trolle moim zadaniem zwalili xD...jakoś dalej nie mam ochoty wracać do Tibii po kilku rocznej przerwie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:44, Prince07 napisał:

Chcesz Tibie zamienić na Simsy?

Nie. ale jak dla mnie to by urozmaiciło grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować