Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2014 o 22:42, haderQ napisał:

Lista się importuje kiedy wpisujesz login i hasło z xfire. Co do godzin - to nie wiem
czemu - nie przeszły mi wszystkie godziny... Nie wiem czy tylko ja tak miałem czy jest
to normalne.


A te godziny importowałeś dawno temu czy niedawno? Z tego, co wyczytałem na forum raptr, przez to, że w xfire zmienił się adres strony (niefortunna przemiana xfire w platformę turniejową), raptor nie może zweryfikować konta z xf i nie da się importować godzin. Nie wiadomo, czy zostanie to naprawione, gdyż to skomplikowana sprawa. :P

Na xfire mam wiele godzin i nie chciałbym ich tracić. Dawno bym przeszedł do raptr, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No było to już jakiś czas temu. Ostatnio zauważyłem problemy z zalogowaniem do XF z poziomu Raptr. Dzisiaj o dziwo wszystko jest w porządku, ale ostatnie kilka dni cały czas zaliczałem disconnect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo Xfire jest tu problemem. Jak zakładam, nie używasz wersji 2.0? Jeśli nie - co jest zrozumiałe - starsza wersja XF się kraczy, i to mocno: nie wykrywa gier, nie współpracuje ze Steamem etc., etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 13:48, Firefly94 napisał:

Samo Xfire jest tu problemem. Jak zakładam, nie używasz wersji 2.0? Jeśli nie - co jest
zrozumiałe - starsza wersja XF się kraczy, i to mocno: nie wykrywa gier, nie współpracuje
ze Steamem etc., etc.


Ano, zostałem przy starym xfire. Te 2.0 to jest zwykł shit (no chyba, że dopracowali to?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 14:20, Firefly94 napisał:

A w życiu, nadal crap. :P Ja również nadal używam starego, ale myślę nad przesiadką na
Raptr.


Raptr zauważyłem, że nie zlicza godzin dla xf pomimo zalogowania się, jednakże jest to teraz lepsza opcja od xf wg mnie. 1 - Raptr sam zlicza godziny. 2 - można się podpiąć do PSN czy XBL, na PSN nie zlicza godzin choć widzi acziki, na XBL widzi i czas i acziki. 3 - można też podpiąć się pod steam, choć czat z użytkownikami steam jest jeszcze niemożliwy, przynajmniej u mnie. 4 - przez xfire nie działa mi Borderlands 2, multi w Torchlight II, Fallout: New Vegas, Euro Truck Simulator 2 i jeszcze kilka innych gier. Przesiadka na raptr więc byłaby sensowna. Mój nick w podpisie, więc jakbyś założył i potrzebował pomocy - pisz :)

edit: po zalogowaniu na xf przez raptr można swobodnie rozmawiać ze znajomymi z xf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gry, które wymieniłeś wymagają Steama; z częścią gier steamowych mam podobny problem - rozwiązaniem okazało się wyłączenie opcji "Xfire w grze" - innymi słowy nie mogę robić screenów ani używać czatu, wszak godziny są nabijane.
Tak czy owak: dodam Cię na Steamie, a jutro popatrzę "osohozi" z Raptr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 14:20, Firefly94 napisał:

A w życiu, nadal crap. :P Ja również nadal używam starego, ale myślę nad przesiadką na
Raptr.


Próbowałem kilka razy na raptr się przesiąść, za każdym razem dość szybko wracałem do xfire ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 21:12, Maurycy_69 napisał:

działa wam strona http://social.xfire.com/ ?
mi wywala 502 Bad Gateway

Strona działa, Bad Gateway wywala podczas logowania, a od czasu do czasu też inny błąd podczas przeglądania zasobów strony np przed chwilą obejrzałem jeden swój gameplay, a za chwilę już wywala błąd strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 21:19, zadymek napisał:

> działa wam strona http://social.xfire.com/ ?
> mi wywala 502 Bad Gateway
Strona działa, Bad Gateway wywala podczas logowania, a od czasu do czasu też inny błąd
podczas przeglądania zasobów strony np przed chwilą obejrzałem jeden swój gameplay, a
za chwilę już wywala błąd strony.

no mi wywala jak tylko chcę wejść na stronę którą podałem. classic.xfire.com działa bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 23:22, sirufok napisał:

Widzę, że na xfire nowego Wiedźmina nie wykrywa. Upada toto juz całkowicie.


Od dawna xfire jest w stanie wegetatywnym. Od jakiegoś miesiąca co najmniej funkcja logowania się na stronie nie działa, boję się że zaraz to po prostu wyłączą bez ostrzeżenia i cześć. Chyba trzeba się przesiąść zaraz na raptr czy jakiś inny zamiennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować