Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - wrażenia z pokazu

28 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Na specjalnym pokazie prasowym dowiedzieliśmy się, co znajdzie się w nowej części serii Assassin's Creed. Prezentacja zaskoczyła nas ilością szczegółów, które już teraz przedstawiciele firmy Ubisoft byli skłonni ujawnić.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:59, Chopek napisał:

Ciekawe kiedy assasin podczas drugiej wojny światowej, a potem w 2050... :)


Do tej pory epoki były po kolei, dopiero teraz zrobili coś takiego.. Nie mniej pewnie doczekamy się AC w czasach WWII, gdzie Adolf będzie mistrzem zakonu i jak zwykle będzie szukał artefaktów ^^ Oczywiście to nastąpi dopiero jak pomysły się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem jeszcze komuniści budujący swoją "utopię" i Assassyni wspierający dążące do zmiany ustroju ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"każdy gracz ma być jak Desmond"
Czyli,że co?Że ja mam być głównym bohaterem?Serio?To trochę już zahacza o debilizm.Nic lepszego im nie wpadło do głowy,czy nie potrafili stworzyć jakiejś dobrej postaci we współczesności?Nie lubię tak narzekać na żadną grę,ale to co oni odwalają z tą serią i fabułą przyprawia o ból głowy.
"Istnieją też przesłanki, by podejrzewać że symulacja z Edwardem Kenway''em w roli głównej, może być prowadzona z ośrodka Abstergo... "
Tak,a później się okaże,że templariusze w ośrodku grali Edwardem na konsoli.Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II wojna światowa to sporo technologii. Prędzej zrobią I wojnę światową, dużo łatwiej przenieść to na realia assasyna (mniej zabawy z bronią palną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnie Assassin z pistoletem laserowym i wysuwanymi ostrzami świetlnymi skaczący po meteorytach i prowadzący gwiazdę śmierci tocząc boje o planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile ogólnie lubię te klimaty, to z AC4 raczej zrezygnuję albo kupię sporo po premierze - oczekiwałem całkiem innych ram czasowych, żeby była jakaś większa odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 18:56, DrakeBurn napisał:

Następnie Assassin z pistoletem laserowym i wysuwanymi ostrzami świetlnymi skaczący po
meteorytach i prowadzący gwiazdę śmierci tocząc boje o planety.


Jakby się tak zastanowić... Jedi pasują jak ulał do Asasynów a Sithowie do Templariuszy ^^ Woila! Juz UBI ma pomysł na AC w przyszłości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Revelations skreśliłem tę serię. W AC3 zagrałem już z sentymentu aby zwieńczyć moją przygodę z tą serią i poznać koniec historii Desmonda. Miałem nie kupować kolejnych części, szczególnie że kolejny asasyn został zapowiedziany ledwo po opadzie kurzu jaki wzburzył AC3, ale jednak "prawdziwi" piraci i Karaibskie rejony rozbudzają moje zainteresowanie. W AC3 bitwy morskie były najlepszą rzeczą jaką ta gra mogła mi zaoferować więc skoro w Blag Flag ma tego być więcej i lepiej to ja się na o piszę. Klimaty pirackie są mi kompletnie obce więc tym bardziej chętnie się z tą grą zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest już przesada. Nikt w to nie będzie chciał grać bo to już się robi nudne i nie oszukujmy się żygam tymi assasynami, milionową częścią i jeszcze jeden fakt. Założe się o stówe że ten nowy bohater bęzie maił te same ruchy co Conor bo dobrej gry nie można zrobić od tak bo przecież w październiku premiera i myślę że to totalne DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podromca4321, jeśli już coś mówisz, to mów (tudzież pisz) tylko za siebie, bo ja akurat z chęcią zagram w kolejną część AC. Choćby dlatego, że mimo trzymania się pewnych rzeczy przez twórców, inne ulegają zmianą i pojawiają się nowe. I to mi wystarczy by co roku posiedzieć te paręnaście lub parędziesiąt godzin przy następnym tytule z serii. No i tej gry nie robią "od tak" [jak mniemam idzie o okres jednego roku], ponieważ wstępna praca nad nią ruszyła w połowie 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z chęcią zagram, i chociaż Connor przyprawiał mnie o mdłości, to lubię pirackie klimaty i myślę, że Edward okaże się lepszy od poprzednika. Pływanie statkiem, abordaże, bitwy morskie... nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na polskich forach jak zwykle tylko narzekanie i wyzywanie. Nikt wam nie każe kupować każdej kolejnej części AC. :P Ja się jaram. Pirackie karaiby to jeden z najciekawszych okresów historycznych. Wygląda też na to, że Ubi porzuciło ten raczej słaby (a po AC III - beznadziejny) wątek współczesny. Będzie dobrze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A na polskich forach jak zwykle tylko narzekanie i wyzywanie. Nikt wam nie każe kupować
> każdej kolejnej części AC. :P Ja się jaram. Pirackie karaiby to jeden z najciekawszych
> okresów historycznych. Wygląda też na to, że Ubi porzuciło ten raczej słaby (a po AC
> III - beznadziejny) wątek współczesny. Będzie dobrze. ;D

Wcale nie taki beznadziejny - przynajmniej dla mnie. Grałem w AC głównie dla wątku współczesnego, wydawał mi się w jakiś sposób ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał, żeby dali jeszcze posterować starym, dobrym Masyafskim assasynem (wiem... Altair to stare dzieje, ale klimatycznie chyba najlepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować