Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dla szamana thalanos bardziej must have, jeżeli chodzi o druta i priesta to kobold starczy. Cairne/ Black Knight zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2014 o 13:29, SurgeonOfDeath napisał:

Gram druidem i priestem aktualnie. No i mam Warriora bez legend. Zastanawiam się, które
legendy mi się najbardziej przydadzą.


Carine mega irytujący i można go pakować wszędzie co tylko ma jakieś znamiona control decku. Thalnosa za to można pakować do każdego decku w którym masz parę spelli z dmg, najlepiej aoe bo się lepiej skaluje z tym +1 spell dmg.

Potem bym stawiał Alextraze i Black Knighta jako też dosyć uniwersalne i przydatne karty w wielu deckach, ewentualnie może jeszcze Ysere ale z niej w najgorszym wypadku wyciągniesz tylko jedną kartę co jednak nie jest aż tak wartościowe jak efekty Alextrazy czy Black Knighta. Z Sylvana taka sama sytuacja.

A reszta legendarek bym powiedział, że już dużo bardziej sytuacyjna. Czyli kupujesz bo chcesz konkretny deck złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zebrałem 2k golda i postanowiłem kupić 20 paczek kart. Jedyna legendarka to Cenarius, natomiast spyliłem ogromną ilość kart dzięki czemu jestem bogatszy o kolejną legendarke. Moim zdaniem całkiem nieźle, postaram się powtórzyć eksperyment i zobaczę czy legendarka dropnie ponownie.

20140520162622

20140520163016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2014 o 16:14, masterHADES napisał:


Jeszcze nie mam pomysłu. Wybiorę coś co da mi największego boosta na rank 7. Aktualnie gram trochę priestem, bo rozwala decki z dużą ilością legend. Druid,Priest, Warrior ewentualnie Shaman te klasy chcę wzmocnic.
Mam jeszcze Miracle Rogue, ale raczej nie lubię tym grać.

Patrząc pod kątem many to:
-Thalnos wzmocni mój early-game(no i ogólnie cały matchup o 1 kartę)
-Carine wzmocni mój mid-game
-Alextraza wzmocni mój late-game.
-Onyxia wzmocniła by mi token druida(tylko te tokeny zreguły giną)

Sylvana wzmocniłaby mi priesta tylko nim to i tak sobie Ukradnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 16:30, DarkWolf_PL napisał:

A więc zebrałem 2k golda i postanowiłem kupić 20 paczek kart. Jedyna legendarka to Cenarius,
natomiast spyliłem ogromną ilość kart dzięki czemu jestem bogatszy o kolejną legendarke.
Moim zdaniem całkiem nieźle, postaram się powtórzyć eksperyment i zobaczę czy legendarka
dropnie ponownie.


Nie wolałeś zbierać golda na tryb przygodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 16:41, XywkaToy napisał:

Nie wolałeś zbierać golda na tryb przygodowy?

Ja nazbierałem 800 golda, po czym znudziło mi się czekanie, event miał być tuż tuż już z 1,5 miesiąca temu i nadal go nie widać. Jak go w końcu zapowiedzą, to się zacznie zbierać i pewnie wystarczy, wliczając że pierwszy tydzień jest free.
Ja też wydałem tego golda na boostery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na zdjęciu mam przekreśloną talię Łotra, zagrałem nią z 4 razy i teraz nie mogę nią już grać. Co się mogło stać?
Pytanie 2: mam kartę z 20 many, która traci wymaganą manę gdy bohater traci HP. Czyli mam rozumieć, że jak będę miał 10hp to karta będzie wymagała 0 many?

20140520165036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 16:50, Kirabaxior napisał:

Mam pytanie. Na zdjęciu mam przekreśloną talię Łotra, zagrałem nią z 4 razy i teraz nie
mogę nią już grać. Co się mogło stać?

Tzn, że sprzedałeś prawdopodobnie kartę na pył. Albo przez pomyłkę usunąłeś z talii kartę
i masz mniej niż 30 kart.

Dnia 20.05.2014 o 16:50, Kirabaxior napisał:

Pytanie 2: mam kartę z 20 many, która traci wymaganą manę gdy bohater traci HP. Czyli
mam rozumieć, że jak będę miał 10hp to karta będzie wymagała 0 many?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 17:00, Kirabaxior napisał:

Jak mam mniej niż 30 kart to chyba losowo gra wrzuca dodatkową kartę?


Nie wrzuca. Znaczy tam gdzieś się pyta czy uzupełnić talie do końca losowymi kartami, jeśli nie wrzucisz 30, ale to do ciebie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać matchmaking czasem szaleje i dało mi Warlocka z 5 ranku z jakąś dziwną odmianą zoo z blood knightem, gdy ja byłem na 8 ranku, no ale to mnie nie powstrzymało. Leeroy to był zdecydowanie dobry zakup :D Idę rankować dalej!

20140520172312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 17:24, Outlander-pro napisał:

Jak widać matchmaking czasem szaleje i dało mi Warlocka z 5 ranku z jakąś dziwną odmianą
zoo z blood knightem, gdy ja byłem na 8 ranku, no ale to mnie nie powstrzymało. Leeroy
to był zdecydowanie dobry zakup :D Idę rankować dalej!

Divine zoo pisałem o nim parę stron wcześniej.
http://2p.com/5619543_1/Hearthstone-Trumps-Divine-Zoo-Warlock-Deck-by-tracy.htm
Może kiedyś się spotkamy xD.
Im wyżej jesteś tym masz większe szansę trafić na kogoś dużo wyżej, bo mniej graczy jest.
http://i.imgur.com/JVnlCpL.png

BTW Quiz
http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/259r1i/quiz_hearthstone_mechanics/

20140520173302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie tak mniej o same decki a o rzecz mało istotną dla samej rozgrywki, ale jestem ciekaw jak to wygląda. Mianowicie wyczytałem, że od ostatniego sezonu za wbicie 20 ranka dostaje się tył kart, inny dla każdego sezonu. Wbiłem 20 rank już dość dawno w obecnym sezonie i cały czas nie mam opcji zmiany tyłu kart (w menu mam do "wyboru" tylko domyślny tył) - nie powinno się to odblokowywać od razu czy jednak otrzymuje się to po zakończeniu sezonu dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady, może na początku każdego sezonu takie sytuacje zdarzają się często, ale teraz na każdej randze jest wystarczająca ilość osób aby w 1 s znaleźć kogoś z identyczną jako przeciwnika. Raz na jakiś czas tylko coś tam w losowaniu się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:21, Nightdew napisał:

Już bez przesady, może na początku każdego sezonu takie sytuacje zdarzają się często,
ale teraz na każdej randze jest wystarczająca ilość osób aby w 1 s znaleźć kogoś z identyczną
jako przeciwnika. Raz na jakiś czas tylko coś tam w losowaniu się wydarzy.

Dokładnie. Chciałem tylko powiedzieć, że to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2014 o 19:36, SurgeonOfDeath napisał:

Dokładnie. Chciałem tylko powiedzieć, że to się zdarza.


Chyba, że dla zoo stworzyć osobną ligę :P Wtedy na przeciwnika już trochę by się czekało. Ogólnie w tym sezonie nie mam jakoś ciśnienia na wysoką rangę, wole sobie levelować winy do warriora. Do rank 6 grało się dosyć przyjemnie, a teraz na rank 4/5 80 % gier to zoo. Ale przynajmniej frajda jest jak się wygrywa, już od 2 sezonów nie witam się z zoo lockami a po wygranej daje emotke "dziękuję" :D Tak samo było z rush huntardami, ale teraz jest ich o wiele mniej. Na resztę klas jest pełna kultura, zarówno z mojej strony jak i przeciwnika. Zresztą to fajnie widać (przynajmniej ja tak zauważyłem), że tak jak &^^&% są rush decki to w większości przypadków identycznie z graczami którzy je wykorzystują. W sumie teraz pomału dorzuciłbym do tego worka miracle rogali, ale tu już trzeba trochę więcej skilla. Moim control warriorem niestety wolno się w obecnej mecie wbija rank bo niestety jestem rozwalany przez miracle. Ale tak jak mówię czas wbijać złoty portret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:21, Nightdew napisał:

Już bez przesady, może na początku każdego sezonu takie sytuacje zdarzają się często,
ale teraz na każdej randze jest wystarczająca ilość osób aby w 1 s znaleźć kogoś z identyczną
jako przeciwnika. Raz na jakiś czas tylko coś tam w losowaniu się wydarzy.


Ja grając w rankach 13-15 w ciągu ostatnich kilku dni miałem z 2 albo 3 razy sytuację, że dwa razy z rzędu grałem z tym samym graczem. Czy miałem niewiarygodne szczęście czy jednak liczba graczy aż tak duża nie jest, jakby się mogło wydawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chyba miałeś farta raczej. Mi się zdarzyło raz-dwa razy od początku jak zacząłem grać. Pewnie też zależy od pory dnia, w niektórych godzinach jest mniej graczy, to szansa rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2014 o 19:49, Nightdew napisał:

Chyba, że dla zoo stworzyć osobną ligę :P Wtedy na przeciwnika już trochę by się czekało.
Ogólnie w tym sezonie nie mam jakoś ciśnienia na wysoką rangę, wole sobie levelować winy
do warriora.

Jak rozumiem ciśniesz tym p2w control warriorem? Strasznie ich ubyło w ciągu ostatnich 2 tygodni, kumpel co też nim gra (no co prawda okrojonym, bo ma tylko Gromma i Ragnarosa) narzeka, że sprawdza się gorzej niż w poprzednim sezonie. Czyżby przez nagły silny napływ zoo?

A tymczasem dziś wbiłem rank 5, rekord. I wygląda na to, że zajdę tą talią dalej, całkiem przyjemnie zatem jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować