Zaloguj się, aby obserwować  
adamello190

Fallout

1103 postów w tym temacie

Mam problem z zapisaniem gry w obozie Khanów. Nie mogę wczytać praktycznie żadnego z zapisów na tym obszarze bo albo w grze pojawia się komunikat , że zapis jest uszkodzony albo po kilku sekundach gry pojawia się błąd uniemożliwiający dalszą grę. Można sobie z tym w jakiś sposób poradzić , czy będę musiał zaczynać grę od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:46, raven91 napisał:

Mam problem z zapisaniem gry w obozie Khanów. Nie mogę wczytać praktycznie żadnego z
zapisów na tym obszarze bo albo w grze pojawia się komunikat , że zapis jest uszkodzony
albo po kilku sekundach gry pojawia się błąd uniemożliwiający dalszą grę. Można sobie
z tym w jakiś sposób poradzić , czy będę musiał zaczynać grę od początku?

Fallout 1 i 2 miały pewne skłonności do wywalania zapisów.
W moim przypadku najpierw wysypało się w SS więc zacząłem od nowa bo to nie był aż tak daleki etap.
Za drugim razem wysypało się Necropolis, ale podziałało wczytanie wcześniejszego zapisu z przed wejścia do niego.
A znowu innym razem wysypał się jeden zapis tak, że wszystkie były w stanie nieużytku bo wywalało chyba komunikat, że za mało pamięci czy coś i że plik uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 19:07, kerkas napisał:

Zainwestuj w najnowszą wersję fallouta oto jak wygląda http://allegro.pl/saga-fallout-pl-i2469443860.html


Mam wersje z serwisu gog.com i wydawało mi się , że ta jest najnowsza Miałem nadzieje , że z jej działaniem nie będzie większych problemów natury technicznej , a teraz wychodzi na to , że będe musiał zaczynać grę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 22:00, raven91 napisał:

Mam wersje z serwisu gog.com i wydawało mi się , że ta jest najnowsza Miałem nadzieje
, że z jej działaniem nie będzie większych problemów natury technicznej , a teraz wychodzi
na to , że będe musiał zaczynać grę od początku.


Czy wersja z gog.com jest angielskojęzyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:11, raven91 napisał:

> Czy wersja z gog.com jest angielskojęzyczna ?

Tak to wersja angielska.


W pierwszej wersji anglojęzycznej fallouta nie można było nadpisać stanu gry czyli 10 save-ów i później trzeba było niektóre wcześniejsze save-y pokasować.
Czy w Twojej wersji fallouta jest to samo ? i czy jestspatchowana jeśli tak podaj numer patch-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 09:28, kerkas napisał:

Czy w Twojej wersji fallouta jest to samo ?

Tak , posypały się nadpisane zapisy.

Dnia 08.07.2012 o 09:28, kerkas napisał:

i czy jestspatchowana jeśli tak podaj numer patch-a.


Ja żadnych patchy nie instalowałem. Moja wersja gry to 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 10:12, raven91 napisał:

> Czy w Twojej wersji fallouta jest to samo ?
Tak , posypały się nadpisane zapisy.


Cóż poszukałem save-ów z Fallouta w internecie i ich nie znalazłem ale za to
http://www.gog.com/en/forum/fallout_series/fallout_save_file

http://www.gog.com/en/forum/fallout_series/fallout_12_save_files

http://www.gog.com/en/forum/fallout_series/fallout_1_save_file

Wygląda na to że będziesz musiał kasować wcześniejsze zapisy gier i w pustym slocie zapisywać stan gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 09:13, raven91 napisał:

Jaki jest maksymalny poziom promieniowania z jakim można opuścić Blask?


Nawet z małym poziomem promieniowania nie dotrzesz do najbliższej osady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam prośbe postanowiłem zagrac w fallout 1 na you tube jest film jak gościu pocina (takie cos jak "zagrajmy razem czy cos w tym rodzaju ) ma piękna jakosć gry , widac ze jest to duża rozdzielczośc oraz obraz prawie krystaliczny , jak to zrobić ? mam win 7 , standardowo gra sie w ogóle nie uruchamia , ale dałem kompatybilnośc pod 98 orazy zaznaczyłem palete 256 kolor i wyłączyłem róże wizualizacje , gra ruszyła i jakoś sie gra ale mam rozdziałkę 640x480 niestety jakośc obrazu jest okropna i czasami mam graficzne artefakty
zapewne pocinacie w F1 więc doradźcie co tu zrobić by miec ładną jakoś gry , jeśłi trzeba ściągnac jakieś patche itp to podajcie działającego linka z tymi patchami .
z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki znalazłem juz tenpatch co zwieksza rozdzielczośc oraz uruchamia gre w dx 9 i takie tam:) wszystko ladnie juz wygląda:D
mmmm fajnie sobie przypomniec genialna grę , dzięki jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie wygląda i działa poza jednym:
gdy dam opcje Kradnij" i chcę zakosić komuś amunicję lub broń wywala błąd , pojawia sie okienko i trzeba zamknac program , czy spotkaliście się z takim czymś? troszke to wkurzające jest :(
oczywiście wersja 1.2 + patch 4.0.5 co daje wysoka rozdzielczość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Katedrze Biczownik dał mi symbol Dzieci Katedry, że niby mam go pokazać Mrocznym to mnie przepuszczą do Morfeusza. Tyle, że oni mnie od razu atakują jak wejdę na piętro. Muszę być ubrany w habit, czy coś?
Poza tym, jestem akurat w Necropolis (pierwszy raz, poszedłem tam dość późno) i zastałem wszystkie ghule zabite, nawet te w podziemiach, a także Seta i jego ludzi z auli. Z rozmowy z jedynym ocalałym ghulem wynika, że to niby przeze mnie supermutanty dokonały tej rzezi, tyle, że ja wcześniej żadnego nie zaatakowałem i jak tam wszedłem to już wszystkie ghule były martwe. W sumie nic strasznego, tylko przepadły mi questy od Seta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:09, ManweKallahan napisał:

Poza tym, jestem akurat w Necropolis (pierwszy raz, poszedłem tam dość późno)


Sam tego nie miałem, ale z informacji w necie wynika, że

Spoiler

po upływie 110 dni supermutanty zabijają ghule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:09, ManweKallahan napisał:

W Katedrze Biczownik dał mi symbol Dzieci Katedry, że niby mam go pokazać Mrocznym to
mnie przepuszczą do Morfeusza. Tyle, że oni mnie od razu atakują jak wejdę na piętro.
Muszę być ubrany w habit, czy coś?

>...

Jakbyś zgadł :). Do tego symbol jest kluczem do którychś drzwi (niestety, nie pamiętam których, na pewno to któreś w Katedrze lub w jej podziemiach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować