Zaloguj się, aby obserwować  
adamello190

Fallout

1103 postów w tym temacie

Naprawdę nie możesz się wyleczyć apteczką, albo torbą lekarską?
Jeśli naprawdę masz taki problem to zapisz grę i pomęcz się trochę. Mnie się udało uleczyć rękę przy 23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dobiorę się do sie Sagi Fallout i zacznę grac w pierwsze dwie części znowu. (To za sprawą pewnego świetnego fanfica nabrałem mega ochotę na zagranie)

Da się jakoś odpolszczyć gre ? Poprzez ściagniecie i podmianę plików ?

No i coś tam widziałem są jakieś fanowskie patche z wyższą rozdzielczościa - działa to z polską wersja z CD Projeck?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na 13 Schronie nei ma paru modow i patchy jakie widzialem gdzie indziej (np No Mutand Allowed).

Z tego co wyczytalem to nie da sie gry odpolszczyc pozostanie skombinowanie wersji eng. :/

Jak najlepiej przechodzic jedynke by zdążyc do Nekropolis zanim mutanty wszystkich wybija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 00:10, DeathCloud napisał:

Da się jakoś odpolszczyć gre ? Poprzez ściagniecie i podmianę plików ?


Da się są wersje angielskie z CD-Action
http://allegro.pl/pc-fallout-collection-3-gry-nowa-i1968477550.html
http://allegro.pl/fallout-2-cd-action-i1993820526.html
http://allegro.pl/fallout-najtaniej-na-allegro-okazja-i1957624701.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie porady Radscorpionów w Shady Sands
Zdecydowanie lepiej wybić skorpiony 110 exp za sztukę co daje 9x110=990 + 500exp za oczyszczenie jaskiń czyli zamiast dostać 1175exp dostajemy1490exp.
Jaskinię można wysadzić po powrocie z krypty 15 dostajemy wtedy 300exp.
W sumie na czysto wychodzi 1790exp.

Odnośnie solucji w krypcie 13.
Nie potrzeba wysokiego poziomu retoryki aby dostać się do zbrojowni.

Spoiler

Wystarczy po otwarciu drzwi do zbrojowni wejść w tryb walki przejść przez drzwi i skręcić w prawo wyjść z trybu walki , zabrać strzelbę ze skrzynki.
Przed wyjściem stanąć obok drzwi wejść w tryb walki wyjść ze zbrojowni i wyjść z trybu walki i voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:34, DeathCloud napisał:

...
Jak najlepiej przechodzic jedynke by zdążyc do Nekropolis zanim mutanty wszystkich
wybija?


Nie ociągać się zbytnio, szczególnie nie najmować się do ochrony karawan (choć za bardzo spieszyć też się nie trzeba). Generalnie,

Spoiler

jeśli przybędziesz do Necropolis po upływie 110 dni od rozpoczęcia gry (wg kalendarza w grze - 25 marca 2152), to wszystkie ghule będą martwe, a jedynymi żywymi istotami w Necropolis będą super mutanci. Ponadto, jeśli dotrzesz do Necropolis wcześniej, to po ubiciu mutantów (zadanie od szefa ghuli Seta) masz 30 dni na zabicie Mistrza (po tym nastąpi inwazja i po ghulach), który przebywa w podziemiach katedry (ruiny LA). No i jak zabierzesz chip, to musisz zapewnić ghulom alternatywne źródło wody (naprawić pompę z użyciem złomu znalezionego w kanałach), bo inaczej umrą z w ciągu 7 dni, z braku wody, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dotyczącą wykopania Czach ze Złomowa. Kradnę urnę z prochami barmana, zanoszę ją do Czach, a z dostępnych kwestii dialogowych mogę albo obrazić ich przywódcę, albo od razu rzucić się z nimi na barmana. Nie mogę zawiadomić Larsa, który jest zleceniodawcą tego questa o planowanym ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

2. Rozbij Czachy.

Zadanie to pojawia się po zlikwidowaniu Gizma, wystarczy po prostu porozmawiać z Larsem. Miejscowy gang Czachy dopuszcza się wielu przestępstw. Złomowo skorzystałoby na znalezieniu dowodu na ich postępki. W tym celu wystarczy udać się wieczorem do miejscowego baru - Nory Szumowin. Będziecie świadkiem zajścia, w którym jeden z Czach uderza kelnerkę, po czym dostaje serie od barmana prosto we flaki, gang wychodzi i jest nieźle wkurzony. Udajemy się do ich bazy, która jest na tyłach Noclegowni i mówimy szefowi Vinnemu, że chcemy się do nich przyłączyć. By pokazać że się nadajemy, będziemy musieli ukraść urnę z prochami żony Neala (barmana, który zabił członka gangu). Kradzież nie jest trudna, wystarczy poczekać aż bar będzie zamknięty (czyli za dnia) i zakraść się bocznym wejście, które powinno być otwarte (mi je otworzył Ian), bierzemy urnę i wracamy do Czach. Okaże się że planują zabić Neala w nocy - natychmiast biegniemy z tymi wieściami do Larsa, który proponuje nam udział w zorganizowaniu pułapki, na którą się zgadzamy i zostajemy automatycznie przeniesieni do baru, gdzie po krótkiej walce będzie po wszystkim. Powinniśmy zwrócić Barmanowi Urnę dzięki czemu będziemy dostawać darmowe drinki oraz pójść do Larsa po 500 punktów doświadczenia. Gratulacje!!! Kolejne ukończone zadanie.

http://www.fallout3.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 11:35, kerkas napisał:

/.../

2. Rozbij Czachy.

Zadanie to pojawia się po zlikwidowaniu Gizma, wystarczy po prostu porozmawiać z Larsem.
Miejscowy gang Czachy dopuszcza się wielu przestępstw. Złomowo skorzystałoby na znalezieniu
dowodu na ich postępki. W tym celu wystarczy udać się wieczorem do miejscowego baru -
Nory Szumowin. Będziecie świadkiem zajścia, w którym jeden z Czach uderza kelnerkę, po
czym dostaje serie od barmana prosto we flaki, gang wychodzi i jest nieźle wkurzony.
Udajemy się do ich bazy, która jest na tyłach Noclegowni i mówimy szefowi Vinnemu, że
chcemy się do nich przyłączyć. By pokazać że się nadajemy, będziemy musieli ukraść urnę
z prochami żony Neala (barmana, który zabił członka gangu). Kradzież nie jest trudna,
wystarczy poczekać aż bar będzie zamknięty (czyli za dnia) i zakraść się bocznym wejście,
które powinno być otwarte (mi je otworzył Ian), bierzemy urnę i wracamy do Czach. Okaże
się że planują zabić Neala w nocy - natychmiast biegniemy z tymi wieściami do Larsa,
który proponuje nam udział w zorganizowaniu pułapki, na którą się zgadzamy i zostajemy
automatycznie przeniesieni do baru, gdzie po krótkiej walce będzie po wszystkim. Powinniśmy
zwrócić Barmanowi Urnę dzięki czemu będziemy dostawać darmowe drinki oraz pójść do Larsa
po 500 punktów doświadczenia. Gratulacje!!! Kolejne ukończone zadanie.


http://www.fallout3.net/

Nie rozumiesz, że nie miałem takiej opcji dialogowej, która umożliwiałaby mi pójście do Larsa?
I tak już sobie poradziłem, zamiast atakować barmana zaatakowałem Czachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 12:18, DonBertone napisał:

Nie rozumiesz, że nie miałem takiej opcji dialogowej, która umożliwiałaby mi pójście
do Larsa?


Aha o.k. źle Cię zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś babol jest, bo u mnie raz była możliwość złożenia donosu (i późniejszego spacyfikowania Czach z pomocą strażników) a innym razem nie miałem takiej możliwości. Zawsze można też spróbować wykonać to zadanie namawiając Sherry do odejścia z gangu i zeznawania przeciwko jego członkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak idiota poszedłem do Blasku bez żadnych, zupełnie żadnych tabletek i lekarstw przeciwko promieniowaniu. I tak sobie zwiedziłem calusieńki kompleks, wszystko zebrałem co się dało i wychodzę na powierzchnię. Wszystkie sloty zmarnowałem właśnie na tym ośrodku, dlatego w każdym sejwie jestem silnie napromieniowany (w ostatnim zapisie mam jakies 30845 remów, czy jakoś tak) i mam tylko 8 anty-radów. Wycieczka dalej niż obszar jednego kwadratu (ten na mapie głównej) kończy się śmiercią. Jakoś udało mi się zejść do poziomu ok. 16000 remów, ale to i tak za wysoko. Pytanie do Was: da się jakoś uratować sytuację czy zaczynać grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 16:10, RamboPL napisał:

da się jakoś uratować sytuację czy zaczynać grę od nowa?

Domyślam się, że całe zapasy z ciał i szafek na terenie kompleksu już zużyłeś? Do głowy przychodzi mi tylko jedna technika: skoro mówisz, że umierasz po przejściu jednego pola na mapie to spróbuj przejść 3/4 odległości, wyjdź z mapy, podlecz się stimpakami czy co tam masz i kontynuuj podróż. W ten sposób powinieneś dostać się do najbliższego miasta, o ile zapas lekarstw pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 17:11, Sandro napisał:

Domyślam się, że całe zapasy z ciał i szafek na terenie kompleksu już zużyłeś?

Tak jest, wszyściusieńko co się dało to przeszukałem, a to co przydatne zabrałem.

Dnia 07.05.2012 o 17:11, Sandro napisał:

Do głowy
przychodzi mi tylko jedna technika: skoro mówisz, że umierasz po przejściu jednego pola
na mapie to spróbuj przejść 3/4 odległości, wyjdź z mapy, podlecz się stimpakami czy
co tam masz i kontynuuj podróż. W ten sposób powinieneś dostać się do najbliższego miasta,
o ile zapas lekarstw pozwoli.


Tak też zrobię, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dotyczące Fallouta 1. Jestem w Złomowie, w barze Neal''a. W solucji znalazłem, że Czacha powinien zaatakować kelnerkę, jednak nic takiego się nie dzieje. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować