Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja tylko dodam odnośnie procków na wymaganiach.

Zawyżają bardzo czesto ich wartości po to, aby procki nie ograniczały graficznych kart. Bo co z tego, że napisaliby, że wystarczy 1.7 i np. GF 6800GS jak ta karta nie rozwinie skrzydeł przy takim procu (mówimy np. o starym P4; nie c2d).

Więc myśle, że w minimalnych 1.7 to może za mało ale 2.0 to całkiem prawdopodobna wartośc. Zresztą popatrzcie na inne gry i porównajcie różnicę w minimalnych i zalecanych.

Np. Heroes 5 (bo tylko to mam pod ręką) Minimalne: 1,5 a zalecane 2.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Lecz gdy zobaczyłem zalecaną konfigurację, zacząłem się obawiać że:
primo: Poprostu mi nie pójdzie (mam 2,32Ghz)
secundo: Że wielu graczy nie kupi gry, bo porostu nie zdadziała na ich komputerach. Chciałbym aby Wiedźmin trafił do jak największej grupy odbiorców.

Lecz, mówiąc na przykładzie H&MM V, patch 1.6 wysoce zwiększył garfikę, nie zwiększając wymagań sprzętowych. Mam nadzieję, że tak samo będzie z Wiedźminem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:00, Gall historyk napisał:

Co do point&click to można też sterować myszka+klawaitura:)


chyba w playu przeczytałem ze to klawiaturowe sterowanie to bardzie dla picu jest niż praktyczne. Że tylko do przodu jako tako geralt idzie a na boki tudzież do tyłu ledwo się porusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie Wiedźmina, mam nadzieje, że pieniądze nie będą wydane na marne ;)
Z tego co czytałem o tej grze, to jest atrakcyjna i może spokojnie konkurować z innymi grami z zagranicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 12:31, de99ial napisał:

Ja tylko dodam odnośnie procków na wymaganiach.

Zawyżają bardzo czesto ich wartości po to, aby procki nie ograniczały graficznych kart. Bo
co z tego, że napisaliby, że wystarczy 1.7 i np. GF 6800GS jak ta karta nie rozwinie skrzydeł
przy takim procu (mówimy np. o starym P4; nie c2d).

Więc myśle, że w minimalnych 1.7 to może za mało ale 2.0 to całkiem prawdopodobna wartośc.
Zresztą popatrzcie na inne gry i porównajcie różnicę w minimalnych i zalecanych.

Np. Heroes 5 (bo tylko to mam pod ręką) Minimalne: 1,5 a zalecane 2.4
a P4 1,8ghz wystarczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:14, fish13 napisał:

Kolejny materiał o Wiedźminie tym razem na onet.pl http://gry.onet.pl/1091,1439730,1,Wiedzmin,zapowiedz.html


Coz oni tylko potwierdzili moje przypuszczenia. Ze:
Po 1. Rodzi sie nastepca firmy Blizzard:D(tak samo dlugo czeka sie na ich gry)
Po 2. tak samo jak gry Blizzarda sa one kapitalne.

Na onecie pisalo ze Wiedzmin bedzie lepszy od Tytulow jakie pojawily sie w ostatnich latach. Ja smiem twierdzic ze bedzie to jedna z najlepszych gier tego gatunku w Historii. Jesli nie najlepsza.

Ja tylko mam nadzieje ze Witcher przyjmie sie bardzo dobrze na swiecie, i ze CDPR nie poprzestanie na tym tytule i bedzie wydawac swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 15:19, goomis74 napisał:


Ja tylko mam nadzieje ze Witcher przyjmie sie bardzo dobrze na swiecie, i ze CDPR nie poprzestanie
na tym tytule i bedzie wydawac swoje gry.


Mam też nadzieję, że będzie wydawać i to RPG ( może dodatek do Wiedźmina??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:14, fish13 napisał:

Kolejny materiał o Wiedźminie tym razem na onet.pl http://gry.onet.pl/1091,1439730,1,Wiedzmin,zapowiedz.html


Mniam! :D Dajcie mi Wieśka bo nie wytrzymam... :) Normalnie zagrał bym jak nie wiem co! W porównaniu do zapowiedzi z Imperium Gier autor nie napisał o rzekomych drobnych bugach. W sumie nic jeszcze nie wiadomo... Ale zagrać trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:17, nazgul47 napisał:

Rozmawiano o tym jedną-dwie strony temu. Myślę, że przydałby się szybszy.

Przydal by sie, przdal... A na takim dalo by rade pograc? czy juz calkiem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:22, kedzior141 napisał:

> Rozmawiano o tym jedną-dwie strony temu. Myślę, że przydałby się szybszy.
Przydal by sie, przdal... A na takim dalo by rade pograc? czy juz calkiem nie?


Widzisz posta u góry? Tam są wymagania gry. Na razie z tego co wiem, CDPRed stara się zoptymalizować grę, więc może będziesz mógł pograć. Wszystko się okaże w dniu premiery, bo teraz to gdybania są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:29, paweldomar1 napisał:

> > Rozmawiano o tym jedną-dwie strony temu. Myślę, że przydałby się szybszy.
> Przydal by sie, przdal... A na takim dalo by rade pograc? czy juz calkiem nie?

Widzisz posta u góry? Tam są wymagania gry. Na razie z tego co wiem, CDPRed stara się zoptymalizować
grę, więc może będziesz mógł pograć. Wszystko się okaże w dniu premiery, bo teraz to gdybania
są.



optymalizację to oni ostatnio zdaje się skończyli;) Ale jeszcze kilka postów typu "pójdzie mi" i zwariuję...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ja tez tak mysle i powinnien walgierz bany posypac tutaj tym wszystkim panom ;/

a tak pozatym to czy wiadomo aby w wiedzminie byly do noszenia topory jako bron na ludzi czy geralt bedzie mogl tylko z miecza klepac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 19:07, lancuch napisał:

a tak pozatym to czy wiadomo aby w wiedzminie byly do noszenia topory jako bron na ludzi czy
geralt bedzie mogl tylko z miecza klepac?


Czytalem że tylko mieczami ale czasami chwyci jakoś dodatkową broń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:29, paweldomar1 napisał:

> > Rozmawiano o tym jedną-dwie strony temu. Myślę, że przydałby się szybszy.
> Przydal by sie, przdal... A na takim dalo by rade pograc? czy juz calkiem nie?

Widzisz posta u góry? Tam są wymagania gry. Na razie z tego co wiem, CDPRed stara się zoptymalizować
grę, więc może będziesz mógł pograć. Wszystko się okaże w dniu premiery, bo teraz to gdybania
są.


ok dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować