Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 21:54, Kazmierczak-M napisał:

> A jeżeli chcecie zobaczyć jak powstaje Wiedźmin włączcie Hypera 22 września o 23:00. http://www.hyper.pl/news?11901136831004

taaak... najpierw trzeba mieć Hypera , ale może się coś na youtube coś pojawi :)


Możliwe, ale ja na szczęście mam Hypera, więc na bank będę oglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gry zawsze w sumie porównuje z laskami. A co do hitu do masz racje. Gra powinna mieć całkiem przyjemny wygląd i grywalność, no i oczywiście fabułę, bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:18, Kermit5738 napisał:

> hehe, ale jak wybierzesz hard to już dalej nie jest tak fajnie:) Pierwsza walka w I akcie
i
> LOAD GAME;)
Moze i tak ale gra bedzie ciekawsza :) wazne ze wiedźmin ma super system walki , czytalem o
nim duzo i tu ciekawostka jest ponad 250 combosów lol


nie, jest 250 animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:10, Gall historyk napisał:

Nie tam pisze wyraźnie na samym końcu że to co będzie w EK to "karty promocyjne".Czyli całej
tej gry nie dostaniemy w EK


Precyzując Twoją wypowiedź. Dostaniemy karciankę w 2. wersji, czyli 55 kart - w tej sklepowej będzie 110. Poza tym oba zestawy będą różniły się zasadami.
A tak przy okazji. Ja bym tego nie nazwał kartami promocyjnymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:18, Gall historyk napisał:

No ale tak to nazwali "produkt promocyjny";)


Co z tego. ;) A tak w ogóle to karcianka bardzo mi się podoba, przynajmniej jej wygląd. Czekam aż pojawi się w sklepach/kioskach ( ;) ) /bazarach (xD), potek kupuję i gram, gram i gram z kolesiami w szkole, o ile będę do niej chodzić. W końcu PeCetowa wersja Wiedźmina może mnie "przykuć" do komputera tak bardzo, że pobiję rekord tego, bodajże, Chińczyka przy WoW-ie (koło 9 dni non stop) - 11 dni przy Wiedźminie, skończone na wszystkie sposoby, a potem a revuoir Nasz Świecie (oczywiście ta część posta to żarcik :)). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zajrzałem na IGN i obejrzałem parę artykułów traktujących o Wiedźminie. Zauważyłem właśnie jak zagraniczni gracze wyrażają się o Wiedźminie. Jeden pisał, że kocha świat "Wiedźmina" i kocha książki Sapkowskiego. Drugi napisał, że gra Wiedźmin zapowiada się lepiej od Hellgate: London. Nie muszę dodawać, że porównywano go do Gothica 3 i Obliviona z jak najbardziej pozytywnym skutkiem. To dla mnie szok, żeby polska gra została tak ciepło przyjęta. Ale cóż. Trudno się dziwić. Więc sława, chwała i całego świata twórcą Wiedźmina życzę, bo należy im się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karciankę kupię, choć wątpię by ktoś w mej szkole miał ją oprócz mnie :P

Mediv: Wreszcie ktoś pokazał ludziom zza granicy że... Polak potrafi! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że wreszcie ktoś pokazał, że Polak potrafi. Bo jak słyszę o kolejnym Mortyru, albo Akcjach Dywersyjnych, to mam ochotę przyjść do studia City Interactive nie z fireballem, a burzą ognistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też ich jescze Bóg nie skarał za robienie takich gier...

Jak myślicie, jaki procesor pociągnie Wiedźmina na minimalnych? Stawiam na 2,4 Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować