Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Właściwie dla obcokrajowców nie ma znaczenia jaki kraj wyprodukował tą grę, mógłby to być nawet Azerbejdżan albo "Biedastan" :P ważne jest jaką grafe ma gra i jak się zapowiada. W tym wypadku na razie jest to murowany sukces,(i mam nadzieje, ze tak pozostanie).
Dla nas ma to znaczenie, że polska gra została w końcu doceniona. Ale dla nich to bez różnicy czy ta gra jest z polski. liczy się ona sama., nie kraj który ją wyprodukował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:49, nazgul47 napisał:

Że też ich jescze Bóg nie skarał za robienie takich gier...

Jak myślicie, jaki procesor pociągnie Wiedźmina na minimalnych? Stawiam na 2,4 Ghz.


Ja bym powiedział że na minimum wystarczy 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:53, fish13 napisał:

Ja bym powiedział że na minimum wystarczy 2.0


Też myślę, iż 2,0Ghz nie wystarczy. Skok o 0,8Ghz to naprawdę jest bardzo dużo. Ale myślę, że o te 0,4Ghz im się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:23, nazgul47 napisał:

1.7Ghz? Raczej wątpię.



parę stron wcześniej dawałem linka do wypowiedzi gościa z CDPR. Wejdź na stronę w podpisie, tam w 4 newsie od góry wszystko masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:45, YarpenZirgin napisał:

> 1.7Ghz? Raczej wątpię.


parę stron wcześniej dawałem linka do wypowiedzi gościa z CDPR. Wejdź na stronę w podpisie,
tam w 4 newsie od góry wszystko masz.


a jesteście pewni że ten koleś jest z CDPR ?? bo ja nie wiem :P i czy mówi prawdę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie z tymi wymaganiami, to pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co spekulować. Na razie podane są te co w przypiętym poście i tego się trzymajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:58, nazgul47 napisał:

> Ja bym powiedział że na minimum wystarczy 2.0

Też myślę, iż 2,0Ghz nie wystarczy. Skok o 0,8Ghz to naprawdę jest bardzo dużo. Ale myślę,
że o te 0,4Ghz im się uda :)

Mysle ze spokojnie bedzie procek potrzebny okolo 2,2Ghz poniewaz te co sa wymagania sa to wymagania na gre z srednimi detalami wiec minimalne beda znacznie mniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:58, Kermit5738 napisał:

Mysle ze spokojnie bedzie procek potrzebny okolo 2,2Ghz poniewaz te co sa wymagania sa to
wymagania na gre z srednimi detalami wiec minimalne beda znacznie mniejsze .


Wystarczy, że będą 2 rdzenie. C2D byłoby najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:22, Valentino S.A. napisał:

> > 1.7Ghz? Raczej wątpię.
>
>
> parę stron wcześniej dawałem linka do wypowiedzi gościa z CDPR. Wejdź na stronę w podpisie,

> tam w 4 newsie od góry wszystko masz.

a jesteście pewni że ten koleś jest z CDPR ?? bo ja nie wiem :P i czy mówi prawdę ^_^


On jest z CDPR na pewno. Popatrz na "druczek" pod nickiem.;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:49, Mr. Cin napisał:

czyli jak mam core 2 duo - 1.8 to powinno być okej?


W wywiadzie z GOL twórca mówił, że C2D (nie ważne jaka wersja) jest najlepszy do grania w Wiedźmina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:49, Mr. Cin napisał:

czyli jak mam core 2 duo - 1.8 to powinno być okej?

nie, nie ma szans:) Polecam tetrisa, ew. sapera, jak troche podkręcisz to Ci Mario pójdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:34, hunter22 napisał:

Piszą o tym, że im niższe wymagania tym lepiej nie miałem na myśli tego by te wymagania były
dostosowane do potrzeb ludzi ze sprzętem "średniowiecznym".


Wcale tak tego nie odebrałem .Chodziło mi głównie o to , że przed nową produkcją stoją pewne zadania z których jedno , to fajna , moderna grafika.Spora część graczy tego oczekuje i raczej trudno zrezygnować z tej grupy.Za duże wymagania spowodują , że część osób zagra w jakąś grę później , ale raczej zagra.Za słabe wymagania i co za tym idzie , słabszy wygląd grafiki , może spowodować , iż niektórzy nigdy po tytuł nie sięgną , zwłaszcza gdy zostanie opisany w wielkich serwisach jako nie spełniający nowoczesnych standardów.Dlatego dość logiczne jest tworzenie gry z myślą o topowym sprzęcie i przy założeniu , że nie wszyscy od razu sobie pograją.Trzeba pamiętać , iż produkcja nowego , coraz szybszego sprzętu i nowych gier , to dwie współnapędzające się branże , które muszą ze sobą współpracować i dają sobie nawzajem zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej strony można ściągnąć już fragment nowego oficjalnego gameplay''u z gry.Cały materiał będzie można obejrzeć na gamespot.com. Zapraszam na Thewitcher.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:51, Bartek 93 napisał:

> czyli jak mam core 2 duo - 1.8 to powinno być okej?
nie, nie ma szans:) Polecam tetrisa, ew. sapera, jak troche podkręcisz to Ci Mario pójdzie!


widzę że się nie znasz, ja normalnie gram w GTA2 na full detalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować