Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

>bo z tego co widze

Dnia 19.09.2007 o 11:29, castlerock napisał:

to tylko grafa w nowych grach idzie do przodu obecnie. nic wiecej.
pozdr.


W 100% sie z tobą zgodzę. ja teraz gram dużo w starsze pozycje. Jak miałem naprawdę badziewnego kompa(P 166; 16 MB RAMu, 2 MB RAMu na karcie graficznej, dysk 1GB) to nawet te najgorsze gry mi nie chodziły. Teraz jak w nie gram i czasami w te najnowsze to wole jednak te starsze(no może nie aż tak stare) Ale taki Homeworld 2 to fajna giera. Przynajmniej ma jakąś konkretna fabułę. I ma przede wszystkim grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nowe gry stawia przede wszystkim na wygląd nie na fabułę a co za tym idzie jakość. To tak samo jak z laskami. Patrzysz, jakaś fajna blondyna. Wszystkie gabaryty jak trzeba. Ale głupia i pusta lalunia, taka laska na raz i nic potem. A się liczy wnętrze, tak samo z grami.
Uuu fajna grafa to i gra git. A tu lipa... Nie ma jak to stare pozycje, Diablo I i II, Baldurs Gagte i I i II, Gothic itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 17:48, Łeber napisał:

Ja na to liczę. I się moim skromnym zdaniem na to zanosi :P



no było by ciekawie i też na to liczę :)Kto wie może Wiedźmin będzie inspiracją dla innych powstających gier no ale to tylko gdybania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 17:46, Gall historyk napisał:

Ciekawe czy właśnie o Witcherze za ileś lat będziemy mówili "Aaa stara dobra gierka,klasyka
gatunku":)


Jak panowie z CDP się wykażą to kto wie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 17:46, Gall historyk napisał:

Ciekawe czy właśnie o Witcherze za ileś lat będziemy mówili "Aaa stara dobra gierka,klasyka
gatunku":)

Ja wiem ... na pewno dobra gra będzie, ale czy że klasyk... Napewno będziemy wracali doniej kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie nasze gdybanie typu. Gdyby baba miała wąsy była by wojewodą. Ale wszystko zanosi się na coś w stylu Gothic''a który jest już klasyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś ciekawego dla spragnionych Wiedźmina :)
"Obiecany gameplay na 99% (ten jeden procent to tak na wypadek gdyby niebo zwalilo sie nam na głowę ;)) pojawi sie w tym tygodniu!" - fragment posta Dziada z oficjalnego forum Wiedźmina. Fajnie, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:27, Magwisienka napisał:

Mam coś ciekawego dla spragnionych Wiedźmina :)
"Obiecany gameplay na 99% (ten jeden procent to tak na wypadek gdyby niebo zwalilo sie nam
na głowę ;)) pojawi sie w tym tygodniu!" - fragment posta Dziada z oficjalnego forum Wiedźmina.
Fajnie, nie? :)


tak zdecydowanie fajnie no to czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:21, Łeber napisał:

To takie nasze gdybanie typu. Gdyby baba miała wąsy była by wojewodą. Ale wszystko zanosi się
na coś w stylu Gothic''a który jest już klasyką.


Wiem, że to gdybanie, ale przejrzyj posty w tym temacie. Większość z nich to gdybanie. Bo co pozostaje fanom wiedźmina zrobić, gdy gra się jeszcze nie ukazała? Gdybać i czytać książki Sapkowskiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:17, YarpenZirgin napisał:

hehe, ale jak wybierzesz hard to już dalej nie jest tak fajnie:) Pierwsza walka w I akcie i
LOAD GAME;)


Może nie będzie tak źle... Ja oczekuję zróżnicowanego poziomu trudności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:10, fish13 napisał:

W internecie znalazłem jakiś nowy reportaż o Wiedźminie. Tylko jedynym problem jest to że jest
po czesku, a ja nic praktycznie nie kumam, jeżeli byłby ktoś miły to mógłby to przetłumaczyć.
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24077&r=top

Szoka że nie znam czeskiego :( Ale ten poziom trudności super wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:17, YarpenZirgin napisał:

hehe, ale jak wybierzesz hard to już dalej nie jest tak fajnie:) Pierwsza walka w I akcie i
LOAD GAME;)

Moze i tak ale gra bedzie ciekawsza :) wazne ze wiedźmin ma super system walki , czytalem o nim duzo i tu ciekawostka jest ponad 250 combosów lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Hehehe. Z grami jak z laskami najlepiej jak są i mądre chodziarz trochę i ładne nawet. Gra jest hitem przeważnie wtedy gdy nie grzeszy grafika i ma zajebistą grywalność. To wtedy jest hit mur beton. Nie wiem czy z tymi laskami do dobre porównanie ale zawsze jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować