Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 11:12, Baluk25 napisał:

Mam małe pytanie...gdzie się znajdują savy do tej gry?


Poszukaj w moich dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

a) Odpowiedzi udzieliłem i nie naskoczyłem na tego kto zadał pytanie - jemu udzieliłem rady i zgodzisz się chyba, że dobrej.
b) Na stronie tutaj może być do 50 postów (wystarczy zapisać tak w ustawieniach), więc przeszukanie 20 - 30 to nieco mało, nieprawdaż? Zazwyczaj ostatnie parę godzin. Poza tym za pomocą opcji Znajdź (Ctrl-F) którą każda przeglądarka internetowa posiada, można przeszukać ostatnie 10 - 20 stron tematu o wiele szybciej niż przeczytać te 20 -30 postów.
c) Google, lycos, yahoo itd. działają niemal zawsze prawda?

Odrobina samodzielności nikomu nie zaszkodzi. Pouczanie ludzi którzy jej wymagają to wg mnie znak naszych czasów = pobłażanie ludziom, którzy oczekują że się im wszystko "należy".

@ Bumber

Fakt: FAQ by się przydało. Szczrze mówiąc dziwię się, że na forum gdzie jest tak wiele tematów idących w tysiące postów nie ma opcji proszenia admina o np. podpięcie postu zawierającego często poszukiwane informacjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:54, Joannita napisał:

Ja zabijam wilki i z nich wątroby nie pozyskuj. jedynie skórę i kły bestii. A zielonej pleśni
nie wiem czemu ale zebrać nie mogłem, a książkę już przeczytałem i zielarstwo mam. Ale niedługo
pójdę do kanałów i zobaczę.



A masz wpis o składniku wątroba bestii? Może musisz przeczytać odpowiednią książkę (powinien mieć jąantykwariusz w II Akcie)? Lub może wykup talent zwiększający pozyskiwanie składników.

Nie wszyskie potwory dają pełen zestaw składników, ale u mnie w trzech grach większość wilków na bagnach dawała wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:30, MarcusBrutus napisał:

b) Na stronie tutaj może być do 50 postów (wystarczy zapisać tak w ustawieniach), więc przeszukanie
20 - 30 to nieco mało, nieprawdaż? Zazwyczaj ostatnie parę godzin.


Zdarzało się że w tym temacie w ciągu paru godzin przybywała grubo ponad setka postów, a zanim się człowiek przez nie przegryzł zostało już dopisanych kilkanaście kolejnych. Czytanie tego wszystkiego nie każdemu przypadnie do gustu.

Dnia 05.01.2008 o 11:30, MarcusBrutus napisał:

Poza tym za pomocą opcji
Znajdź (Ctrl-F) którą każda przeglądarka internetowa posiada, można przeszukać ostatnie 10
- 20 stron tematu o wiele szybciej niż przeczytać te 20 -30 postów.


Tu masz rację choć nie zawsze to działa, wyszukujesz w ten sposób tylko słowo-klucz, bez możliwości sprawdzenia treści wypowiedzi. Jeśli szukasz słowa "Raymond" a ktoś w swoim poście pytał się o "detektywa" to nie znajdziesz tego czego szukasz...

Dnia 05.01.2008 o 11:30, MarcusBrutus napisał:

c) Google, lycos, yahoo itd. działają niemal zawsze prawda?


Też racja. Ale po to jest ten temat żeby zadawać w nim pytania związane z grą Wiedźmin. Odsyłać kogoś do wyszukiwarek zewnętrznych powinno się dopiero wtedy jeśli odpowiedzi nie znajdzie tutaj a nie na odwrót.

Dnia 05.01.2008 o 11:30, MarcusBrutus napisał:

Odrobina samodzielności nikomu nie zaszkodzi. Pouczanie ludzi którzy jej wymagają to wg mnie
znak naszych czasów = pobłażanie ludziom, którzy oczekują że się im wszystko "należy".


Jak wyżej pisałem ten temat jest dla tych którzy szukają pomocy związanej z grą Wiedźmin, jeśli mają związany z nią problem to właśnie tutaj powinni szukać odpowiedzi. Równie dobrze mógłbyś napisać że zamiast się o coś pytać powinni sami znaleźć rozwiązanie.
Swoją drogą co do ludzi którzy uważają że się im wszystko "należy", jest różnica pomiędzy kimś kto prosi o odpowiedź a kimś kto żąda odpowiedzi. Zapewniam Cię że tej drugiej osobie też raczej bym nie pomógł.

Dnia 05.01.2008 o 11:30, MarcusBrutus napisał:

Fakt: FAQ by się przydało. Szczrze mówiąc dziwię się, że na forum gdzie jest tak wiele tematów
idących w tysiące postów nie ma opcji proszenia admina o np. podpięcie postu zawierającego
często poszukiwane informacjie.


Możesz o to poprosić moderatora. Tyle że najpierw musiałbyś takie FAQ zmontować (najlepiej używając linków do postów z odpowiedziami bo inaczej taki przypięty post miałby parę stron objętości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:42, Asthariel napisał:

Przed chwilą przeszedłem grę na hardzie bedąc neutralny , 34 level. Finałowa walka była trochę
za łatwa . Czekam na sequel.


Ta gra nie jest jakoś wybitnie trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:06, HMRpG_MODED napisał:

W tym sęk że są uniewinnieni

A rozmawiałeś z nimi ???? Jaki miałeś wynik w Anatomii zbrodni ????

Kraju92
Ta gra tylko na trudnym dostarcza prawdziwych emocji. Na dodatek to i ja czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:42, Asthariel napisał:

Przed chwilą przeszedłem grę na hardzie bedąc neutralny , 34 level. Finałowa walka była trochę
za łatwa . Czekam na sequel.


No też tak sądzę. Ale mnie już bardziej Azar Javed był trudniejszy nawet jeśli Berengar by pomagał lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 12:04, Meykan napisał:

No też tak sądzę. Ale mnie już bardziej Azar Javed był trudniejszy nawet jeśli Berengar by
pomagał lub nie.


Jedyne co sprawiało problem to wypasiona Bestia na początku,a potem była łatwizna,może tylko własnie z Azarem było troszeczkę trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miełaem problemy z Bestią , Azarem , i walką w szpitalu polowym , bo nie miałem wcześniejszego save , a miałem mało enerii , więc quen , jaskółka , ignie , puszczyk , quen itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:25, Robert'cik napisał:

>Na dodatek to i ja czekam.

To będzie dodatek?

Coś tam kiedyś chodziły słuchy że mają się za dodatek zabrać, ale to niepotwierdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:25, Robert'cik napisał:

>Na dodatek to i ja czekam.

To będzie dodatek?


Gdzieś kiedyś nawet wspominano że za półtora roku ma być Wiedźmin 2... Ale na oficjalne informacje musimy poczekać, aż zapowie je CDP Red...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem w II akcie.

chcę zrobić qest poboczny " Rozpoznanie bojem " chciałbym się opowiedzieć po stornie zakonu i Zygfryda jednak nie mogę go znaleźć o żadnej porze dnia. gdzie on się podziewa?

dodam, że kuroliszka zabijałem razem z nim więc powinien czekać koło bramy na groblę a go tam nie ma
nie ma go też na posterunku

więc gdzie jest?

P.S czy opowiedzenie się za przeciwną stroną jest równoznaczne z jakimiś konsekwencjami później?
proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:56, Noobio napisał:


Zygfryda możesz znaleźć teraz na bagnach, chyba na południe od gaju druidów :P
A opowiedzenie się po którejś ze stron, lub ''stanie pośrodku'', ma wpływ na pewne wydarzenia i zakończenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:56, Noobio napisał:

witam

mam pewien problem w II akcie.

chcę zrobić qest poboczny " Rozpoznanie bojem " chciałbym się opowiedzieć po stornie zakonu
i Zygfryda jednak nie mogę go znaleźć o żadnej porze dnia. gdzie on się podziewa?

dodam, że kuroliszka zabijałem razem z nim więc powinien czekać koło bramy na groblę a go tam
nie ma
nie ma go też na posterunku

więc gdzie jest?

Jest na bagnach, spotkasz go koło przesieki, nie daleko gaju druidów.

Dnia 05.01.2008 o 12:56, Noobio napisał:

P.S czy opowiedzenie się za przeciwną stroną jest równoznaczne z jakimiś konsekwencjami później?
proszę o pomoc

Spoiler
Jeszcze nie ma żadnych konsekwencji, dopiero później będziesz musiał opowiedzieć się za którąś ze stron, bezpowrotnie.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jest na bagnach, niedaleko gaju druidów. Mam pytanko, to on atakował z tobą kuroliszka, czy odganiał utopce ?? Bo mi się zdaje że on chyba ginie jeśli atakuje z nami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:05, Joannita napisał:

>
Jest na bagnach, niedaleko gaju druidów. Mam pytanko, to on atakował z tobą kuroliszka, czy
odganiał utopce ?? Bo mi się zdaje że on chyba ginie jeśli atakuje z nami ???


ja przejalem na siebie uderzenia kuroliszka a on pomagal mi go ubic wiec przezyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo mi się zdaje że on chyba ginie jeśli atakuje z nami ???
Chyba nie ginie, bo kto by nam otworzył wyjście z kanałów do wyzimy klasztornej.
Nawet gdy padnie Zygfryd podczas walki z kuroliszkiem to po ukatrupieniu potwora wstaje, jak by nic mu się nie stało. Tak samo jest z Abigail podczas walki z bestią, nie ginie chociaż byśmy się starali, wyjątkiem jest Berengar podczas walki z Azarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:05, Joannita napisał:

>
Jest na bagnach, niedaleko gaju druidów. Mam pytanko, to on atakował z tobą kuroliszka, czy
odganiał utopce ?? Bo mi się zdaje że on chyba ginie jeśli atakuje z nami ???


Zygfryd jest nieśmiertelny, nie da się go zabic podczas tej walki, podczas kolejnych zresztą też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować