Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 12:00, Furion III napisał:

Czytając poprzednie posty, mam pytanie - Bedzie można ściągnąć te poprawki z internetu
za opłatą tak? Czy trzeba będzie kupować nową grę z tymi poprawkami już?


Będzie można pobrać te poprawki z internetu za DARMO zakładając że masz zarejestrowanego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:48, Falconer napisał:

Ale warunkiem jest posiadanie oryginalnej pierwszej wersji. ;)


No tak żeby zrobić UPDATE musisz mieć podstawkę... Bo czegoś ten update musisz robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:24, Satruss napisał:

> Ale warunkiem jest posiadanie oryginalnej pierwszej wersji. ;)

No tak żeby zrobić UPDATE musisz mieć podstawkę... Bo czegoś ten update musisz robić
:P

Ano. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:36, lord0 napisał:

ponawiam pytanie, jak sprawdzic jaki patch jest zainstalowany ?

uruchom pierwsze menu - to windowsowe [dwuklik na ikonę], kliknij na "instrukcje". na początku pliku tekstowego masz napisane, który patch masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:45, szypek26 napisał:

> Ale z drugiej strony patrząc tyle nowego za darmo ?? a ER też będzie droższa od
edycji
> standard w obecnej chwili.
masz na myśli to, że będzie kosztować 90-100zł czy więcej?


napewno cuś koło stówki a wiedźmina można kupić już za 60 zł nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na heretyka, ale w Wiedźmina jeszcze nie grałem, i nie zamierzam do połowy września, kiedy to ukaże się Edycja Rozszerzona. Po prostu pragnę, aby moj pierwszy kontakt odbył się z produktem finalnym, pozbawionym błędów i umożliwiającym czerpanie 110% przyjemności z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:17, BloodmaD napisał:


Niestety to jest niemożliwe. Żadna gra nie jest pozbawiona błędów, a w szczególności The Witcher. Orzygotuj się że jednak coś Ci uprzykrzy rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy pudełko z wersji update zmieści się do pudełka z kolekcjonerki...

Joannita -> ale przez rok roboty to mogliby większość jednak poprawić... Choć takie błędy, jak miecz bronią dystansową choćby w stylu grupowym, to bug, który nie zniknie raczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Zwracam się z serdeczną prośbą. Otóż, zamierzam dać jeszcze jedną szansę Wiedźminowi, który, no cóż, znudził mnie. Pragnę tylko rozpocząć grę z najnowszym patchem, który obniża czas ładowania się lokacji. Który to jest ?
Z góry thx za odpowiedź, pozdrawiam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch do Wiedźmina ma numerek 1.3
Ale ja myślę że lepiej poczekać do wydania Edycji Rozszerzonej bo ona posiada ogromne poprawki.

Ci którzy już mają wiedźmina będą mogli zrobić ten cały update ale będą musieli dopłacić 19.99 o czym już zapewne wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:39, Meykan napisał:

Ci którzy już mają wiedźmina będą mogli zrobić ten cały update ale będą musieli dopłacić
19.99 o czym już zapewne wiesz.


albo sciagnac update2ER za darmo - nie wprowadzaj w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:34, Probos napisał:

Witam !
Zwracam się z serdeczną prośbą. Otóż, zamierzam dać jeszcze jedną szansę Wiedźminowi,
który, no cóż, znudził mnie. Pragnę tylko rozpocząć grę z najnowszym patchem, który obniża
czas ładowania się lokacji. Który to jest ?


1.3
tez tak mialem, ze Wiedzmin mi sie znudzil - na poczatku III aktu w sumie (gralem po premierze jakos), calkiem niedawno mialem troche wiecej wolnego czasu i dalem mu jeszcze jedna szanse - no i mnie wciagnelo... ukonczylem i mam zamiar w przyszlosci ukonczyc ponownie - ale to moze za rok :)
w kazdym razie warto dac druga szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w tej grze ale w stalkerze jest sztuczna iteligencja chodza jak chce a nawet jak widzisz wroga zapiszesz gre i wiesz ze on jest w tym opuszczonym domku i wczytasz gre top go tam nie bedzie (moize sie tak zdazyc) ((przyznaje nigdy tego nie widzialem -- moze to chwyt reklamowy)) a w cudownym bo naszym wiedzminie postacie tez sie tak zachowuja czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie ma ich w dwóch miejscach naraz (np. możesz ją spotkać w domu i w pracy, w każdym czasie), łażą też sobie po mieście za własnymi sprawami. a rozmowy przechodniów (słychać je jak przechodzisz obok) są boskie ^^ niemniej np. ceglarze w wiosce ceglarzy jakoś tylko łażą dookoła dołów z gliną :P
nie ma w W. nic super-wymyślnego, ale NPC są jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zdobyc litanię św. Grzegorza? Bo jestem w tej krypcie, zabiłem strzygę ale nie wiem jak to zrobic. Kopia legendy dużo mi nie mówi:/ A jak dam żeby wskazywało na mapie to mam na kamień drogi w krypcie, ale nie wiem co tam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować