Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 09:26, Chlorofil napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy poradnik z wersji pierwszej Wiedźmina różni się coś w tej
najnowszej wersji z PK ?

Różni się przede wszystkim poprawiono błedy ortograficzne i literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. No nie mogę odzyskać tego hasła ;/ Możliwe jest, że konto zostało usunięte? Bo dość dawno je założyłem. Ale wtedy chyba mógłbym jeszcze raz zarejestrować grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:39, Lfdracon napisał:

Dla mnie ani trochę śmieszne, nie wzbudza to we mnie nawet politowania. Czuję się zażenowany
ludzką pazernością.

A co to taka nowość dla was, że sprzedaje się witryny internetowe nawet te o grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:45, Lfdracon napisał:

> A co to taka nowość dla was, że sprzedaje się witryny internetowe nawet te o grach?

Tak.

Muszę Cię rozczarować ten precedens ma miejsce od bardzo dawna nie wiem czy nie sprzedawali tej drugiej witryny thewitcher.net czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Gdy chcę zainstalować Edycję Rozszerzoną pojawia mi się komunikat, że muszę zarejestrować grę, a gdy chcę zarejestrować grę, to pojawia mi się taki błąd: "Musisz być zalogowany by móc korzystać z tej funkcji. Włącz obsługę cookies w przeglądarce Internet Explorer". Co jest? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 21:07, Oloninho napisał:

Cholera. Gdy chcę zainstalować Edycję Rozszerzoną pojawia mi się komunikat, że muszę
zarejestrować grę, a gdy chcę zarejestrować grę, to pojawia mi się taki błąd: "Musisz
być zalogowany by móc korzystać z tej funkcji. Włącz obsługę cookies w przeglądarce Internet
Explorer". Co jest? ;/

No to włącz obsługę cookies :p Narzędzia/prywatność i przesuwasz suwak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś hmm, statystyka porównawcza? :O IMO fan powinien spróbować chociaż dwa razy, trzy to optymalna ścieżka - i zmieniać ścieżki fabularne. No chyba że ktoś maniaczy i Legendarnego Wieśka wbija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam. Jakieś pytanie musiałem zadać by się wkręcić w temat Wiedźmina na forum gram.pl. Ja oczywiście jestem fanem tej gry i przeszedłem ją 2 razy. Każdy raz to inna ścieżka. Nie kończyłem tej gry tylko na drodze neutralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żałuj, najbardziej wiedźmińska kanonicznie i nieco bardziej zabawna :D Nie dość że wiejemy przed zaogniającymi się konfliktami to jeszcze robi dla nas Kalkstein i Jaskier z ulga przytakuje że faktycznie, dalej jesteśmy Starym Dobrym Geraltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 00:34, Ostrowiak napisał:

żałuj, najbardziej wiedźmińska kanonicznie i nieco bardziej zabawna :D Nie dość że wiejemy
przed zaogniającymi się konfliktami to jeszcze robi dla nas Kalkstein i Jaskier z ulga
przytakuje że faktycznie, dalej jesteśmy Starym Dobrym Geraltem.

Jakoś tak właśnie nie chcę kończyć gry na neutralnej drodze. Jak dla mnie to nie pasuje Geraltowi, że nie miesza się do problemów politycznych Temerii. Musi dokonać wyboru. Ja zawsze wolę, żeby elfy wygrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 01:32, Piter_Fersin napisał:

OK no to pytanie czy czytałeś ksiązki ?? Bo Geralt właśnie taki był w książkach, nie
mieszał się do polityki.

Wiem, że Geralt był taki co się nie mieszał do polityki, zwróć uwagę na treść mojego poprzedniego posta i jest tam użyte słowo "jak dla mnie to nie pasuje" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, wiecie czy można jeszcze ściągnąć to rozszerzenie do wersji podstawowej? Czy jak się chce rozszerzoną to trzeba kupić rozszerzoną ''fabrycznie''? [Polonistów serdecznie przepraszam za powtórki ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować