Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 19:59, hagen321 napisał:

mam pytanie bo ja EK będe miał topiero jutro ci co dostali EK to macie kolorowe instrukcje
poradnik itp????

Jest poradnik, instrukcja, materiały dodatkowe i opowiadanie. Nawet koszulkę dali. Słowem: jest wszystko to, co w edycji podstawowej. Tylko na dodatki EK trzeba jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:59, hagen321 napisał:

mam pytanie bo ja EK będe miał topiero jutro ci co dostali EK to macie kolorowe instrukcje
poradnik itp????

Jest płyta z grą, ścieżka dźwiękowa, materiały dodatkowe, instrukcja, poradnik, opowiadanie Sapkowskiego, katalog partnerski :), karta rejestraci z 40wpln (to moim zdaniem ostre przegięcie, gra za 200zł i tylko 40wpln) no i koszulka, no i oczywiście tekturowe pudełko w które jest to wszystko zapakowane.
A i jeszcze rachunek za grę na 199zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi płynnie na adm 2600+, 1,5 gb ram, gf6600gt. w 1024x768 i przy wysokich detalach(bez wygładzania powierzchni). jedynie filmy nieznacznie przycinają.
co do rozwoju postaci, to na początku jest taka mnogość mozliwości, że nie wiadomo co rozwijać. wydaje mi sie, ze trzeba trochę równoważyć. ważne jest rozwijanie zdolności związanych z walką, ale też alchemia i wiedźmińskie znaki mają tez duże znaczenie (zwłaszcza w walce grupowej).
gra ma świetny klimat, dzięki dialogom, muzyce oraz grafice. ta może nie jest powalająca (to nie crysis). jednak lokacje i poszczególne pomieszczenia są świetnie zaprojektowane z dużą dbałością o detale, które wpływają na realizm rozgrywki.nie ma tutaj schematyczności i sterylności. przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko że koszulka nie jest w EP mam nadzieje że mape przyślą z dodatkami ale powinna już byc no cóż miałbym dziś wiedzmina EK ale odesłali przesylki spowrotem i ale dzwoniłem do gram.pl i jutro mam dostać przesyłke zobacze czy gra jest rzeczywiście warta 200zł.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Filmik z intro (pierwszy raz widzę go w całości) poprostu wgniata w fotel. Aż mi się włos zjeżył na głowie w kilku momentach. Jest klimatyczny i świetny muzycznnie. Powiem że to najlepsze intro jakie kiedykolwiek widziałem, nawet intra blizarda tak mnie nie zachwyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... niech ten kurier sie pośpieszy...

A co do Wiedźka: proszę o dwie informacje, mianowicie czy w grze jest możliwość tworzenia mikstury lewitacji i czy są jakieś ukryte sekrety? (strasznie mnie rajcuje odkrywanie znajdziek i odblokowywanie bonusów)

Mychaa: Jak śmiesz tak perfidnie ludzi katować? Ja je sobie obejrzę za jakiś miesiąc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:13, jaceloth napisał:

mi chodzi płynnie na adm 2600+, 1,5 gb ram, gf6600gt. w 1024x768 i przy wysokich detalach(bez
wygładzania powierzchni). jedynie filmy nieznacznie przycinają.
co do rozwoju postaci, to na początku jest taka mnogość mozliwości, że nie wiadomo co rozwijać.
wydaje mi sie, ze trzeba trochę równoważyć. ważne jest rozwijanie zdolności związanych z walką,
ale też alchemia i wiedźmińskie znaki mają tez duże znaczenie (zwłaszcza w walce grupowej).

gra ma świetny klimat, dzięki dialogom, muzyce oraz grafice. ta może nie jest powalająca (to
nie crysis). jednak lokacje i poszczególne pomieszczenia są świetnie zaprojektowane z dużą
dbałością o detale, które wpływają na realizm rozgrywki.nie ma tutaj schematyczności i sterylności.
przynajmniej na razie.


Nie wierze ze ci chodzi plynnie. Zalezy co rozumiesz przez plynnosc. Jak biegasz przez pola w 1 akcie to ci sie nie doczytuje (skacze)? Sorki, ale to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:39, Flagun napisał:

wybierz 100% wojownika wg mnie animacja walki mieczem wygląda cudownie ;)


To znaczy, mam pominąć alchemię i znaki ? To chyba nie jest najlepszy pomysł :/ Myślałem nad rozwijaniem głównie znaków i stylu szybkiego stulu walki. Z drugiej strony ciężko cokolwiek planować bo nie wiadomo ile rzeczy będzie można do jakiego poziomu rozwinąć. Inaczej mówiąc, ile punktów w sumie jest do zdobycia przez całą grę ( mniej więcej ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dostać od kuriera swój standardowy egzemplarz Wiedźmina, ale nie było nikogo w domu, kto mógłby odebrać przesyłkę. Natomiast jutro gry nie dostanę, bo kurier poinformował mnie, że zleceniodawca kazał wstrzymać wszystkie zlecenia.

Mógłby ktoś mi to wyjaśnić? Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:24, hagen321 napisał:

ja chce moje EK mam nadzieje że jutro nie będzie problemów i dostane gre a jak tam wrażenia
z gry ????

zobacz kilka postow w tyl -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LeoDawid już mówiłem też tak miałem bo niektóre paczki zle zostały ponumerowane zadzwoniłem wyjaśniłem i jutro będe miał EK {bo okazało się że moja paczka jest w porządku } może twoja nie jest wiem że u mnie została sprawa wyjaśniona zaczekaj do jutra może ci przyjdzie mi powiedzieli że mi przyślą jutro na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:27, hagen321 napisał:

LeoDawid już mówiłem też tak miałem bo niektóre paczki zle zostały ponumerowane zadzwoniłem
wyjaśniłem i jutro będe miał EK {bo okazało się że moja paczka jest w porządku } może twoja
nie jest wiem że u mnie została sprawa wyjaśniona zaczekaj do jutra może ci przyjdzie mi powiedzieli
że mi przyślą jutro na 100%.


Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:28, Zagul napisał:

To jest najlepszy sposób zadzwonic spytać i już, a nie panikować.


Zadzwonić można do 18:00, a informację dostałem o 19:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem popraiwe czterogodzinnym maratonie.
Grafa - piękna. Intro - wgniata w fotel.
Ale trzeba się uczyć ;(
Zrobiłem jednego screena - IMO pięknego (xD).
Wydaję mi się, że jest on zrobiony w miejscu (dokładnie!), gdzie przedstawiano warunki pogodowe (filmiki z E3).
Identyczny brzeg po prostu. Niestety, nie da się go zamieścić (jakiś błąd serwera mi wyskakuje :/)...
I jeszcze jedno - fabuła, muzyka, grafika i dubbing zmiatają (90% podkładów głosowych IMO jest bardzo udanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienem pytać o wymagania ale muszę to zrobić
Czy pójdzie mi na takim konfingu :
Athlon X2 3800+
1 GB RAM
GeForce 6150 GT ( karta zintegrowana , ale działają na niej Gothic 3 średnie detale i TDU też średnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować