Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 22:36, piecia997 napisał:

Takie pytanie - kolega chce kupić WiC Complete w polskiej wersji ale podobno dubbing
jest żenujący. Da się zmienić z polskiego języka na angielski normalnie przy instalce
albo z menu? Albo podmieniając jakieś pliki? Sam mam angielską wersję więc nie mam o
tym pojęcia :D

Jak masz ENG to niech zainstaluje z Twojej płyty i wpisze własny klucz. Powinno zadziałać ale będzie miał tylko samą podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Soviet Assault jest 6 misji. Niedawno kupiłem World in Conflict Complete Edition,czyli podstawka + dodatek.Nie można wybierać w co się chce grać.Gra stanowi jeden ciąg wymieszanych ze sobą misji.Dotychczas rozegrałem 3 misje i rozpocząłem 4-tą.Gra w tej wersji gra rozpoczyna się od SA,potem są dwie z podstawki i znowu dodatek.W SA oprawa audio-wideo identyczna jak w podstawce,tylko dziwnie słucha cię głosów z rosyjskim akcentem.W końcu w podstawce Amerykanie mówili czysto po polsku :-).Nie wiem jak będzie dalej z dodatkiem,ale pierwsza misja nawet była nawet fajna,dosyć prosta i szybka.To tyle pierwszych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: wie ktoś jak się nazywa muzyka w tle na filmiku w World in Conflict na którym Amerykanie wracają do NJ i są ostrzeliwani z rakiet? Ten na którym zderzają sie dwa helikoptery i żołnierze wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:48, Hell_Knight napisał:

Pytanie: wie ktoś jak się nazywa muzyka w tle na filmiku w World in Conflict na którym
Amerykanie wracają do NJ i są ostrzeliwani z rakiet? Ten na którym zderzają sie dwa helikoptery
i żołnierze wypadają.


Audioslave - Shadow On The Sun z ich pierwszej płyty.
http://www.youtube.com/watch?v=2zhSRNFeQpM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:08, piecia997 napisał:

> Pytanie: wie ktoś jak się nazywa muzyka w tle na filmiku w World in Conflict na
którym
> Amerykanie wracają do NJ i są ostrzeliwani z rakiet? Ten na którym zderzają sie
dwa helikoptery
> i żołnierze wypadają.

Audioslave - Shadow On The Sun z ich pierwszej płyty.
http://www.youtube.com/watch?v=2zhSRNFeQpM



Dzieki ziom. Masz u mnie piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:55, Los_Emilos napisał:

Wie ktoś jaki ma tytuł piosenka która przygrywa w tle kiedy skończyliśmy grę, miasto
zdobyliśmy a jeden żołnierz włączył właśnie radio?

"Everybody wants to Rule the World" - Tears for Fears.

Chyba o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 20:39, Laska-z-Polski napisał:

> Wie ktoś jaki ma tytuł piosenka która przygrywa w tle kiedy skończyliśmy grę, miasto

> zdobyliśmy a jeden żołnierz włączył właśnie radio?
"Everybody wants to Rule the World" - Tears for Fears.

Chyba o to ci chodzi.


Here I Go Again - Whitesnake. chyba to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - na wersję premierową WiC mam ściągnąć tylko patch 1.011 czy może najpierw patch 1.000 >> 1.010, a dopiero potem 1.011? Czy może jeszcze jakąś inną konfigurację patchy mam zastosować na świeżą instalkę?

I może trochę nie pasujące do tematu pytanie, ale czy SA wydana w Polsce jako osobny dodatek w osobnym pudełku ma pełną polską wersję językową czy kinową? I czy pasuje ona stylistycznie do polonizacji z podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw instalujesz patch 1.010 potem 1.11. SA jest wydane i jako osobny dodatek po ok 50zł, jest też wersja podstawka + dodatek za ok 100. Spolszczenie kinowe. W PL wydaje ją Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem World in Conflict. Według mnie to całkiem fajna gra :) Moim zdaniem do jej plusów można zaliczyć:
- akację. Na moim monitorze cały czas coś się działo: a to komuny wysyłali jakiś oddział do obrony punktów dowodzenia, a to jakiś batalion prosił o wsparcie. Słowem: człowiek jest cały czas zarobiony ^^
- wybuchy, strzały itp. (czyli grafika i efekty specjalne) Napalm, czy nalot dywanowy nie tylko mogą zdziałać cuda podczas misji, ale także zachwycały mnie swoim wyglądem. Na końcach niektórych zadań, miałem już wyburzone całe miasta, i spalone okoliczne lasy.
- fabułę i przerywniki filmowe. No tu niektórzy pewnie będą ze mną dyskutować, ale to nic :) Naprawdę, zaciekawiły mnie losy porucznika Parkera (jak dobrze pamiętam to chyba właśnie ten stopień posiadał) a jeszcze bardziej Bannona. ( ta

Spoiler

masakra cywilów w Rosji

czy też
Spoiler

poświęcenie się aby odpalić bombę atomową w tym miasteczku

) Fajnie też została wykonana ta retrospekcja – podobała mi się bardzo :)
- na plus można jeszcze zaliczyć bardzo dobrą pracę kamery i oczywiście system pomocy taktycznych i posiłków.
I teraz kilka małych minusików:
- nie ma bitew morskich. Oprócz tego, że walka cały czas trwa na lądzie, przydało by się jakieś urozmaicenie i walka na jakąś większą skalę na morzu.
- gra jest krótka. 14 misji ukończyłem w niecałe 13 godzin. Przydało by się ich trochę więcej. Tak gdzieś mi by wystarczało około 30 :) Zaznaczam, że nie wiem co nowego wprowadza ten dodatek. Jakąś dodatkową kampanię? Komunistów?
Na sam koniec tego małego podsumowania, mam małe pytanie odnośnie muzyki: Jaki kawałek leci podczas napisów końcowych (ten pierwszy) oraz przy filmiku z Statuą Wolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że nie wiem co nowego wprowadza

Dnia 09.07.2009 o 16:29, Elminster napisał:

ten dodatek. Jakąś dodatkową kampanię? Komunistów?
Na sam koniec tego małego podsumowania, mam małe pytanie odnośnie muzyki: Jaki kawałek
leci podczas napisów końcowych (ten pierwszy) oraz przy filmiku z Statuą Wolności?


Dodatek wprowadza właśnie misje komunistów, wplecione pomiędzy te z amerykanami na zasadzie "2 misje by USA a potem zmieniasz stronę i grasz1 misje komuchami" etc. Samem isjek omunistów są kapitalne, szkoda że nie grałeś od razu w całość bo niestety chcąc grać soldatami jeszcze raz trzeba powtarzać misje amerykanów, osobnej kampanii nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwy morskie dzisiaj ograniczają się praktycznie do wysłania kilku samolotów, czy wystrzeleniu pocisku manewrującego, więc zbyt ekscytujące to by nie były bitwy.
Np. Taki BGM-109 czyli Tomahawk, w wersji TASM czyli służącej do niszczenia celów na wodnych ma zasięg ok. 400km. Więc i odległości były by duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 16:40, igor8472 napisał:

Dodatek wprowadza właśnie misje komunistów, wplecione pomiędzy te z amerykanami na zasadzie
"2 misje by USA a potem zmieniasz stronę i grasz1 misje komuchami" etc. Samem isjek omunistów
są kapitalne, szkoda że nie grałeś od razu w całość bo niestety chcąc grać soldatami
jeszcze raz trzeba powtarzać misje amerykanów, osobnej kampanii nie ma...

Misje USA raczej jeszcze raz bym przeszedł, bo jakoś mi się podobały i wsysały mnie. A te misje znajdują się najczęściej na tym samym/podobnym terenie?
EDIT: Rumcajsev
No może masz rację, ale jednak statkami z miłą chęcią bym popływał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować