TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2005 o 16:28, KrzysztofMarek napisał:

Zdrówko nasze i Pań Szowinistek też ;)

Nio, czaszka czy czarka? Co p. Brygadzista życzy sobie ? ;-) Zacny truneczek, zacny.. odstany i odleżakowany.:]
A Demonice Piekielne.. Demonice mogą co najwyżej spoglądać z portretów. :P ;-) I posprzątaćszkło.. jesli zbyt późno wpadną:x Znaczy zajrzą. ;-)
Zdrówko. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 23:37, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> Widzę że
> płeć silniejsza wymordowała piękniejszą.Ale co mi tam skora nasza to także moja!

No wiesz! Krzywdy żeśmy żadnej Szowinistkom nie uczynili, jeno Loże żeśmy zajęli. Broniąc się pułapki żeśmy pozastawiali
i w jedna Czarną Dziurę sama Tyhe wpadła a z Czarnej Dziury ucieczki nie ma. Ale cały kat lochu żeśmy Jej we władanie oddali,
salę patronacką zrobili a Tyhe nas swoim portretem zaszczycić raczyła. Obejrzyj waść dokładnie wątek, tam całą historię
z ilustracjami znajdziesz. Tylko loch z Czarną Dziurą omijaj, bo wpaść tam łatwo ale wyjscia już nie ma...
Zdrowie;)
Moaż cholera,niezłą gadkę.Co było z polskiego za recytowanie wierszy?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:04, Darkstar181 napisał:

> > > > /.../
> Moaż cholera,niezłą gadkę.Co było z polskiego za recytowanie wierszy?:))

O mnie Ci chodzi? Wlepili mi kiedys udział w Olimpiadzie, gdzie Panią Twardowską recytować musiałem, alem się po pierwszej rundzie wykpił. Z matematyki też się po pierwszej rundzie wykpiłem bo szkołę zmieniłem a w drugiej szkole już się nikt mnie nie czepiał, zresztą w tej drugiej to przynajmniej dwóch chłopaków i jedna dziewczyna (rodzeństwo!) znacznie lepsi byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:22, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > /.../
> > Moaż cholera,niezłą gadkę.Co było z polskiego za recytowanie wierszy?:))
O mnie
Ci chodzi? Wlepili mi kiedys udział w Olimpiadzie, gdzie Panią Twardowską recytować musiałem, alem się po pierwszej rundzie
wykpił. Z matematyki też się po pierwszej rundzie wykpiłem bo szkołę zmieniłem a w drugiej szkole już się nikt mnie nie
czepiał, zresztą w tej drugiej to przynajmniej dwóch chłopaków i jedna dziewczyna (rodzeństwo!) znacznie lepsi byli.

Ja z matmy w życiu bym sie nie dał.Mój kumpel z klasy startował to kiedy spojrzał na zadania chciał oddać,ale wstyd mu było.A z matmy,wcale nie najgorszy.

Panią Twardowską!? Toż to zbrodnia kazać to coś recytować! W ogóle zbrodnią jest kazanie recytowanie czegokolwiek na olimpiadzie.Tremy można dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:28, Darkstar181 napisał:

> > > > > > /.../
Panią Twardowską!? Toż to zbrodnia kazać to coś recytować!

>/.../
Niby racja. Niby, bo popatrz, jak to teraz procentuje w starciu z Szowinistkami. Z taką Panią Twardowską to sam Mefistofeles nie dał rady, a my z Szowinistkami wygrywamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:33, KrzysztofMarek napisał:


Niby racja. Niby, bo popatrz, jak to teraz procentuje w starciu z Szowinistkami. Z taką Panią Twardowską to sam Mefistofeles
nie dał rady, a my z Szowinistkami wygrywamy. :D


Wygrywamy i nawet dajemy sobie radę ;) Św. Augustyn chyba nam w tym nieco pomaga(dla niewiedzących był on szowinistą, kobiety uznawał równał z ziemią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:37, DEViANCE napisał:

> /.../

A portretu Tyhe, po namalowaniu którego malarz życie stracił, żeby już zadnej innej równie pieknego nie namalował pewnie nie chciało Ci się szukać? Ani sauny koedukacyjnej, Sali Patronackiej Tyhe Dobrze Wiszacej ani tez innych pewnie nie nie chciało Ci się zwiedzać? Szkoda, bo Daimon_Frey, Wielki Budowniczy, kawał dobrej roboty odwalił. Ale co ja Ci Będe opowiadał, lepiej sam poczytaj... ;D
P.S. Daimon_Frey, Wielki Budowniczy, nad Izbą Pamięci teraz pracuje, jak skończy, to i zwiedzanie bedzie łatwiejsze a i historia zrozumialsza...
Zdrowie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wznoszenia toastów końca nie widać. ;]
No ale bardzo dobrze, bo i ja moge się dołączyć. Tak więc zdrowie wszystkich!

A poniżej macie obiekt ostatnich rozmów. Troche spora, ale dzięki temu więcej osób się zmieści. ;]
Na Izbę Pamięci przyjdzie wam niestety trochę poczekać. Do tego czasu nikogo tam nie wpuszczam! A zwiedzanie zaczniemy w środę lub czwartek. Niestety jutro ciężki dzień mnie czeka. Tortury słowne od rana do wieczora, przydałby się jakiś ratunek.
Chyba musze się czegoś napić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2005 o 23:47, Fran napisał:

Nie przejmuj sie, każdy ma jakieś wady. ;)


A myślałem że jak będę stronił od alkoholu, to właśnie będę bez wad. :( ;)

Dnia 13.11.2005 o 23:47, Fran napisał:

A drzwiami próbowałeś? ;>


Przecież mnie znasz... Nie próbowałem. :) Ale dzięki za naprowadzenie, może w końcu dostanę się do tej osławionej sauny zanim toksyny zeżrą mnie od środka. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No nie teraz to przeginasz. Ja już dawno umieściłem tu piękne projekty loży, a ty teraz zamieszczasz tu jakieś nieudolne kopie moich pomysłów! Skandal, doprawdy.
PS. Nie zapominajcie kto Władzia załatwił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieudolne? Phi! Czuję się obrażony!
Spędzam całe godziny na pracy nad Lożą a tu przyjdzie ktoś taki i mu się nie podoba! Phi!
A Władzio już nie ma co tu szukać! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:37, DEViANCE napisał:

Św. Augustyn
chyba nam w tym nieco pomaga(dla niewiedzących był on szowinistą, kobiety uznawał równał z ziemią)


Czasami podejrzewam, że gdyby Sokrates otarł sie chodźby o chrześcijaństwo też zostałby świetym męczennikiem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:11, Arxel napisał:

Gdzie twoja brygada? :) Jeśli będzie trzeba stworzyć, to jestem pierwszym ochotnikiem na oficerskie stanowisko. :D


Obawiam sie że do tej brygady można wstąpić jak sie ma udokumentowane 250 % normy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale jeśli myślisz, że będe czytał prawie cały wątek to się mylisz :O) Nie jest to mój ulubiony, ale od czasu do czasu zajrzę, aby zobaczyć jak to wszystko idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 17:33, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > > /.../
> Panią Twardowską!? Toż to zbrodnia kazać to coś recytować!
>/.../
Niby
racja. Niby, bo popatrz, jak to teraz procentuje w starciu z Szowinistkami. Z taką Panią Twardowską to sam Mefistofeles
nie dał rady, a my z Szowinistkami wygrywamy. :D

Aha...a P. Twardowski.. dobra chłopaki powiem to wam pierwszym ale.. ciii..;-) Niedawno opowiedział mi swą - jakże smutnąhistorię. :(
Otóż Twardowski to dał "dyla" na Księżyc właśnie przed Panią Twardowską. ;-)
Gdzież on, biedak nie uciekał przed nią.. i do Rzymu i do Karczmy aż zaczął pić z rozpaczy że mu spokuju nie daje to Karczma już i Rzymem mu się zdała. Tak go "molestowała" stale.. a to "daj na dom" "daj na slużbę, na stroje nowe z Paryża, i znowu porządku nie zrobileś na poddaszu!". A już najczęściej to biedak słyszał - uwaga zacytuję :
" Deski znowu nie opuściłeś ! ile razy ci to mówiłam?! Zamykaj klapę!!"
Albo " No i co tak lezysz, wziałbyś się wreszcie do roboty, chwycił za........* zaraz świt, kur pieje" a jego okropnie głowa bolała. :(
I wreszcie chłopina postanowił z samym Czortem załatwić sobie sprawkę. Ale że był dobry, poczciwy facet to.. nic żonie nie uczynił tylko poprosił o "eksmisyję siebie samego, obywatela zacnego" na ony Księżyc.
Który to spokojem mu tchnąć zdawałsięwielkim. Tak, tak Panowie.. czego to nie uczynimy dla kobiet. Nawet i pierwszymi astronautami zostaniemy. ;-)
Zdrówko, Waszeci. .zdrówko. :D:D
A teraz rozejrzę się z lekka bo trochę tu nowych rzeczy przybyło i tłok dziś - jak rzadko kiedy. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. bry Fran . :] Masz już "swój postumencik" w Izbie Pamięci zaklepany. Relikty czcimy. :]
Arktefakty Pradawne Wielce - darzymy szacunkiem zasłużonym. :P
Zdrówko Twoje i miotełki . :P No i TYHE Powiewającej Zwinnie I Coraz Udolniej. :P :D:D
P.S. Powiedz co omawialyście na Łysej Górze? plizzz. :] i o miotle, co za afera była? :P Bo piesek milczy pytany o szcegóły, tylko ma wzrok zalękniony. :P
drówko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 18:28, Daimon_Frey napisał:

poniżej macie obiekt ostatnich rozmów. Troche spora, ale dzięki temu więcej osób się zmieści. ;]
Na Izbę Pamięci przyjdzie
wam niestety trochę poczekać. Do tego czasu nikogo tam nie wpuszczam! A zwiedzanie zaczniemy w środę lub czwartek. Niestety
jutro ciężki dzień mnie czeka. Tortury słowne od rana do wieczora, przydałby się jakiś ratunek.
Chyba musze się czegoś
napić...

Zacny projekcik. :] Może trochę "Ogni Piekielnych" po bokach by.. lepiej funkcjonowała/ ;-)
W środę lub czwartek powiadasz? znaczy - Bardzo Oficjana Libacja tym razem będzie. :D:D Bo ostatnio to mmamy "same" takie dni "okazjonalne" ale ten dzień - Otwarcia Wielkiego bedzie jak najbardziej.. tego.. wytłumaczony. ;P
Możesz Fran malutki postumencik wykonać tam? taki maciupeńki - rzadko tu zagląda to i na jednej nodze może postaćchwilkę. ;-)
Zdrówko, zdrówko.. pod projekta śmiałe i godne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się