Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2014 o 07:59, XywkaToy napisał:

Nowy Bohater ork -
eu.battle.net/heroes/pl/blog/14862918#comments

Tak bardzo tego chciałem <3. Teraz tylko czekać na dostęp do alphy/bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 19:14, XywkaToy napisał:

Jak komuś się nudzi i nie ma dostępu do wersji alpha to może sobię posłuchać polskiej
wersji która ukazała się wczoraj -
http://www.youtube.com/watch?v=lhMvfaFf46g&list=UU0b-3xbqhFLyn5QCmgUeJ8g&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=xalvS8GSLz8&list=UU0b-3xbqhFLyn5QCmgUeJ8g

chyba musi się bardzo nudzić xD. Swoją drogą wolę angielską wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 10:44, XywkaToy napisał:

To było do przewidzenia, że dadzą Chena. Nie mogło go zabraknąć, jak nawet Li Li dali. Skille widzę klasyczne, zwłaszcza ten ognisty oddech, żywcem wyjęty z Brewmastera Warcrafta 3, w WoWie również monk ma takowego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2014 o 18:31, SurgeonOfDeath napisał:

TESTOWAŁBYM gdyby mnie zaprosili :/

Wbij w HSa top 100 EU i pewnie zaoproszą. Tak jak było z Nightdew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to być wcale regułą ;)

Jeszcze można było przy okazji fali zaproszeń do Hearthstone''a powiedzieć, że szansą na zdobycie szybsze klucza jest używanie aplikacji Battle.net, która wtedy była w fazie bety. Teraz - po prostu jest to alpha, którą rozdają znikomej liczbie osób i przy okazji testują wszystko, co mogą. Ale czuję, że na Gamescomie zostanie zapowiedziana beta, bo z tego co widać Blizzard szykuje coś większego i ma być podobno kilka ciekawych zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie musi. Ale to wcale nie jest głupie.
Raz, że taka osoba w mniejszym lub większym stopniu czuje się nagrodzona, to jeszcze do tego jest to ktoś, kto faktycznie przy grze zrobionej przez Blizzarda spędził i spędza sporo czasu co może owocować tym, iż będzie alphę testował z równym... zdeterminowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie powinni także sprawdzać to, kto ma ile razy wykupiony abonament w WoWie, ile przegrał gier na ladderze w SC2 i jak bardzo farmił w Diablo III ;)

W pierwszej kolejności alphę dostali wszyscy ludzie związani z grami Blizzarda: casterzy, niektórzy gracze, osoby prowadzące kanały na YT o tematyce ich gier. Potem zaczęto rozsyłać dostęp losowo. Ostatnio jeden chłopak z pewnej grupy dostał klucz kilka dni po tym, jak kupił sobie Wings of Liberty... więc po prostu trzeba czekać na swoją kolej. Poza tym - też jest dość spora pula ludzi, która dostała dostęp i nawet o tym nie wiedziała lub też po zagraniu dwóch gier najzwyczajniej sobie odpuściła zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak zrobił. To daje dużo bardziej pewne dane.
Oczywiście, trzeba też dać klucze zwykłym szaraczką, żeby sprawdzić czy i takowych gra przyciągnie, jakie oni mają uwagi etc.
A tak w ogóle to co i raz tu zaglądam i to mi wcale dobrze nie służy bo się za każdym razem nakręcam na grę, a dostępu do alphy jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 10:00, akwyx napisał:

Jasne, że nie musi. Ale to wcale nie jest głupie.
Raz, że taka osoba w mniejszym lub większym stopniu czuje się nagrodzona, to jeszcze
do tego jest to ktoś, kto faktycznie przy grze zrobionej przez Blizzarda spędził i spędza
sporo czasu co może owocować tym, iż będzie alphę testował z równym... zdeterminowaniem.



Ehh a ja cały czas nie zainstalowałem :P Nie obsługuje mi mojego osx na macu tylko nowszą wersję, a stacjonarki nie chce mi się uruchamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Po prostu już starają się powoli poznawać mechanikę gry i ogarniać podobne sprawy. W przypadku Hearthstone''a pierwszy event na Blizzconie miał miejsce w trakcie zamkniętej bety i z tym problemu nie było. Fakt - był to invitational, ale jednak miało to miejsce i każdy z graczy musiał przygotować swój deck z tego, co wtedy gra oferowała.

Natomiast ten termin u Blizza "techniczna alpha"... takie trochę to dziwne jest, bo ja bym prędzej to nazwał wczesną fazą zamkniętej bety. No ale dobra - to jest alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować