Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2006 o 22:59, Jack Bauer napisał:

a co byś mi poradził ? :P bo ja juz nie wiem ,w morde... niby ten socet teraz bedzie długo
bo wszystkie intele są zrobione pod niego. Bo kurcze spodobał mi się ten celeron... :)


tam chyba pisze Pentium?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:19, Jack Bauer napisał:

> tam chyba pisze Pentium?:>

niby gdzie ma pisać "pentium" ? bo nie bardzo rozumiem :D Ale plis poradz mi :D


nie no dales wdo wyboru Athlon 3000/ Pentium 2,66 GHZ a potem powiedziales ze " spodobał ci się ten celeron" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:34, Widek napisał:

nie no dales wdo wyboru Athlon 3000/ Pentium 2,66 GHZ a potem powiedziales ze " spodobał ci
się ten celeron" :)

Co? To zupełnie inna osoba wymieniła Pentium, pytając o wybór zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 00:41, Treant napisał:

> nie no dales wdo wyboru Athlon 3000/ Pentium 2,66 GHZ a potem powiedziales ze " spodobał
ci
> się ten celeron" :)
Co? To zupełnie inna osoba wymieniła Pentium, pytając o wybór zestawu.


stary sie pogmaftało sorry:) Niedzielka prosił o pomoc w wyboru zestawu, ja powiedzialem ze wolalbym Athlona 3000, Jack sie spytal co bym jemu polecił:) Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mój problem z wyborem procka na 478 chyba się zakończył ;) Nie kupuję nic nowego. Ten co mam w zupełności mi wystarczy. Jakbym kupił jakiegoś prescota z zegarem 3.0 GHz to bym miał to samo co mam. Popatrzcie jak to cudo się overclockuje (temperatura skoczyła raptem o 2 stopnie). Wrzuciłem screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mój jeszxcze sie nie skończył... no nie wiem, wyczytałem że można go podkręci do 3,7ghz :) no nie wiem... bo mi chodzi o procka za około 300zł i płyte główną też za około 200zł :) może by pod PCIE bo najwyżej sprzedam tego mojego radka i kupie jakiegos cherlaka X300.... no, ale poradzciemi co do procka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 11:20, Jack Bauer napisał:

a mój jeszxcze sie nie skończył... no nie wiem, wyczytałem że można go podkręci do 3,7ghz :)
no nie wiem... bo mi chodzi o procka za około 300zł i płyte główną też za około 200zł :) może
by pod PCIE bo najwyżej sprzedam tego mojego radka i kupie jakiegos cherlaka X300.... no, ale
poradzciemi co do procka :)


http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20310 315zł Poleciłbym ci tego Celeronka D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, odnoszę wrażenie, że już nie chcesz wiedzieć jaki procesor warto by było kupić, tylko czekasz na kogoś, kto napisze "tak, masz rację, kupuj tego Celerona, którego sobie upatrzyłeś". Ja szczerze odradzam ten zakup - najlepiej poczekać, bo za kilka miesięcy rynek procesorów będzie o wiele ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:47, Jack Bauer napisał:

> http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20310 315zł Poleciłbym ci tego Celeronka D :)


czyli mówisz że tego 2,8 sobie kupic ? No fakt tego co ja chciałem chyba nikt nigdzie nie kupił
:D a ten ma fajne ocenki i komentarze : )



no jest dosyc ciekawym procek, moj kumpel skrecil na standardzie do 3,6GHZ:) Osobiscie bym wzial jakiegos Semprona, ale ten tez jest niegłupią propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:53, Widek napisał:

no jest dosyc ciekawym procek, moj kumpel skrecil na standardzie do 3,6GHZ:) Osobiscie bym
wzial jakiegos Semprona, ale ten tez jest niegłupią propozycją.


bo ten kosztuje 315zł a ja widziałem w PROLINE tego 2,93 za 317zł to może bardziej by sie tego oplacalo kupic ? i teraz pod jaki socet ? 775 czy 478 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:58, Jack Bauer napisał:

> no jest dosyc ciekawym procek, moj kumpel skrecil na standardzie do 3,6GHZ:) Osobiscie
bym
> wzial jakiegos Semprona, ale ten tez jest niegłupią propozycją.

bo ten kosztuje 315zł a ja widziałem w PROLINE tego 2,93 za 317zł to może bardziej by sie tego
oplacalo kupic ? i teraz pod jaki socet ? 775 czy 478 ? :)


hmm to zalezy od sklepu, w jednym jest taniej w drugim gorzej:) najlepiej www.skapiec.pl i tam znajdziesz od najtanszego do najdrozszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie... Ja czegoś nie kumam: Sempron 2400+ Gigabyte 7NF- RZ napiecie 1,62V temp okolo 54 stopnie po kreceniu na semprona 2800 - 2ghz, skacze do 58 stopni, po jakims czasie grania zdarza sie ze sie restartował, okej plyta padla, dostalem w zastępstwie Biostara jakiegos starszego, temp okolo 44 - 45 stopni, (plyta oogolnie byla do bani, komp mi sie restartowal ale juz nie przez temperature) Wymiana na ECS KT 600A, temp 34 stopnie! Niedlugo przyjdzie stara prawdopodobnie z naprawy:/ POwiedzcie czemu tak jest?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 17:36, Widek napisał:

Popatrzcie... Ja czegoś nie kumam: Sempron 2400+ Gigabyte 7NF- RZ napiecie 1,62V temp okolo
54 stopnie po kreceniu na semprona 2800 - 2ghz, skacze do 58 stopni, po jakims czasie grania
zdarza sie ze sie restartował, okej plyta padla, dostalem w zastępstwie Biostara jakiegos starszego,
temp okolo 44 - 45 stopni, (plyta oogolnie byla do bani, komp mi sie restartowal ale juz nie
przez temperature) Wymiana na ECS KT 600A, temp 34 stopnie! Niedlugo przyjdzie stara prawdopodobnie
z naprawy:/ POwiedzcie czemu tak jest?:/


ja sie nie znam ale poproś gości żeby ci dali nową płyte główna :) bo oni jej dobrze nie "naprawią" takich rzeczy sie nie da naprawiac :) je poprostu sie wymienia :) nie wiem daj im na piwo i może ci wymienią na nową :) jak chcesz to może ja ci sprzedam swoją płyte :P mam K7VT600 :) fajna jest :) jak narazie nic sie w niej nie zepsuło oprócz wymienianej baterii z biosu :D. A co do grzania ,widocznie tym kartą czegoś brakowało :) jakiejś opcji, albo po prostu były zepsute :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary nie rozumiesz... Moja plyta jest na gwarancji i czekam az mi naprawią mojego Gigabyta, w ogole slyszalem ze Gigabyte dodaje 10 stopni do procka, ale nie wiem czy to prawda.

Archaon -> To troszke dziwne, bo jak wtedy mi pokazywał 57 stopni to sie restartowal, teraz pokazuje 35 stopni i wszystko jest spoko, gry ladnei chodza, w stresie jakies 39 - 40... Wtedy mialem takze napiecie 1,62 teraz mam 1,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się