Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2014 o 20:14, Jagged napisał:

Ponawiam pytanie, jak jakieś zadanie nie działa mi, i patch je naprawi to muszę grać
od nowa czy zadanie się "naprawi" na danym savie ?


Nie wiem, zrobilem mysle ze wszystkie zadania i nie zdazylo mi sie zeby jakies nie dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 20:14, Jagged napisał:

Ponawiam pytanie, jak jakieś zadanie nie działa mi, i patch je naprawi to muszę grać
od nowa czy zadanie się "naprawi" na danym savie ?

Na razie nie wiadomo. U mnie nie pojawiły się drugie questy od Blackwalla i Doriana, ale póki co nie łatali questów w patchu. Okaże się, jak wyjdzie patch z takimi poprawkami. Mam tylko nadzieję, że się za nie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nisko średnich bez większych ścin pociągne Dragona na
AMD Phenom II x4 840
8GB ram
Radeon HD 6950 1GB ?

W styczniu planuję zmienić cały sprzęt już pod GTA 5 PC i przełożonego Wieśka 3, a póki co nie mam co grać i zastanawiałem się nad zakupem tej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej spokojnie na średnich będziesz grał, a może nawet szarpnąć się na niskie wysokie? Ja mam i3-2125, Radeona 6870 i 8 gb ramu i na średnich bez najmniejszego zacięcia grę ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 22:07, gumeczka napisał:

Gdzie w Podniebnej Twierdzy można oddać próbki do badania ??


Po pierwsze oznaczaj takie rzeczy jak

Spoiler

Podniebna Twierdza

jako spoiler, bo moze nie jest to duza rzecz, ale zawsze jakaś :P. A odpowiadając na pytanie
Spoiler

to użyj szybkiej podróży do miejsca gdzie jest Leilana i zejdź piętro niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 22:10, Saref napisał:

Po pierwsze oznaczaj takie rzeczy jak

Spoiler

Podniebna Twierdza

jako spoiler, bo moze
nie jest to duza rzecz, ale zawsze jakaś :P.

Przy tych wszystkich zwiastunach o niej, nie wydaje mi się, by to był spoiler. Pomijając nawet to, że jest to powszechnie znane, jaki element zabawy miałoby psuć samo wymienienie jej nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja dla Józefiny - mam znaleźć w Val Royeaux jej

Spoiler

herb rodowy.



Gdzie to-to leży, bo zdaje mi się, że przeszukałem całą miejscówkę, obejrzałem też asortyment miejscowych sklepikarzy i nie widzę ;/ Ktoś znalazł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co kojarzę to ma go ten gość na "b" na głównym placu. "Kosztuje" zero złota, więc

Dnia 12.12.2014 o 09:49, mati285 napisał:

szukaj patrząc na cenę.



^^ Dziękuję :) Chyba pominąłem tego sklepikarza w takim układzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 22:06, Saref napisał:

Raczej spokojnie na średnich będziesz grał, a może nawet szarpnąć się na niskie wysokie?
Ja mam i3-2125, Radeona 6870 i 8 gb ramu i na średnich bez najmniejszego zacięcia grę
ukończyłem.


Ok dzięki wielkie za info, czyli będę miał co grać przez świeta i w oczekiwaniu na nowe tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

93h gry, wszystkie smoki ubite, większość zadań pobocznych zaliczona (Nie wymaksowałem tylko

Spoiler

Syczących Pustkowi oraz Świętych Równin

, misje zbierackie mnie dobiły). Fabuła IMO stoi na poziomie, chociaż widzę w niej lekkie niedociągnięcia i owszem, wątek
Spoiler

Solasa jako Fen''Harel - czemu przekazał Koryfeuszowi kulę? - jest znacznie bardziej interesujący od samego Koryfagasa. Moja teoria jest taka, że Koryfeusz miał być narzędziem dla starożytnych elfów, by przywrócić resztę Wygnanych Bogów, ewentualnie by Koryfeusz otworzył im przejście, by na powrót mogli nimi zostać, zamiast ukrywać się pod maskami potężnych elfów. Lecz ten ze smyczy się urwał.
Boską została Vivienne; mimo że zadeklarowałem poparcie dla Leliany, bo chciałem by Kasandra została przy boku Inkwizytora Trevelyana. Magowie zerwali się ze smyczy i szybko dostali po tyłku. Morrigan z Kieranem odeszli, gdzie Morrigan została marionetką w rękach Flemeth (zakładając, że ta żyje), gdyż pozwoliłem jej wypić ze studni.
W Orlais dalej rządzi cesarzowa, chociaż Gaspard podobno chce wrócić i odzyskać tron.


Mam nadzieję na sequel, który utrzyma poziom Inkwizycji. Ode mnie mocne 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KToś ukończył grę na wysokim poziomie trudność (najwyższym) jakieś rady? Bo dopiero kupie na PS4 swoją wersje a we wszystk ogram na najwyższym poziomie to i jakąś opinie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 14:29, Kafar napisał:

KToś ukończył grę na wysokim poziomie trudność (najwyższym) jakieś rady? Bo dopiero kupie
na PS4 swoją wersje a we wszystk ogram na najwyższym poziomie to i jakąś opinie szukam.


Dobre pozycjonowanie postaci, manualne używanie bariery, bo AI ma z tym problem, nie żałować mikstur i często po nie wracać. Wykorzystywać teren - np. atakowanie z góry i potem zeskok na poziom niżej, żeby przeciwnicy musieli wracać. Kombinacje międzyklasowe są też dość ważne. Duża ilość unieruchomień, uśpień czy innych tego typu rzeczy bardzo ułatwia grę. Często twórz przedmioty i je ulepszaj oraz kupuj recepty.

Granie na koszmarze staje się łatwiejsze im dłużej grasz, więc jak nie możesz sobie dać z czymś rady, to wróć tam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2014 o 15:12, Hummer napisał:

Granie na koszmarze staje się łatwiejsze im dłużej grasz, więc jak nie możesz sobie dać
z czymś rady, to wróć tam później.


Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka godzin za sobą, mam pytanie. Czy jest sens dalej grać skoro w patchu który ma wyjść następny twórcy mają dodać rzeczy które nie zmieściły się na premiere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jest sens dalej grać skoro w patchu który

Dnia 12.12.2014 o 16:43, Jagged napisał:

ma wyjść następny twórcy mają dodać rzeczy które nie zmieściły się na premiere ?

Jakie to rzeczy i skąd taka informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować