Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 22:28, Los Emilos napisał:

Mam dwa pytanka:

1. Jak wygląda dokładnie ten system zabezpieczeń? Co się stanie jak będę chciał zainstalować
grę po raz 4?
2. Gdzie znajdują się sawey od planety(mojego stwora)? Jak mogę go skopiować w przypadku
formatowania?


1. Możesz zainstalować i 100 razy, Zabezpieczenie wyłapuję tylko kopie na innym kompie, czyli jak cokolwiek zmienisz w sprzęcie , ram, grafe, procek, to Ci wychwyci inny komp i odliczy ze standardowych 3 razy, ale to nie problem, bo po kilku zmianach kompa jak Ci się limit skonczy możesz wysłać maila do EA ze skanem, kluczem itp i Ci odnowią w razie czego.

2. C:\Documents and Settings\Pariah\Moje dokumenty\Moje dzieła SPORE ( tam jest katalog ze wszystkim co stworzyłeś, stworki z netu od razu się gdzieś w grze chowają bo tam ich nie ma więc możesz je stracić po reinstallu
ahh i oczywiście "Pariah" to moje ;) Ty masz Co innego

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:49, Los Emilos napisał:

A czy w sytuacji gdy mój kolega nie ma dostępu do internetu mogę mu przesłać swojego
stwora na płycie itp?

Hmm, z tego co słyszałem, to niekoniecznie będzie działać. W fabryce stworów działało, wystarczyło plik PNG wkleić do "moich stworów" i się pojawiał w sporopedii, jak jest z pełnym SPORE niestety nie wiem...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:49, Los Emilos napisał:

A czy w sytuacji gdy mój kolega nie ma dostępu do internetu mogę mu przesłać swojego
stwora na płycie itp?


Nie ma z tym żadnego problemu.
Wystarczy wrzucić do odpowiedniego folderu plik .png i stwór/budynek/pojazd powinien się w grze pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:43, zamber1 napisał:

> A czy w sytuacji gdy mój kolega nie ma dostępu do internetu mogę mu przesłać swojego

> stwora na płycie itp?
>

Nie ma z tym żadnego problemu.
Wystarczy wrzucić do odpowiedniego folderu plik .png i stwór/budynek/pojazd powinien
się w grze pojawić.

Nie trzeba nawet wrzucać do odpowiedniego folderu, wystarczy wrzucić do Sporepedii w grze (oczywiście to wymaga grania w oknie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak usunąć stwora zaktualizowanego na SPORE.com, pobrał mi ja automatycznie i teraz mam takie koślawce na stronce a nigdzie nie widzę opcji usuń :(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:06, RavenSoul napisał:

Powiedzcie mi, jak usunąć stwora zaktualizowanego na SPORE.com, pobrał mi ja automatycznie
i teraz mam takie koślawce na stronce a nigdzie nie widzę opcji usuń :(
Pozdrawiam

Z tego co wiem - nie można. Te projekty są własnością EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:18, hallas napisał:

> Powiedzcie mi, jak usunąć stwora zaktualizowanego na SPORE.com, pobrał mi ja automatycznie

> i teraz mam takie koślawce na stronce a nigdzie nie widzę opcji usuń :(
> Pozdrawiam
Z tego co wiem - nie można. Te projekty są własnością EA.


Dzięki za szybką odpowiedz. Hmm, trochę lipnie, wcześniej się dało była opcja usuń kreację.... Teraz też zniknął "plusik" ( dodaj do znajomych) i muszę co lepszych userów dodawać metodą kopiuj/wklej do "poszukaj znajomych" w SPORE, kurcze utrudniają i utrudniają... :/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu za namową syna pograłem w Spore, dotarłem do fazy plemienia.
cóż tu można napisać - rewolucji nie ma - jest za to nudna gierka na jeden raz (a nawet na pół, bo mnie wystarczająco znudziła)

najpierw postanowiliśmy, że stworzymy rasę dobrodusznych słoniopodobnych stworów - i tak też zaczęliśmy grać...
jednak elementy ciała które potrzebowaliśmy, żeby jak najskuteczniej zawierać przyjaźń w fazie stwora - nie koniecznie pasują do słonia - zmieniliśmy koncepcje na rasę wysokich pszczół - a później na rasę orkopodobnych, wesołków

piszę o tym, bo taka dowolność w ogóle mi się nie podoba - wolałbym, żeby stwór ewoluował ze względu na podjęte decyzje i wydarzenia, żeby była zachowana jakaś "ciągłość" gatunku - obecnie świniopodobny stwór może znieść jajko z którego wykluje się np. owadopodobny stworek
no i brak jakichkolwiek konsekwencji związanych ze śmiercią stwora...

starszym graczom radzę omijać spore szerokim łukiem...
młodsi na pewno będą się dobrze bawić

w sumie grze należy się tytuł "niewypał roku" - czy coś w tym stylu...
jak się obejrzy te filmiki dołączone do edycji kosmicznej - to można spodziewać się rewolucji... a wyszło jak wyszło.

20080915091631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się za bardzo nie podoba, do fazy kosmicznej jest debilnie łatwo, a potem jak jesteś w wojnie z kimś to musisz co kilka sek obronić planety. Do tego piraci+ katastrofy ekologiczne i bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:35, tomoliop napisał:

Weźcie mnie kurna nie straszcie... Kończę instalację i mam nadzieję, że się na grze nie
zawiodę...

Nie jest złe, choć te ataki co kilkanaście sekund są totalnie bez sensu. Jak człowiek chce się pobawić w ustawienie ekosystemu z T0 na T3 to nie ma na to czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:40, guncia napisał:

Jedynie mozna sie dobrze bawic ( przez ok 20 min ) w edytorze, porobisz stworki i muwisz
Adios spore na spore lata :P.

Nieprawda. Jak ktoś lubi achievmenty z xboxa to może się przy SPORE długo pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna jestem w etapie Plemion i jak na razie 9/10 a dlaczego bo tekstury niektóre się źle wczytują.Ale nie ma co Spore to jest to! dużo godzin zabawy i śmiechu :) no i można się czegoś nauczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę te wszystkie pochwały na temat Spore, to aż mi się łezka w oku kręci. A to wszystko dlatego, że nie chce pociągnąć na moim komputerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:41, SwenG napisał:

> Weźcie mnie kurna nie straszcie... Kończę instalację i mam nadzieję, że się na grze
nie
> zawiodę...
Nie jest złe, choć te ataki co kilkanaście sekund są totalnie bez sensu. Jak człowiek
chce się pobawić w ustawienie ekosystemu z T0 na T3 to nie ma na to czasu ;)


Już gram i nie jestem zawiedziony, gra się naprawdę przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Wasz sposób na przygotowanie planety pod kolonie?.
Chodzi o to że założyłem kolonie i nie mogę(nie wiem) jak przygotować planetę do T1, T2 czy T3.Skąd mam wiedzieć kiedy użyć Generatora Suszy a kiedy Generatora Atmosfery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować