Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 21:14, hito_kun napisał:

Nie w każdej grze pojawiają sie wszystkie questy. Ty to zadanie dostałaś od Adrii, czy przeczytałaś
o nim na stronie? Być może gra ci wylosowała innego questa zamiast tego. Jeżeli jednak masz
wykonać to zadanie to gdzieś na podłodze powinna leżeć ta księga i dopóki jej nie znajdziesz,
to nie znajdziesz pieczarek ani mózg nie wypadnie z demona


Quest wyczytałm na stronie, Adria nic mi nie powiedziała wiec może faktycznie ten quest teraz gra pominęła

Dnia 17.04.2007 o 21:14, hito_kun napisał:

Nie wiem dokładnie o co chodzi, dawno nie grałem. Sprawdź czy masz odpowiednią ilość złota
i ewentualnie daj tutaj przepisaną treść tego komunikatu, który wyskakuje.

>

byłam u chłopca i moge wybrać z nim opcje rozmowy o:
- Gossip
- I have sth for sale, but it will cost 50 gold just to take a look. (napis jest żółty i naciskam na niego i nic sie nie dzieje)
-What have you got ? (teraz nie miał juz miecza tylko pierścień który jednak mogłam kupić, z tym mieczem wyskoczył mi jakiś komunikat ale nie pamiętam o co chodziło wiec już i tak po herbacie:/)
-Say goodbye

i tyle
i ide grac dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - przeszedłem grę w Hellfire i chciałbym przywrócić save''y do samej podstawki. Wiem, że prosta zmiana rozszerzenia nie działa, ale słyszałem, że jest jakiś program, który umożliwia ten manewr - może ktoś go zna (lub zna inny sposób) i mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi w tej chwili jeszcze jedna rzecz, która mogła się przytrafić, a która uniemożliwia zakup sprzętu.
Jeśli w Inwentory jest zbyt mało miejsca lub ekwipunek jest źle rozłożony to tak się dzieje.
Miecz taki może zajmować pole 2x3 i taki prostokąt musi być wolny w INV.
Jeśli to nie to, to może jakiś mały błąd gry wystąpił, oby jak najrzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:16, DemonCleaner napisał:

Przychodzi mi w tej chwili jeszcze jedna rzecz, która mogła się przytrafić, a która uniemożliwia
zakup sprzętu.
Jeśli w Inwentory jest zbyt mało miejsca lub ekwipunek jest źle rozłożony to tak się dzieje.
Miecz taki może zajmować pole 2x3 i taki prostokąt musi być wolny w INV.
Jeśli to nie to, to może jakiś mały błąd gry wystąpił, oby jak najrzadziej :)


a no własnie, pojawia mi sie ze nie ma wystarczająco room inventory,
ale hmm jak ide na zakupy to mam ful miejsca :/
A czemu nie moge przejzec rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:27, ulalublin napisał:

ale hmm jak ide na zakupy to mam ful miejsca :/


Ale może przedmiot, który chcesz kupić zajmuje więcej miejsca niż masz, lub tyle samo ale w innym kształcie.

Dnia 19.04.2007 o 18:27, ulalublin napisał:

A czemu nie moge przejzec rzeczy ?


Wirt sprzedaje tylko jeden przedmiot na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże jestem taki jołop że az płakać sie chce :(
weszłam do komnaty Lazarusa (przez czerwony teleport)
tam, na samym początku są strzelające kobity (Witch) i były 3 w klatce i nie mogłam do ich wejść więc strzelałam z łuku i po zabiciu ich został łuk i hełm i chciałam go wziąć więc użyłam czaru Phasing i dostałam sie do klatki, zabrałam rzeczy, niebieskim teleportem wróciłam do miasta to sprzedać i zaopatrzyć sie w nowe mikstury, wróciłam teleportem do klatki i juz nie mogłam z niej wyjść :(
czar Phasing przestał działać, nawet nie zużywał mi many, robił sie wir ale dalej stałam w miejscu :(
wróciłam do wioski, poszłam do Adri żeby odkupić od niej czar Teleport bo wcześniej jej sprzedałam ale ona juz go nie miała, nie miała zresztą nic co wcześniej jej sprzedałam, miała same podstawowe napoje i czary :(
pomyślałam ze moze jest jeszcze ten czerwony teleport na 15 poziomie, wiec weszłam dziurą w ziemi prowadzącą na 13 poziom, przeszłam na 14 i 15 i teleportu nie ma :(
mój ostatni save to jak stoje przy niebieskim teleporcie z wioski który prowadzi do klatki lazarusa, nie da sie jakoś przywrócić wcześniejszych saveów ?
czy musze od początku zaczynać gre ??
:((((((((((((((((((((((((

ps
mi battle,net tez nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozeszty :D Takiego klyna to jeszcze nie\gdy sobie nie zadalem. Ale raz szukalem tygodniami topora Messerchmidt''s reaver i jak w koncu mi wylecial, wywalilem go w miescie na ziemie razem z innymi klamotami, po czym podnioslem niewlasciwy (jakis stary topor), zaczalem nowa gre i zrobilem save :P. Co do twojego problemu- teleportj sie kilka razy do miasta i odwiedzaj wiedzme. po kazdym teleporcie do miasta ma ona nowe przedmioty. Za ktoryms razem bedzie miala ten czas Teleport... albo jakiegos kija naladowanego teleportacja. Niezly bób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ciężko znaleźć na B.NET ciekawych ludzi do gry... I dlatego mam małą propozycję. Chciałby ktoś się może pobawić w levelupowanie, wspólne questy i wybijanie potworków? Może udałoby się stworzyć miłą i zgraną drużynkę ludu z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probowałam sie wydostac ale nic nie dzialalo wiec zaczęłam gre od nowa
i przed chwileczką ją skończyłam :(
szkoda ze tak mało czasu mi to zajęło (3 dni:P)
ale gra jest super !! ciesze sie za ją dostałam, teraz tylko musze skombinowac drugą część :D
dziekuję za odpowiedzi na moje wcześniejsze pytania, teraz wydają mi sie takie głupie :P
pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:38, ulalublin napisał:

probowałam sie wydostac ale nic nie dzialalo wiec zaczęłam gre od nowa
i przed chwileczką ją skończyłam :(
szkoda ze tak mało czasu mi to zajęło (3 dni:P)
ale gra jest super !! ciesze sie za ją dostałam, teraz tylko musze skombinowac drugą część
:D
dziekuję za odpowiedzi na moje wcześniejsze pytania, teraz wydają mi sie takie głupie :P
pozdrawiam ciepło :)


Nie wiem jak to zrobisz i gdzie probowac ale wiesz.. do Diablo jest dodatek- Hellfire. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam skończyć grę każdą postacią (najlepiej kilka razy) - wprawdzie outro będzie za każdym razem to samo, ale w Diablo "nie chodzi o to, by króliczka złapać, ale o to, by go gonić" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można grać przez IPX, bezpośrednie połączenie jakimś archaicznym kablem, przez modemy i na BN. TCP/IP nie ma, ale zawsze można zrobić grę z hasłem na Battle.Net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem sobie wczoraj w demo diablo. nawet fajne choć różnica pomiędzy 1 a 2 jest ogromna. I mam taka prośbę, czy mógby ktoś mi streścić fabułę diablo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:25, tomoliop napisał:

grałem sobie wczoraj w demo diablo. nawet fajne choć różnica pomiędzy 1 a 2 jest ogromna. I
mam taka prośbę, czy mógby ktoś mi streścić fabułę diablo?


A jest jakaś fabuła w Diablo I? No doba to taki mini żarcik, powiem tak strasznie ogólnie. Przychodzisz jako zwyczajna postać i dowiadujesz się, że w kościele coś jest nie tak i musisz to sprawdzić i pokonać całe zło. To jest streszczenie w olbrzymim skrócie. Szczegółowiej to się chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:55, Piotrbov napisał:

> grałem sobie wczoraj w demo diablo. nawet fajne choć różnica pomiędzy 1 a 2 jest ogromna.
I
> mam taka prośbę, czy mógby ktoś mi streścić fabułę diablo?

A jest jakaś fabuła w Diablo I? No doba to taki mini żarcik, powiem tak strasznie ogólnie.
Przychodzisz jako zwyczajna postać i dowiadujesz się, że w kościele coś jest nie tak i musisz
to sprawdzić i pokonać całe zło. To jest streszczenie w olbrzymim skrócie. Szczegółowiej to
się chyba nie da.


No, trochę upraszczasz świat Sanktuarium i jego fabułę :).
Dokładniej ta kaplica to miejsce zamieszkania króla Leorica, którego doradca, arcybiskup Lazarus, został opętany przez moc Diablo i porwał księcia tronu. Po tym wydarzeniu Leoric oszalał, a klasztor opętało zło - cała armia i służba Leorica została splugawiona przez bestie wychodzące z piekieł. Teraz Decard Kain, jako ostatni z Horadrimów - starożytnej grupy magów strzegących porządek świata - szuka wraz z mieszkańcami pobliskiej wioski kogoś, kto pokona Diablo raz na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować