SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Moja rozmowa ze snikersem:
Ja: Masz 12 monet, wsadź je do 3 worków aby w każdym była nieparzysta liczba monet.
S: Hehe, pewnie że mam.
Ja: Wsadź 12 monet do 3 worków tak aby w każdym była nieparzysta liczba monet.
S:Wynik to 1728
Ja:Jaki masz kolor oczu
S:Jeszcze nie wiem (czy cos takiego)
Ja:To się dowiedz
S: Chcesz zagrać ze mną w grę w której będę losował liczbę a Ty zgadywał?
Ja: tak
S:(wylosowal licze cos tam costam i zgaduj)
Ja: 21
S: nie, wylosowałem mniejszą (coś takiego)
Ja: 8 lub 12
S: 812? To za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:19, Keroth napisał:

> ma kloś link do snikersa ???

www.snikers.pl bodajże


dziękuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zlinczujecie ale pomyślałem że taka klasyka w takim temacie być powinna więc :

Przychodzi baba do lekarza
a lekarz też baba :-D

Sorry ale się nie mogłem powstrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia pewna baba zatruła powietrze, odwaraca się i mówi: "Któraś to tam?" inna jej odpowiada: "A wiele ich macie?" - zapewne chodziło jej o tylną częśc ciała poprzeniej rozmówczyni.

Na lekcji historii nauczycielka zwraca uwagę dwóm dziewczyną:" Panienki już się wystukały?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:02, spider88 napisał:

Pewnie mnie zlinczujecie ale pomyślałem że taka klasyka w takim temacie być powinna więc :

Przychodzi baba do lekarza
a lekarz też baba :-D

Sorry ale się nie mogłem powstrzymać .


Właśnie miałem zamiar go też napisać.Dzięki za uprzedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:29, spider88 napisał:


>
> Właśnie miałem zamiar go też napisać.Dzięki za uprzedzenie.
Jest ich wiele więc dawaj pozostałe :-))


Miałem gdzieś całą książeczkę (ponad 300 dowcipów) ale muszę znaleźdź .Ale kilka pamiętam np.:

Przychodzi baba do lekarza cała oblepiona muchami.Doktor pyta:
-Co pani jest?
A kobieta
-Jestem zmuszona.

albo

Przychodzi baba do lekarza i mówi :
-Doktorze, ja coś ostatnio źle widzę.
A facet:
-Wiem.
-Skąd? - pyta baba
-Bo to jest sklep mięsny - mówi facet (nie lekarz przypominam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info z http://www.stargard.com.pl/index.php


W miniony piątek mężczyzna postanowił obrobić mieszkanie na dziesiątym piętrze jednego z wieżowców na osiedlu Zachód. Wtargnął do środka i zaatakował mieszkającą tam 52-letnią kobietę. Bił ją i dusił. Ukradł ponad 400 euro. W pewnym momencie został spłoszony. Z naszych informacji wynika, że spowodował to dzwonek do drzwi. Wtedy postanowił uciec po balkonach. Do pokonania miał 10 pięter.
"Spiderman" (człowiek-pająk), bo taki przydomek otrzymał Paweł W. od osób prowadzących śledztwo w jego sprawie, nie miał tyle szczęścia, co ten popularny bohater komiksu. W przeciwieństwie do niego, Paweł W. nie utrzymał się na ścianie budynku i spadł na ziemię z wysokości około 3 piętra. Późniejsze badania lekarskie wykazały złamanie kręgosłupa, a dokładnie kręgu lędźwiowego.

Nie ucieknie, bo nie chodzi

W czasie ucieczki po balkonach pod wieżowiec podjechali wezwani na miejsce zdarzenia policjanci. Mimo poważnego urazu kręgosłupa sprawca rozboju próbował jeszcze uciekać. Nie udało mu się i został zatrzymany. Sąd nie postanowił o areszcie tymczasowym, z czym zgodziła się stargardzka prokuratura. Powodem takiej decyzji było to, że uraz nie pozwala Pawłowi W. wstawać i chodzić. Sąd uznał, że w tej sytuacji mężczyzna nie będzie się ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości. W podjęciu takiej decyzji spore znaczenie miało też to, że najbliższy areszt, w którym jest szpital z oddziałem ortopedycznym, znajduje się w Warszawie.

Paweł W. będzie więc najpierw w szpitalu, a później w domu czekał na rozprawę. Prokuratorzy uznali, że dowody w sprawie są wystarczające, żeby oskarżyć go o rozbój. Tym bardziej, że 28-latek przyznał się do winy. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Grzegorz Drążek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się