SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 21:52, Daimon_Frey napisał:

Trochę dowcipów rodem z fantasy, czyli Tolkien, Pratchett itp:


Te teksty to zwyczjne dowcipy tylko tyle że np. "Szkot" zamieniono na "krasnolud" itp.

Angielski humor:
Pewnien pasażer pociągu obiera banany, soli je i wyrzuca przez okno.
- Dlaczego pan wyrzuca te banany - pyta drugi pasażer
- Bo nie lubię bananów z solą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę już przerobione dowcipy niż takie niedorobione jak podałeś :/

***
<kate> 3 na 10 polaków żyje w stresie
<studnia> ta a pozostałych 7 w londynie
*
<oleck> PKP pozwala podróżować w czasie
<oleck> Dzisiaj kończyłem lekcje o 13.50 a zdażyłem na pociąg, który odjeżdza o 13.40
*
<Choina> Gdybyś był w windzie i miał przed sobą Bin Ladena, Sadama Husajna, i Billa Gate''sa, a miał tylko dwa strzały to w kogo byś strzelił??
<Przypadek> W billa gatesa
<Choina> ...i?
<Przypadek> dwa razy, dla pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:22, skyler napisał:

Wolę już przerobione dowcipy niż takie niedorobione jak podałeś :/


Dopisałem: "Angielski humor" . Nie moja wina że taki maja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2006 o 13:22, skyler napisał:

<Choina> Gdybyś był w windzie i miał przed sobą Bin Ladena, Sadama Husajna, i Billa Gate''sa,
a miał tylko dwa strzały to w kogo byś strzelił??
<Przypadek> W billa gatesa
<Choina> ...i?
<Przypadek> dwa razy, dla pewności...


Tekst raczej troche nie na czasie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

George Bush, Władimir Putin i Bill Gates zostali wezwani przed oblicze Boga. Bóg powiedział im, że jest bardzo niezadowolony z tego, co dzieje się na świecie. Ponieważ jest aż tak źle, postanowił za trzy dni zniszczyć Ziemię. Im trzem wolno jednak wrócić do domów i miejsc pracy, by uprzedzić przyjaciół i współpracowników o tym, co nastąpi.
George Bush wezwał swój personel:
- Mam dla was dwie nowiny, dobrą i złą. Najpierw dobra... Bóg istnieje. Zła nowina jest taka, że za trzy dni zniszczy Ziemię.
Władimir Putin wrócił do siebie i mówi swoim ludziom:
- Mam dla was dwie nowiny. Jedna jest zła, a druga jeszcze gorsza. Ta zła jest taka, że Bóg istnieje. Druga - że za trzy dni zniszczy Ziemię.
Bill Gates wrócił i mówi swoim pracownikom:
- Mam dla was dwie nowiny, obie dobre. Pierwsza jest taka, że Bóg uważa mnie za jednego z trzech najważniejszych ludzi na świecie. Druga - że już nie musicie poprawiać błędów w systemie Windows XP.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzech hackerów i trzech userów wybrało się w podróż pociągiem. Userzy kupili 3 bilety, hackerzy jeden na wszystkich. Jadą. Widzą że zbliża się kontrol. Hackerzy biorą swój bilet i zamykają się we trójkę w kiblu. Przychodzi kontrol, sprawdza bilety userom, odchodzi. Przechodząc obok kibla widzi, że ktoś tam się zamknął. Puka. Hackerzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, kontroler sprawdza, dziękuje, wsuwa z powrotem bilet i odchodzi.
Ci sami userzy i hackerzy jadą w podróż powrotną. Userzy biorąc przykład z hackerów kupują jeden bilet na trzech, hackerzy nie kupują wcale. Jadą. Zbliża się kontrol. Userzy biorą swój bilet i biegną do kibla, zamykają się. Hackerzy idą za userami, pukają w drzwi do kibla, userzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, hackerzy biorą bilet i biegną do drugiego kibla na drugim końcu wagonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 18:29, Rohamos napisał:


No coż - słów mi brak taka ta partia super ,a i minister też niczego sobie

Szpital psychiatryczny. Do gabinetu lekarskiego wbiega pielęgniarka:
- Panie doktorze, ten symulant z pokoju 123 przed chwilą umarł...
- No, to tym razem przesadził!

Państwowy Szpital Kliniczny Nr. 4 w Lublinie. W izolatce rozlega się dzwonek telefonu komórkowego. Mężczyzna podnosi się z łóżka i sięga do szafki.
- Czy pan Kowalski ? - rozlega się głos w słuchawce
- Tak.
- Mówi ordynator oddziału zakaźnego prof. Kwiatkowski. Drogi panie mam już wyniki pańskich badań. Jest pan chory na błonicę, boreliozę, brucelozę, cholerę, dur brzuszny, dżumę, czerwonkę bakteryjną, gruźlicę,
kampylobakteriozę, kiłę, krwotoczne zapalenie jelit, ospę wietrzną, chlamydiozę, krztusiec, promienicę, pryszczycę, nosaciznę, odrę, tularemię, rzeżączkę, wąglik, włośnicę, wszawicę, wściekliznę i AIDS.
- O Boże - krzyczy pacjent - ale chyba będziecie mnie leczyć ?
- Aaa ? Tak, tak, oczywiście, będziemy. Już nawet wyznaczyliśmy panu specjalną dietę naleśnikową.
- A ta dieta mi pomoże ?
- Pomoże albo nie. Skąd ku*wa mam wiedzieć ? - odpowiada zły jak diabli profesor - Ale naleśniki to jedyna potrawa, która zmieści się w szparę pod drzwiami.

Żona do męża na imprezie u znajomych:
- Nie pij tyle! Nie pamiętasz jak się zachowywałeś ostatnio u Kowalskich?
- Nie.

Sędzia prowadzi pierwszą w swoim życiu rozprawę. Oskarżonym jest mężczyzna, który pędził bimber. Sędzia waha się jaki wydać wyrok, ogłasza przerwę i dzwoni do Zdzicha, doświadczonego kolegi:
- Słuchaj Zdzisiu, mam tu gościa który pędzi bimber. Jak myślisz, ile mam mu dać?
- Hmmm. 20 zł za litr i ani grosza więcej!

Idzie facet koło śmietnika, patrzy - a tu leży baba. Podchodzi do leżącej baby, szturcha ją nogą. Baba poruszyła się. Facet ogląda ją z każdej strony, wreszcie mówi:
- E! Baba, powiedz aa!
- Aa.
Facet podszedł z drugiej strony i mówi:
- E! Baba, powiedz be!
- Be.
- Nic z tego tego nie rozumiem, ktoś całkiem dobrą babę wyp*****lił na śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:08, mikim napisał:

Najbardziej spamerski temat na tym forum: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13107&u=2 :P.



LOL - Bardziej to już się chyba nie da ( oby ;] ) ,bo jeśli się da to niedługo czeka nas lawina wątków w stylu jakie imię ma ta bakteria ,albo odliczamy od 5000 do zera ( och ,sorry - jak pamiętam taki wątek kiedyś powstał ;];] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kwasów najbardziej to mi się podobałby temat: jaki to kolor - taki temat oczywiście nie powstał (mam nadzieję) ale ktoś go podał opowiadając właśnie o hipotetycznych, absurdalnych tematach wymyślonych przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:14, mikim napisał:

Nom ;], I w wielkim stylu dwoma znakami TYHE zamknęła ten topic ;]. Cóż to była za akcja ;].

Właśnie - TYHE - nie pamiętałem kto go zamknął ( TYHE czy KNOT ) ,teraz już pamiętam ;]

Dnia 13.10.2006 o 20:14, mikim napisał:

TYHE roolez :).

W pełni się z tobą zgadzam . Bez TYHE na forum nie byłoby tak fajnie ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:33, Rafal G napisał:

To chyba nie wymaga komentarza:D


O matko - pewnie o weselu mu się przypomniało na siłowni akurat gdy wyciskał 160 na klatę jak kolega powiedział:
- Walduś, czy dzisiaj przypadkiem nie żeni się twój brat?
- yyyyyy osz k.... dobrze, że wziełem dres wyjściowy - odparsknął Waldi
- mam żelika na włosy w torbie to ci pożyczę, będziesz wyglądał bosko - odpowiedział mrugając zalotnie oczkiem kolega.
- no i dobrze, że adiki na stopy do koloru założyłeś - dodał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się