SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 17:20, Budo napisał:

> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3678406.html
>
> Kto chętny?

Mistrzowska jest ankieta- kto kupi szafe Lesiaka? Lesiak bo sie do niej przyzwyczaił xD

IV rp nie IV rp, haki na tych co akurat nie rządzą trzeba gdzieś trzymać (zwłaszcza że niejaki ben haker zhakowal nam reprezentacje do tego stopnia że wygrała z Portugalią, więc byle politykowi wbije hak na poczekaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twój pierwszy raz (zaleca sie przeczytanie całego tekstu)

Kiedy leżysz, twoje mięsnie naprężają się. Starasz się odwlec ten moment szukając jakiejś wymówki, ale on nie zwraca na to uwagi i zbliża się do Ciebie. Pyta się, czy się boisz, a Ty dzielnie potrząsasz swoją głową usiłując pokazać mu, że nie czujesz strachu. On ma więcej doświadczenia tak więc i tym razem jego palec trafił we właściwe miejsce. Dotyka Cię delikatnie a Ty drżysz - On jest delikatny, tak jak obiecał. Patrzy głęboko w Twoje oczy i mówi, abyś Mu zaufała - On robił to wiele razy. On uśmiecha się, podczas gdy Ty otwierasz się jeszcze bardziej dla niego. Zaczynasz błagać go, by się pośpieszył, ale on jest powolny, jakby starał się zadać Ci niewielki ból. On sięga coraz głębiej, naciska coraz mocniej ...... On patrzy na Ciebie i pyta, czy bardzo boli. Twoje oczy napłynęły łzami, ale bohatersko kiwasz głową prosząc, aby kontynuował... On sięga głębiej, potem wynurza się, ale Ty jesteś zbyt otępiała by czuć Go w sobie. Po kilku chwilach czujesz coś twardego, przylegającego do Ciebie i drążącego jeszcze bardziej... I koniec. Jesteś zadowolona, że masz to za sobą. On uśmiecha się do Ciebie tak, jakbyś była jego najbardziej upartym, ale jednocześnie najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Uśmiechasz się i dziękujesz swojemu dentyście. W końcu był to Twój pierwszy raz, kiedy dentysta zakładał Ci wypełnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dowcipów rodem z fantasy, czyli Tolkien, Pratchett itp:

W karczmie jeden z gości co chwilę zamawia i wypija jeden kufel piwa.
-Czy pan wie - zwraca się do niego siedzący obok mężczyzna - że wskutek nadużywania alkoholu umiera rocznie 10 tysięcy ludzi?
-Wszystko mi jedno, jestem krasnoludem

***

Elf zastanawia się nad kupnem starego zamczyska w Gondorze Rozmawia w tej sprawie z sędziwym lokajem mieszkającym w zamku:
-Słyszałem, że ten zamek nawiedza duch?
-Bzdura! Mieszkam tu od trzystu lat i nigdy go nie widziałem...

***

Minas Tirith. Spod mostu nad rzeką słychać wołanie tonącego.
Najpierw krzyczy w języku elfów, potem w westornie, wreszcie w Czarnej Mowie...
Widzisz - mówi do swej żony idący mostem człowiek- zamiast tylu języków mógł nauczyć się pływać...

***

-Jak zachowuje się: człowiek, elf i krasnolud, gdy mucha wpadnie mu do szklanki z napojem?
-Człowiek głośno przeklina i wylewa napój, elf delikatnie wyjmuje owada, krasnolud bierze muchę do ręki i wrzeszczy: "Wypluj, cos wypiła!".

***

Człowiek wędrując zagubił się wśród górski bezdroży. W końcu dojeżdża do jakiegoś domu i pyta właściciela:
-Proszę mi powiedzieć, gdzie ja właściwie jestem?
-Informacja kosztuje 50 dukatów!
-Serdecznie dzięki, już wiem, że jestem w kraju krasnoludów!

***

-Jaka jest różnica między człowiekiem i krasnoludem?
-Kiedy wyłysieje człowiek- kupuje sobie perukę, kiedy wyłysieje krasnolud - sprzedaje grzebień!

***

Wchodzi troll do biblioteki:
-Poproszę jakąś książkę.
-Czy to ma być coś z filozofii, czy coś lżejszego?
-Wszystko jedno jestem dość silny

***

Ile ruchów potrzeba żeby włożyć trolla do skrzynki?
Trzy. Otworzyć skrzynkę, włożyć trolla, zamknąć skrzynkę.
A ile ruchów potrzeba na włożenie Nazgula do skrzynki?
Cztery. Otworzyć skrzynkę, wyjąć trolla, włożyć Nazgula, zamknąć skrzynkę.

***

Wchodzi troll do karczmy:
-Poproszę kilo kartofli.
-Większych czy mniejszych?
-Wolę mniejsze, bo większych mogę nie unieść.

***

Idzie troll drogą i mówi "Myślę więc jestem" i zniknął.

***

-Dlaczego troll złamał nogę gdy grabił liście?
-Bo spadł z drzewa.

***

Dlaczego troll je ziemię?
Bo grunt to zdrowie, a poza tym trzeba szukać swoich korzeni.

***

Idzie troll koło muru, a nagle mur się zawalił.
Jaki z tego wniosek?
Mądrzejszy zawsze ustępuje głupszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 21:52, Daimon_Frey napisał:

Trochę dowcipów rodem z fantasy, czyli Tolkien, Pratchett itp:

Wybacz ze to mówie, ale te dowcipy są... nie klimatyczne. To po prostu konwersje znanych dowciapów do światów fantasy. Zabawne owszem, ale nie klimatyczne niestety :-]

A jak już przy Pratchettcie jesteśmy to wiecie czemu Śmierć pisze na czatach Dużymi Literami ??
Bo sie biedakowi Caps Lock w klawiaturze zaciął :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 06:27, Jarys napisał:

Jak to mawiała moja babcia: humor z rana jak śmietana :)


to ja poproszę te ciecięce (cielęce?!) kapcie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się