SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 12:50, Wojtas94 napisał:

Wszyscy stali się modkami...


Wszystko fajnie. Tylko na przyszłość zmieniaj format screena na .jpeg, bo .bmp za długo się otwiera i waży dużo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodzisz pijany do domu, to zacznij przeszukiwać łóżko szuflady i wszystko co się da, a gdy żona spyta czego szukasz odpowiedz:
- Odrobiny zrozumienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacjent opowiada psychiatrze o swoich kłopotach.
- Co noc prześladuje mnie ten sam koszmarny sen. Śni mi się, że po całym mieszkaniu goni mnie teściowa z krokodylem na smyczy. Widzę wyraźnie te okropne żółte oczy, chropowate czoło, ostre zębiska...
- To rzeczywiście brzmi groźnie... - przyznaje psychiatra.
- Tak, a krokodyl wygląda jeszcze gorzej!

*****

Konferencja najbogatszych krajów świata. W biurowcu w Nowym Yorku siedzi szejk, tuż za nim jego służący- murzyn. Nagle popsuła się klimatyzacja. Szejkowi zachciało się pić posyła służącego po wodę, ten w try miga przybiega ze szklanką wody,następną i nastepną... Szejk zadowolony, ze wszystkich leje się pot, a on popija zimną wodę szklanka za szklanką. Nagle służący przybiega z pustą szklanka??? Co sie stało, pyta go szejk. Służący -"biały człowiek siedzeć na studnia".

*****

Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi do drugiego:
- Wiesz, nie mogę pozbyć się swojej teściowej! Próbuję, próbuję i ciągle nic.
- Wiesz co? Kup jej samochód, pojeździ wpadnie w poślizg będzie miała wypadek i po niej!
- No dobra.
Spotykają się kilka dni później:
- I co podziałało?!
- Nie! Jeździ ciągle i żyje!
- A co jej kupiłeś?
- No, malucha.
- Ale ty głupi jesteś, kup jej jaguara!
Spotykają się znów po kilku dniach:
- No i jak zadziałało??!
- Nooo... A najlepsze było jak jej głowę odgryzał!

*****

Student przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora
- Pan się łapie w tej logice panie profesorze ?
- Oczywiście, co za pytanie.
- To ja mam taką propozycję panie profesorze, zadam panu pytanie i jeśli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jeśli odpowie wywala mnie pan na zbity pysk.
- Ok… niech pan pyta
- Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest ani logiczne ani nielegalne ?
Profesor nie znał odpowiedzi i postawił studentowi 5 i woła swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedź. Ten natychmiast odpowiada:
- Ma pan 65 lat i jest pan żonaty z 25 letnią kobietą, co jest legalne ale nie logiczne. Pana żona ma 20 letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien pan go wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne…

*****

Do tirówki podjeżdża auto. Przez okno wychyla się robotnik w
pilotce na głowie, kufajce i gumofilcach oraz z jabolem za pasem.
- Co zrobisz za 150? - pyta tirówkę.
- Wszystko - rezolutnie odpowiada profesjonalistka.
- To wsiadaj, będziemy murować!

*****

Prezes poważnej firmy miał wygłosić ważny referat na konferencji, na której zebrali się przedstawiciele całej branży. Kiedy wrócił z imprezy do biura, dyszał z wściekłości.
- Po jaką chorobę napisałaś mi godzinne przemówienie?! - wrzasnął na swoją sekretarkę. - Połowa ludzi wyszła z sali zanim skończyłem.
- Ależ panie prezesie, napisałam referat trwający 20 minut. No i dołączyłam dwie kopie na wszelki wypadek, tak jak pan kazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:22, WorldWar3PL napisał:

Bez komentarza.. wchodzę na pocztę a tu taki zonk.

Próbują zjednać sobie widzów telewizyjnych na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 08:21, busik132 napisał:

Ja widziałem śmieszne ogłoszenie:
"Pentium II 333 4,3 GHz 64 Ram gwarancja - sprzedam lub zamienię na 126p" Telefonu dawał
nie będę :D


może sprzedawał 13 takich procków, to wychodzi mniej więcej 4.3 GHZ ;) - i tak bym nie zamienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na egzaminie na wydział prawa do studenta podchodzi rektor i pyta:
-Dlaczego chcesz studiować prawo?
W odpowiedzi usłyszał: _Tato no nie wygłupiaj się....

***
Mieszkaniec pewnej wsi (nazwy nie podam bo może ktoś stamtąd jest ;D) zasłonił własnym ciałem butelkę piwa przed zderzeniem z TIR-em. Kiedy piwosz wszedł na jezdnię wprost pod ciężarówkę, jej kierowca ostro zahamował. Zasłaniając piwo, mężczyzna odepchnął się ręką od kabiny, upadł ale nie uronił ani kropli piwa. Poszedł do pobliskiego rowu i dopił swój trunek.

***
Mały żółwik wchodzi na drzewo. Rozkłada łapki i skacze, z głośnym hukiem spada na ziemię. W tym momencie obserwujący to ptak myśli:
- Chyba czas aby mu powiedzieć, że jest adoptowany.

***
Inżynierowie: mechanik, chemik i informatyk jadą jednym samochodem.
Nagle silnik gaśnie, auto staje.
-To coś z silnikiem - mówi mechanik.
-Myślę, że paliwo jest złej jakości - stwierdza chemik.
-Wysiądźmy i wsiądźmy, może to pomoże - mówi informatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się