SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 16:07, Budo napisał:

Z odgłosem wybuchów jak sie wciska w klawisze i klepaniem po ramieniu. Niezła beka :D


Ja robiłem coś takiego że cały czas stałem w kącie windy, twarzą do kąta, nie ruszając się, nie mówiąc nic i nie wychodząc z windy... zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się kiedyś nad kulturystyką i pakowanie mięśni ?? Dobrze wam radzę, przemyślcie to dwa, albo i trzy razy, bo inaczej...
Wyszperane na MetaCafeciaku

20080104163907

20080104163913

20080104163922

20080104164004

20080104164020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:40, Hubi Koshi napisał:

Zastanawialiście się kiedyś nad kulturystyką i pakowanie mięśni ?? Dobrze wam radzę, przemyślcie
to dwa, albo i trzy razy, bo inaczej...

O, tego ostatniego już gdzieś widziałem... Hmmm... Incredible Hulk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:49, Igor FCBayern napisał:

O, tego ostatniego już gdzieś widziałem... Hmmm... Incredible Hulk?

Przedostatni z twarzy to tak jakoś podejrzanie mi Andrew Leppera przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi mnie rozwalił xD A co do trzeciego to coś mi to na foto montaż wygląda.

Dnia 04.01.2008 o 16:50, Hubi Koshi napisał:

Przedostatni z twarzy to tak jakoś podejrzanie mi Andrew Leppera przypomina.

A no rzeczywiście.Może to jego drugie zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php - ktoś na ircu sypnął linkiem do tej strony. Wrzucamy fotkę i możemy się przekonać do kogo ze sławnych i znanych osób jesteśmy podobni ;D. Mi w pierwszej kolejności wyszedł Pablo Almodovar XD. Ponoć jestem też podobny do niejakiego Takeshi Kaneshiro XD! Ale to dobrze rokuję na przyszłość, bo w 2010 zamierzam wyruszyć w tamtejsze strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szczerze mówiąc to mi ani jedno z dziesięciu zdjęć nie weszło bo pisze, że nie może odnaleźć twarzy. Może w takim razie jestem podobny do kameleona ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Płakać, dlatego, że wyszły mi same kobiety, śmiać - bo same super laski. Za pierwszym razem Petra Nemcowa, za drugim Angelina Jolie, a za trzecim - Gisele Bundchen. Wiem, że mam kobiece rysy twarzy, ale jak już coś mieć to na maksa :D


Żeby nie było, że to jakiś przekręt to załadowałem mój awatar i wyszedł Marlon Brando. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:11, gothicsheep napisał:

http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php - ktoś na ircu sypnął linkiem
do tej strony. Wrzucamy fotkę i możemy się przekonać do kogo ze sławnych i znanych osób jesteśmy
podobni ;D. Mi w pierwszej kolejności wyszedł Pablo Almodovar XD. Ponoć jestem też podobny
do niejakiego Takeshi Kaneshiro XD! Ale to dobrze rokuję na przyszłość, bo w 2010 zamierzam
wyruszyć w tamtejsze strony!

Troche to dziwne... patrzcie co mi wyszło: (strasznie stare zadjęcie :D)

20080104175251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najlepszy z najlepszych po prostu :P

BTW, w wakacyjnym odcinku, gdy rzucił się z facetem do basenu, zwróćcie uwagę na wodę po tym, jak piana się rozejdzie - rozpuścili się!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:48, Alexei Kaumanavardze napisał:

a mi to nie działa (strona się nie ładuje)

Ale po tym, jak już wrzucasz zdjęcie, czy na samym starcie? Jeżeli to pierwsze, to być może spowodowane jest brakiem wtyczek z flashem czy coś, nie znam się na tym dokładnie. Mi za pierwszym razem, jak wrzucałem fotkę, też coś nie mogło załapać, tak więc próbuj, a może, za którymś razem załapie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było 4 lata temu w CDA ;)
Heh, jak zwykle w ferie jadę na narty do Włoch - w naszym pensjonacie jest winda - jako że jest nas od 4 do 8 (zależy co roku rodzinka inaczej dobiera znajomych ;)) próbowaliśmy "triki" z windą - Rozłożyliśmy "Monopol" na środku windy i pytaliśmy się ludzi czy chcą zagrać (większość to Polacy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:52, Bartek 93 napisał:

Troche to dziwne... patrzcie co mi wyszło: (strasznie stare zadjęcie :D)

Ale zobacz, podobieństwo wynosi tylko 48% ;). Mi najbardziej przypominasz Jasia Fasolę, serio xD.
A Ryoko Hirosue śliczna jest, fajnie grała w Wasabi :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się