Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dźwięku nie wyłączę, bo jak oglądam jakiś film na komputerze, czy coś piszę to często nie zauważam ''dymka'' z informacją że ktoś jest dostępny, a chciał bym z tym kimś porozmawiac. Chociaż wczoraj po prostu wywaliłem kilka osób z listy, i jest gites :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:09, Rumcajs52 napisał:

Dźwięku nie wyłączę, bo jak oglądam jakiś film na komputerze, czy coś piszę to często
nie zauważam ''dymka'' z informacją że ktoś jest dostępny, a chciał bym z tym kimś porozmawiac.
Chociaż wczoraj po prostu wywaliłem kilka osób z listy, i jest gites :D


No nie wiem, mnie ten dźwięk nieziemsko wpieniał, tym bardziej by mnie wpieniał jakbym coś oglądał albo byłbym zajęty np. pisaniem :p
Ja też czasami czyszczę listę jak ktoś mnie wkurza skaczącymi opisami, jak to nazwałeś ''dymkami''. Ale to bardzo rzadko się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:46, Piterixos napisał:

I jeszcze jedno pytanie: gdzie zapisana jest lista kontaktów?(chodzi mi oto w jaki folderze)
Chce sobie ją dać na naszą-klasężeby wiedzieć którzy moji znajomi są dostępni ale bez
listi ani rusz:-/


Kontakty najpierwej musisz eksportować na ich serwer. Później po np.reinstalacji dajesz importuj listę i masz już wgrane wszystkie zapamiętane wcześniej kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:19, spider88 napisał:

Kontakty najpierwej musisz eksportować na ich serwer. Później po np.reinstalacji dajesz
importuj listę i masz już wgrane wszystkie zapamiętane wcześniej kontakty.


Niekoniecznie. Może również exportować je do pliku, ale to jest raczej gorsze rozwiązanie i mało praktyczne bo jeśli GG się spierniczy ( a dzieje się to dość często) to możliwe, że trzeba będzie reinstalować program i numerków będzie brak :D. Chociaż nie wiem jak to jest. Może po deinstalacji pliki zostaja, ale zawsze pewniej jest exportować numerki na serwer GG. Wygodniej. Bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą weszła nowa finalna wersja GG 8.0 w pełni dopracowana oraz z większą ilością skórek w tym skórka z wersji 6.0 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę ściągnąć GG Beta, ale boję się, że mi archiwum i kontakty zostaną usunięte. Można jakoś całe archiwum zapisać? Czy instalacja BETY potwierdzi moje obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:39, plada napisał:

Chcę ściągnąć GG Beta, ale boję się, że mi archiwum i kontakty zostaną usunięte. Można
jakoś całe archiwum zapisać? Czy instalacja BETY potwierdzi moje obawy?

Już nie ma bety jest finalna wersja a podczas instalacji pyta się czy skopiować archiwum ze starego GG 7.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:39, plada napisał:

Chcę ściągnąć GG Beta, ale boję się, że mi archiwum i kontakty zostaną usunięte. Można jakoś całe archiwum zapisać? Czy instalacja BETY potwierdzi moje obawy?


Możesz zachować dane poprzez zwykłe, zapobiegawcze skopiowanie je w bezpieczne miejsce. Znajdują się one w (Windows XP) C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Gadu-Gadu\[nazwa konta Gadu-Gadu].
Zawsze możesz przenieść owe dane podczas instalacji nowego GG.

Oczywiście spóźniłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:42, DJ Szlafrok napisał:

Znajdują się one w (Windows XP) C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Gadu-Gadu\[nazwa
konta Gadu-Gadu].


A wie ktoś, jak lokalizacja archiwum wygląda w Viście? Przezorny zawsze ubezpieczony :) Serdeczne dziękuję za pomoc :) Zaraz instaluje najnowszego GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:51, plada napisał:

A wie ktoś, jak lokalizacja archiwum wygląda w Viście?


Podejrzewam, że identycznie. Zawsze możesz wyszukać folder Gadu-Gadu, resztę znasz. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:06, DJ Szlafrok napisał:

> A wie ktoś, jak lokalizacja archiwum wygląda w Viście?

Podejrzewam, że identycznie. Zawsze możesz wyszukać folder Gadu-Gadu, resztę znasz. ;-
)

Dzięki, już znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:12, BoloMaster napisał:

nowe gg bardzo przypadło mi do gustu, ale szumnie chwalona funkcja podkreślania błędów
u mnie nie działa....


A masz opcje sprawdzanie pisowni zaznaczoną w ustawieniach programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować