Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2009 o 18:34, piotr961103 napisał:

Kolejne problemy z gg :/ . Teraz nie moge się zalogować . Próbowałem kilka razy ale bez
skutku.Pomóżcie.

Pewnie serwer siadł bo nie tylko ty masz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:39, Budep napisał:

Niestety musiał paść teraz ;p

Ehh... I w takich momentach przydaje się change-server, z którego nie umiem korzystać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzijeje ze to prawda ze padł bo juz sie zacżałem denerwować ze tylko ja mam taki prblem. ale niektórym sie udało naprawic tylko jestem ciekaw jak bo próbowałem różnych sposobów i nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 00:48, Fatal-X napisał:

Wie ktoś jak wyłączyć reklamy w GG? Może dałoby się coś pomieszać w plikach or something...


Ja zablokowałem programem "gg banner killer". Polecam, można znaleźć w guglach chyba.

Co do dzisiejszego padu GG... jaka panika ^^ Nawet na gazeta.pl napisali o padzie gadu, heh.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6636054,Padlo_Gadu___Gadu__Informatycy_nie_znaja_przyczyny.html

Szkoda, że już po faktach i wiadomościach, bo może byśmy tam usłyszeli o kłopotach żółtego słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziala komus gadu gadu teraz? U mnie sie nie moze polaczyc od 2 h, potrzebowlbym sie z kims skontaktowac a nie moge. ;/ Strona gg chyba tez nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:11, Ksar666 napisał:

Dziala komus gadu gadu teraz? U mnie sie nie moze polaczyc od 2 h, potrzebowlbym sie
z kims skontaktowac a nie moge. ;/ Strona gg chyba tez nie dziala.


Jak na razie to pewnie nikomu, ja już nie mogę się połączyć od godziny 18. Ciekawe jak szybko usuną awarie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:18, Ksar666 napisał:

Kurde, ile to moze potrwac? Jak ja zrobie zadanie?!


Skorzystaj z n-k. O ile masz konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:18, Ksar666 napisał:

Kurde, ile to moze potrwac? Jak ja zrobie zadanie?!

Eee tak jak kiedyś gdy nie było gg? Uzależnienie totalne widze. Już widzę te wytłumaczenie: "Proszę pani, nie mam zadania bo serwery gadu gadu padły". Buahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to troszkę straciłem poprzez tą awarię gg, oczywiście to strata finansowa niestety. GG pewnie ruszy dopiero późno w nocy lub dopiero jutro przed południem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:24, Bartkula napisał:

Eee tak jak kiedyś gdy nie było gg? Uzależnienie totalne widze. Już widzę te wytłumaczenie:
"Proszę pani, nie mam zadania bo serwery gadu gadu padły". Buahahahaa

Nie do konca tak jest jak myslisz. :P Po 1. nie wiem co jest jeszcze na zadanie poza tym co zrobilem, po 2. mam zadanie pisemne z angielskiego i przydaloby sie, zeby mi je znajomy poprawil, a tak nie mam z nim kontaktu. Na forum ludzie nie zawsze pomagaja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:27, Ksar666 napisał:

> Eee tak jak kiedyś gdy nie było gg? Uzależnienie totalne widze. Już widzę te wytłumaczenie:

> "Proszę pani, nie mam zadania bo serwery gadu gadu padły". Buahahahaa
Nie do konca tak jest jak myslisz. :P Po 1. nie wiem co jest jeszcze na zadanie poza
tym co zrobilem, po 2. mam zadanie pisemne z angielskiego i przydaloby sie, zeby mi je
znajomy poprawil, a tak nie mam z nim kontaktu. Na forum ludzie nie zawsze pomagaja.
:P

Ja mam internet dopiero od 3 klasy liceum i jakoś dało się robić zadania, dowiadywać co na zadanie a teraz bez internetu to ludzie są jak bez ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:18, Ksar666 napisał:

Kurde, ile to moze potrwac? Jak ja zrobie zadanie?!


Tragedia, prawie mi Cię żal.

ps. może policzyć, albo nie robić wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:31, Bartkula napisał:

/.../

Powiem tak: jakbym wiedzial, ze gadugadu nie bedzie dzialac zalatwilbym sprawe inaczej i wszystko byloby dobrze, a to sie tak nagle i niespodziewanie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:34, Ksar666 napisał:

> /.../
Powiem tak: jakbym wiedzial, ze gadugadu nie bedzie dzialac zalatwilbym sprawe inaczej
i wszystko byloby dobrze, a to sie tak nagle i niespodziewanie zrobilo.

Trzeba było robić wcześniej zadanie a nie na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować