Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

to się nazywa mieć szczęście...rzadko korzystam z gg ale teraz mam ferie i chciałem trochę pogadać z ekipą ale gg oczywiście nie działa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy bardzo często nawala to gg i to zawsze wtedy gdy jest najbardziej potrzebne. Prawdziwa złośliwość rzeczy martwych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z GG. Już nie pierwszy raz zdarza mi się że nie mogę zmienić statusu! Cały czas mam status niedostępny, a kiedy klikam żeby go zmienić to napis zmienia się niby na dostępny ale cały czas ta buźka zmienia się z czerwonej na żółtą i na końcu zawsze wychodzi status niedostępny:-( Czasem zaś klikanie nic nie daje. Jak temu zaradzić? niby odinstalowanie i powtórne zainstalowanie pomaga ale nie na długo(ostatni taki problem miałem chyba kilka tygodni temu)

I druga rzecz, która mnie trapi: jak mam zmienić dźwięk informujący o zmianie statusu i o przychodzącej wiadomości? Z tego tradycyjnego zmienił mi się na taki krótki słabo słyszalny dźwięk potym jak powtórnie instalowałem GG. Niby wchodzę w ustawienia>dźwięk ale z tego co tam widze nic nie rozumiem:-( powiedzcie co mam zrobić żeby ustawić Dźwięk na taki tradycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:33, Piterixos napisał:

mam problem z GG. Już nie pierwszy raz zdarza mi się że nie mogę zmienić statusu!

Tak jest wtedy jak GG ma problemy z serwerami. Trzeba po prostu poczekac aż minie, wszyscy (prawie) tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 13:36, Rumcajs52 napisał:

Tak jest wtedy jak GG ma problemy z serwerami. Trzeba po prostu poczekac aż minie, wszyscy
(prawie) tak mają.


Aha a ja myślałem że to taki jednostkowy przypadek. Bo np. kiedyś miałem tak że przez kilka dni nie mogłem zmienić statusu.

Noto jak wkońcu zmienić ten dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:33, Piterixos napisał:

mam problem z GG. Już nie pierwszy raz zdarza mi się że nie mogę zmienić statusu! Cały
czas mam status niedostępny, a kiedy klikam żeby go zmienić to napis zmienia się niby
na dostępny ale cały czas ta buźka zmienia się z czerwonej na żółtą i na końcu zawsze
wychodzi status niedostępny:-( jak temu zaradzić? niby odinstalowanie i powtórne zainstalowanie
pomaga ale nie na długo(ostatni taki problem miałem chyba kilka tygodni temu)


Mam to samo.

Może masz Vistę na kompie??

Bo mi się wydaje że na Viste tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:38, Piterixos napisał:

Noto jak wkońcu zmienić ten dźwięk?


No tak, pełne wyzwanie ;))
W ustawieniach ;p

Sir Lee - Ja mam XP i mam dziś to samo. To wina serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:39, Sir Lee napisał:

Mam to samo.

Może masz Vistę na kompie??

Bo mi się wydaje że na Viste tak działa.


Już wiem czemu tak się ze statusem dzieje. Przeczytaj post wyżej.
I nie mam Visty, a tradycyjnego XP.

spider88 mi nie chodzi oto że nie wiem gdzie tylko że nie wiem jak zmienić ten dźwięk. Klikam na te trzy kropki i nie wiem co mam dalej robić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo nie chce mi gg odpalic wlaczam haslo wpisuje do serva... i nie chce wyswietlic mi dostepny i nawet jak wpisze zle haslo nic nie wyskakuje czesto tak mam .... i kolega ma taka sama sytuacja od 20minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:58, NouSia napisał:

A ja mam problem bo nie chce mi gg odpalic wlaczam haslo wpisuje do serva... i nie chce
wyswietlic mi dostepny i nawet jak wpisze zle haslo nic nie wyskakuje czesto tak mam
.... i kolega ma taka sama sytuacja od 20minut...

Dłubią pewnie coś przy serwerach gg, ponieważ mi również nie działało przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:58, NouSia napisał:

A ja mam problem bo nie chce mi gg odpalic wlaczam haslo wpisuje do serva... i nie chce
wyswietlic mi dostepny i nawet jak wpisze zle haslo nic nie wyskakuje czesto tak mam
.... i kolega ma taka sama sytuacja od 20minut...


Też mi sie nie chce włączyć.Jakieś prace muszą prowadzić na serverach gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:00, Skwarek pl napisał:

> A ja mam problem bo nie chce mi gg odpalic wlaczam haslo wpisuje do serva... i nie
chce
> wyswietlic mi dostepny i nawet jak wpisze zle haslo nic nie wyskakuje czesto tak
mam
> .... i kolega ma taka sama sytuacja od 20minut...
Dłubią pewnie coś przy serwerach gg, ponieważ mi również nie działało przez jakiś czas.


No nie wiem czy dłubią, bo ostatnio aż za często "brak połączenia z serwerem". Na początku myślałem że mam jakiegoś virka, ale jak widzę nie tylko ja mam ten problem, więc Virusa można wykluczyć ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:41, Piterixos napisał:

spider88 mi nie chodzi oto że nie wiem gdzie tylko że nie wiem jak
zmienić ten dźwięk. Klikam na te trzy kropki i nie wiem co mam dalej robić:-(


Wybierasz plik dźwiękowy który chcesz ustawić jako aktywny dla GG. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:33, spider88 napisał:

> spider88 mi nie chodzi oto że nie wiem gdzie tylko że nie wiem jak

> zmienić ten dźwięk. Klikam na te trzy kropki i nie wiem co mam dalej robić:-(

Wybierasz plik dźwiękowy który chcesz ustawić jako aktywny dla GG. To wszystko.


Dobra już wszystko gra poprostu niewiedziałem gdzie są te pliki zapisane:-D

I jeszcze jedno pytanie: gdzie zapisana jest lista kontaktów?(chodzi mi oto w jaki folderze) Chce sobie ją dać na naszą-klasężeby wiedzieć którzy moji znajomi są dostępni ale bez listi ani rusz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:06, 88Bonzo napisał:

Ah każde rozłączenie gadulca jest dobrym powodem by nabić sobie pościk na forum sasasa
... A czy nie łatwiej po prostu odwiedzić stronkę http://www.kadu.net/monitor/ ? I wszystko
staje się jasne :)

Ano wiesz, nie wiedziałem czy to problem programu czy też serwera bo i tak i tak już było, wiec się zapytałem ale dzięki za stronkę, o niej nic nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z tej awarii, bo siedzę sobie sam na GG i wszystkim się skasowały opisy; brak słitaśnych opisów miłosnych = bezcenne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja :D
Mi niestety już działa, i co chwilkę słyszę ten dźwięk zmiany opisu, bo kolejny debil uważa że lepiej jest z kimś rozmawiac przez opisy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:05, Rumcajs52 napisał:

Co racja to racja :D
Mi niestety już działa, i co chwilkę słyszę ten dźwięk zmiany opisu, bo kolejny debil
uważa że lepiej jest z kimś rozmawiac przez opisy :|

To nie lepiej wyłączyć dźwięk? :|
Ja tak zrobiłem, i teraz jestem szczęśliwym człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować