Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2009 o 00:48, Fatal-X napisał:

Wie ktoś jak wyłączyć reklamy w GG? Może dałoby się coś pomieszać w plikach or something...


ja używam takiego programiku ad muncher do blokowania reklam, kiedyś tam był dodany do jakiejś gazetki. Nie jest to tak że kompletnie nic nie wyświetla ale tam gdzie powinny być reklamy są białe pola i nie denerwują migające reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z gg. Zaktualizowałem je dziś do najnowszej wersji. Kiedy je wyłączyłem kliknięciem prawym na słoneczko i wybraniu opcji "zakończ" gg nie chciało się włączyć ponownie. Klikałem dwukrotnie na ikone na pulpicie, menu start, bez rezultatu. Pojawiała się tylko klepsydra przy kursorze i nic. Co ciekawe w menedżerze zadań pojawia się gg.exe i spellcheck, jednak gg nie wyskakuje, nic nie pojawia się też w pasku obok zegara.
Po odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownym nic się nie zmieniło, resety kompa nie pomogły, ktoś wie co z tym zrobić? Pilnie proszę o pomoc.

Mam win XP, wcześniej nie miałem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś dobry opis dla mnie? Niedawno pokłóciłem się z przyjaciółką, przez to, że niechcący sprawiłem jej przykrość. Chciałem tylko jej pomóc w pewnej sprawie, a wyszło zupełnie co innego, tylko jej zaszkodziłem... Wszystko z mojej winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem na allegro czy gdziekolwiek indziej mamy w kontakcie do kogoś słoneczko gg. Dawniej jak na nie klikałem to od razu mogłem do danej osoby pisać (mp. jak się kliknie w nr gg na gs) a teraz jak na takie słoneczko klikam to wyświetla się okienko z wyborem użytkownika mimo, że gg mam włączone. Przez to nie mogę się np. dowiedzieć jaki ma dana osoba nr gg. No ok, wybieram użytkownika i się po prostu normalnie włącza 2 gg, po ponownym kliknięciu na słoneczko znów jest okienko z wyborem użytkownika itd. Wie ktoś może jak temu zaradzić i co mam zrobić aby po kliknięciu na takie słoneczko wyświetlało się od razu okienko z możliwością napisania wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 18:53, andrev_92 napisał:

Zna może ktoś dobry opis dla mnie? Niedawno pokłóciłem się z przyjaciółką, przez to,
że niechcący sprawiłem jej przykrość. Chciałem tylko jej pomóc w pewnej sprawie, a wyszło
zupełnie co innego, tylko jej zaszkodziłem... Wszystko z mojej winy...


"yo, jestem idiota"

prosze powiedz ze ten psot to jakas podpucha, bo nie wierze ze mozna byc tak glupim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 18:53, andrev_92 napisał:

Zna może ktoś dobry opis dla mnie? Niedawno pokłóciłem się z przyjaciółką, przez to,
że niechcący sprawiłem jej przykrość. Chciałem tylko jej pomóc w pewnej sprawie, a wyszło
zupełnie co innego, tylko jej zaszkodziłem... Wszystko z mojej winy...


Odejdź od kompa szybko. Relecji między ludźmi nie powinno się zmieniać przez jakieś opisy na gadu gadu... Przeproś ją normalnie... O rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ona nie przyjmuje moich normalnych przeprosin. Chcę w ten sposób wyrazić moją skruchę, bo narazie nic innego nie mogę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 19:24, andrev_92 napisał:

Kiedy ona nie przyjmuje moich normalnych przeprosin. Chcę w ten sposób wyrazić moją skruchę,
bo narazie nic innego nie mogę zrobić...

Róża (bądź kilka, w każdym razie kwiaty)+ buty+jej dokładny adres=sukces. Zazwyczaj działa.
A jeśli chodzi o opis- zdaj się na muzykę ;) "I''m so sick and tired of making the same mistakes! Przepraszam, chciałem dobrze :(!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 15:14, Tyler_D napisał:

Nowego GG? Tak, wchodzisz w menu "Gadu-Gadu" => "skórki" i wybierasz co cie interesuje.


A wybrana skórka będzie obowiązywać tylko dla mnie bo nie sądze aby spodobała się np. bratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 15:19, konikDARK napisał:

A wybrana skórka będzie obowiązywać tylko dla mnie bo nie sądze aby spodobała się np.
bratu

To jak sądzę było pytanie :-P. Tak, dany skin jest przyporządkowany do danego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie pytanie. Czy ktoś z was mógłby mi polecić dobry komunikator ogólnoświatowy? Czyli najpopularniejszy na świecie, w którym mógłbym pogadać np. z kolegą w USA. Może ICQ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować