Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 14:17, jaki of blade napisał:

Mam taki nietypowy problem/pytanie, otóż, czy jest jakiś problem, trick umożliwiający
udowodnienie, że nie rozmawiałem przez gg z danym numerem? Archiwum nie wystarcza, jeśli
ktoś zna taką możliwość, to proszę o pomoc, bo to dość ważne.


Hehe no twoje archiwum przecież nie sfakujesz rozmowy pisząc z dwóch kompów nie jesteś takim desperatem mam nadzieję... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 14:37, Jocky napisał:

Hehe no twoje archiwum przecież nie sfakujesz rozmowy pisząc z dwóch kompów nie jesteś
takim desperatem mam nadzieję... ^^


Desperatem, to może nie:) Chodzi po prostu o udowodnienie, że nie pisałem do kogoś. Spróbuje może z pomocą techniczną gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 14:43, jaki of blade napisał:

Desperatem, to może nie:) Chodzi po prostu o udowodnienie, że nie pisałem do kogoś. Spróbuje
może z pomocą techniczną gg.

Uff to szczęście no spróbuj tylko wiesz jak to z tą pomocą techniczną, raz odpowiedzą a raz oleją sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 14:51, Piterixos napisał:

Mam najnowszą wersje GG i nie wiem jak mam ustawić opis! Pomóżcie.

O lol...
Po zalogowaniu, pod nazwą użytkownika masz miejsce na opis. Może być on dłuższy niż w gg77. Wpisujesz opis i ustawiasz dany status i już. Np ustawisz opis "Nie ma mnie" i jeśli masz np opcję "po zalogowaniu zmień status na niewidoczny" to opis będzie widoczny dla innych nawet wtedy (mimo, że ty go nie widzisz na pasku) dopiero po zmianie na dostępny nie będziesz miał opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze gg i chcę zmienić hasło. Jak to zrobić? Bo gdy biorę ustawienia-->profil to mogę tam ustawić nowe hasło. ale wtedy jest tak, że wybieram mój profil wpisuje do niego hasło (to nowe) i potem jeszcze mi wyskakuje, że mam wpisać hasło to wpisuje (to stare). WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:08, choper napisał:

Mam najnowsze gg i chcę zmienić hasło. Jak to zrobić? Bo gdy biorę ustawienia-->profil
to mogę tam ustawić nowe hasło. ale wtedy jest tak, że wybieram mój profil wpisuje do
niego hasło (to nowe) i potem jeszcze mi wyskakuje, że mam wpisać hasło to wpisuje (to
stare). WTF?


Wejdź w zakładkę Gadu-Gadu i tam masz opcję Zmień hasło, wydaje mi się że to najprostsza metoda zmiany hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:06, kato86 napisał:

> Mam najnowsze gg i chcę zmienić hasło. Jak to zrobić? Bo gdy biorę ustawienia-->profil

> to mogę tam ustawić nowe hasło. ale wtedy jest tak, że wybieram mój profil wpisuje
do
> niego hasło (to nowe) i potem jeszcze mi wyskakuje, że mam wpisać hasło to wpisuje
(to
> stare). WTF?

Wejdź w zakładkę Gadu-Gadu i tam masz opcję Zmień hasło, wydaje mi się że to najprostsza
metoda zmiany hasła.

Rzeczywiście, nie zauważyłem tego :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:41, WIDER napisał:

Działa wam może teraz gg? Bo coś nie chce się odpalić i chce wiedzieć czy tylko mnie.


Mi działa jestem zalogowany i widzę, że jest kilka osób z listy również dostępnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:41, WIDER napisał:

Działa wam może teraz gg? Bo coś nie chce się odpalić i chce wiedzieć czy tylko mnie.


Mi też nie działa, niech to szlak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:41, WIDER napisał:

Działa wam może teraz gg? Bo coś nie chce się odpalić i chce wiedzieć czy tylko mnie.

Nie tylko u ciebie.U mnie też nie chce działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa, ale mam pytanie co do wersji na telefon.

Instaluję wszystko, podaję swój nr. GG i hasło z kompa, a podczas ładowania zatrzymuje się na 55% i wyskakuje napis "Złe hasło", mimo że wpisuję dobre. Gdy zmienię na jeszcze inne, ten napis pojawia się zaraz na początku ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:44, Gumisiek2 napisał:

Instaluję wszystko, podaję swój nr. GG i hasło z kompa, a podczas ładowania zatrzymuje
się na 55% i wyskakuje napis "Złe hasło", mimo że wpisuję dobre. Gdy zmienię na jeszcze
inne, ten napis pojawia się zaraz na początku ładowania.


A robi ci się tak zawsze czy teraz? Bo ja aktualnie przez PC też nie mogę się połączyć (używam Kadu) i po jakimś czasie również pokazuje mi komunikat o niepoprawnym haśle. Jeśli tak to po prostu spróbuj, gdy serwery powstaną z popiołów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega ściągnął nową wersje i się załamałem. Nowa wersja w niczym nie przypomina starej (a stary styl mi się podobał). I to nie jest najgorsze, mojemu kumplowi sie popsuło po 1 godzinie i musiał usunąć i od nowa instalować. W końcu się wkurzyliśmy i ściągnęliśmy starsza wersje. I co się okazało? Starsza działa dużo lepiej niż ta nsjnowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować