Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W następnej odsłonie Assassin`s Creed zwiedzimy XIX-wieczny Londyn

62 postów w tym temacie

Już kolejny Assasyn ? Widzę, że to idzie taśmowo. O jakości ich produkcji to już nawet nie ma śladu. Wolałbym, żeby AC tworzony był tak samo jak było w przypadku ACII. Latami a nie miesiącami. Głupi Ubisoft. Kiedyś tak nie gonił za forsą jak teraz. Porażka na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, na bank taki wyciek teraz im nie w smak, gdy wszyscy borykają się z unity. Pierwsze słowa jakie mi się nasuwały na język po przeczytaniu wstępu zachowam jednak dla siebie, gdyż nie przystoi się publicznie tak wyrażać :P Dobrze, że chociaż dodali na końcu, że teraz prio jest poprawianie ACU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 03.12.2014 o 01:06, vegost napisał:

Wolałbym, żeby AC tworzony był tak samo jak było w przypadku ACII. Latami
a nie miesiącami. Głupi Ubisoft. Kiedyś tak nie gonił za forsą jak teraz. Porażka na
całego.


A kto Ci powiedział, że tak duża gra powstaje w ciągu miesięcy?
Z grami jest podobnie, jak z filmami, np. w swoim najlepszym okresie studio Disney Animations tworzyło kilka filmów rysunkowych na raz, aby premiera kolejnego filmu była co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 01:12, lis_23 napisał:

A kto Ci powiedział, że tak duża gra powstaje w ciągu miesięcy?
Z grami jest podobnie, jak z filmami, np. w swoim najlepszym okresie studio Disney Animations
tworzyło kilka filmów rysunkowych na raz, aby premiera kolejnego filmu była co rok.


A kto ci powiedział, że gdy trwały prace nad Unity, trwały też pracę na jakimś Victory ? Równie dobrze mogli by tworzyć w momencie wydania Unity lub nawet miesiąc wcześniej. Zakładając, że Ubi oddelegował dwa różne zespoły. Wydawanie co roku gry z danej serii to parodia. Wszyscy widzimy jak się odbija to na jakości produkcji. Każda nowa część AC jest gorsza od poprzedniczki. Zamiast robić długo i porządnie to tworzą teraz szybko i do pupy. Teraz wiesz dlaczego ACII był taki cool a każda kolejna część w tym nawet pod dodatki do ACII upadały boleśnie.. Mało które studio teraz tworzy gry długie, bo najwidoczniej takie mamy czasy. Rynek gier się rozrósł przez te wszystkie lata i naszła też akcja na robienie gier łatwych. To też nie trzeba żadnych dłuższych opowieści tworzyć a to dość drastycznie skraca okres produkcji.

Poza tym, przejadły mi się już okresy europejskie. To jest nudne. Ubi wywąchało myk z Italią to też tworzą jedną serię w jednym miejscu. Naprawdę są o wiele ciekawsze czasy to odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A kto Ci powiedział, że tak duża gra powstaje w ciągu miesięcy?
> > Z grami jest podobnie, jak z filmami, np. w swoim najlepszym okresie studio Disney
> Animations
> > tworzyło kilka filmów rysunkowych na raz, aby premiera kolejnego filmu była co rok.
>
>
> A kto ci powiedział, że gdy trwały prace nad Unity, trwały też pracę na jakimś Victory
> ? Równie dobrze mogli by tworzyć w momencie wydania Unity lub nawet miesiąc wcześniej.
> Zakładając, że Ubi oddelegował dwa różne zespoły. Wydawanie co roku gry z danej serii
> to parodia. Wszyscy widzimy jak się odbija to na jakości produkcji. Każda nowa część
> AC jest gorsza od poprzedniczki. Zamiast robić długo i porządnie to tworzą teraz szybko
> i do pupy. Teraz wiesz dlaczego ACII był taki cool a każda kolejna część w tym nawet
> pod dodatki do ACII upadały boleśnie.. Mało które studio teraz tworzy gry długie, bo
> najwidoczniej takie mamy czasy. Rynek gier się rozrósł przez te wszystkie lata i naszła
> też akcja na robienie gier łatwych. To też nie trzeba żadnych dłuższych opowieści tworzyć
> a to dość drastycznie skraca okres produkcji.
>
> Poza tym, przejadły mi się już okresy europejskie. To jest nudne. Ubi wywąchało myk z
> Italią to też tworzą jedną serię w jednym miejscu. Naprawdę są o wiele ciekawsze czasy
> to odwiedzenia.
1. Jeśli nie wiesz ile trwały prace, nie zaprzeczaj komuś, kto ma własne przypuszczenia co do produkcji, bo to żałosne.
2. Grałem we wszystkie dotychczasowe odsłony, przeszedłem Unity i z pewnością Unity to duży krok na przód i to nie tylko graficzny. To, że wielu osobom nie działa to osobny temat, ja nie natknąłem się na żadne większe błędy i oceniając grę po zawartości z pewnością jest lepsza od np. AC3.
3. Mylisz się, to że ty nie przechodzisz pobocznych rzeczy nie znaczy, że inni tego nie robią. AC4 starczy na dziesiątki godzin zabawy, bo eksploaracja jest tam wyjątkowo przyjemna. Jeśli chodzi o kampanię - Wasteland 2 też potrafi być długie.
4. AC3, AC4, ACRogue, ACL nie są osadzone w Europie, a wyszły po twoim "cool AC2".
Szkoda mi ciebie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko poczekać na recenzje i pierwsze opinie graczy. Bardziej od klimatu i umiejscowienia gry ciekawi mnie to czy tym razem wyciągną odpowiednie wnioski i wydadzą dopracowany, pełnowartościowy produkt.

Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zerknijcie, które studio jest odpowiedzialne za nowego Assasyna, a które robiło Unity. Średnio gra powstaje 2-3 lata tylko, że w trakcie gdy np studio Montreal jest na finiszu prac to Quebec zaczyna pracę. A inne studio pracuje jeszcze nad czymś innym. To tak jakby narzekać, że Squre wydaje za dużo gier. w ramach Square też jest kilka firm. A że wybrali taki cykl aby nie czekać Bóg wie ile na gry i co roku coś mamy nowego to tylko się cieszyć. Modlicie się do tego ACII jak nie wiem a nowe części nie są gorsze Black Flag było wybitnie dobre i lepsze niż ACII w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już kolejna część potwierdzona ledwo się Unity ukazało. Ciekawe czy ukaże się już w 2015?

Nawet do drugiego zdania nie chciało Ci się doczytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko ta seria nie skonczyla jak Need For Speed: zaczeli co roku wydawac kolejna czesc, prestiz marki spadl do zenujacego poziomu i dopiero niedawno sie opamietali i nie wydaja gry w tym roku a dopiero w przyszlym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! A chyba wczoraj ktoś przy zapowiedziach niespodzianek na The Game Awards sarkastycznie obstawiał dwie nowe części Assassins Creeda! Sarkastycznie! Chciałbym zobaczyć minę jego przy czytaniu tego newsa :P.

Na screenach wygląda fajnie, nawet bardzo, ale nie zmienia to faktu, że zapowiedzi nowych Assasynów nie są już taką bombą. I szkoda, bo AC był na tyle oryginalną, nietypową i przede wszystkim solidną marką, że z przykrością patrzy się teraz na jego schematyczność i powszechnienie... Taka marka powinna wchodzić na rynek z hukiem! By komuś, kogo nie stać na grę premierową, łzy napływały do oczu! Tymczasem o ile przed premierą Unity mówiło się o nim wiele, tak wraz z premierą o grze ucichło(pomijając oczywiście newsy o patchach) i napalony na jej kupno już nie jestem... A tu już zapowiedź nowej części pff.

@Citkowsky
Swoją drogą nowego Need for Speeda zapowiadali na wiosnę. Może więc to on ma być jedną z niespodzianek na The Game Awards. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Zawsze powtarzałem, że XIX wieczna Anglia rzadko kiedy pojawia się w grach komputerowych i że Assassin miałby tu spore pole do popisu. Ja jestem zachwycony. Jakkolwiek nie grałem w nowe części, tak pewnie tą kupię w ciemno - tak, tak naiwny jestem. Jednak uwielbiam tą epokę i naprawdę jestem w szoku - wiadomość poprawiła mi mocno humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) Unity powstawało od 2010 roku
b) takiej gry nie zrobisz w rok, to fizycznie nie możliwe
c) nazywanie serii AC crapem to tylko i wyłącznie twoja opinia a nie fakt
d) AC2 powstawało całe dwa lata, czyli krócej niż Unity

Dnia 03.12.2014 o 01:36, vegost napisał:

Poza tym, przejadły mi się już okresy europejskie. To jest nudne. Ubi wywąchało myk z Italią to też tworzą jedną serię w jednym miejscu.

Black Flag, Liberation, Rogue, AC3 - która z tych gier rozgrywała się w Europie?

Przestań już trollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unity to było kilka kroków wstecz, wręcz powrót do poziomu AC1. Mam nadzieje że że Victory rozwinie markę. Chociaż popieram zapowiedź teraz to jakiś PR żart chyba. Gra jest tworzona pewnie od ponad roku czy nawet może i 2 więc mogli poczekać jeszcze trochę zanim niesmak po Unity opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz tak się zastanawiam czy czasem Ubisoft nie zapomniał o swoich wcześniejszych słowach odnośnie AC w Japonii. Dlaczego? Ponieważ z tego, co zrozumiałem wtedy newsa Ubi nie chciało wysyłać Asasynów w okresy historyczne, które nie są aż tak dobrze znane graczom poprzez gry.

Takim byłaby carska Rosja. Natomiast Anglia... po prostu nie widzę w tym okresie nic nadzwyczajnego czy ciekawego, abym mógł powiedzieć "no, chętnie bym zagrał, bo nie miałem okazji się z nim zapoznać". Coś, co czułem w momencie ogrywania AC III, który mimo kilku babolków czy dość słabego zakończenia historii głównego bohatera był ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nawet do drugiego zdania nie chciało Ci się doczytać? :)
a po co czytać? przecież w nagłówku jest jasno i twierdząco napisane, że zwiedzimy Londyn!
a jeśli później zaprzeczacie temu, to po co wgl pisać jakieś ratlerko plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 09:15, lastmanstanding666 napisał:

>Nawet do drugiego zdania nie chciało Ci się doczytać? :)
a po co czytać? przecież w nagłówku jest jasno i twierdząco napisane, że zwiedzimy Londyn!
a jeśli później zaprzeczacie temu, to po co wgl pisać jakieś ratlerko plotki...


Nikt w drugim zdaniu nie zaprzecza niczemu, jest tylko podany orientacyjny czas premiery. Dlaczego to robisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować